View Single Post
Old 16.6.2008   #6
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Na tenhle zavod se mi konecne podarilo vytvorit slusny kvalifikacni i zavodni setup.. Jelikoz na Haradovych setupech obvykle neumim jezdit, pouzil jsem alespon podvozek a prevodovku jako zaklad. Pred zavodem jsem mel ztratu na Radka a jeho 3. misto 3 body. Puvodne jsem napocital jen 2 ale vzhledem k tomu ze je zde system skrtani trochu jiny nez v ceske lize tak 3.

Q: Souboj o 3. pozici na startu vysel v poslednim merenem kole. Radek mel mozna rozjeto na lepsi, ale v ceste mu staly pneumatiky...
R1: Po startu jsem se nalepil na Harada kteremu to moc nejelo a po chvili se pred nej dostal. Po cely zavod jsem se drzel na 2. pozici a jezdil celkem stabilni casy.. pred Radkem jsem mel slusny naskok a vsechno vypadalo skvele. Jenze to bych nesmel na konci predposledniho kola najet do travy...To me roztocilo do hodin a razem jsem prisel o 2. misto. V tu chvili jsem si mel sto chuti omlatit volant o hlavu. A to jsem si porad rikal: "hlavne neudelat chybu.."
R2: Tady uz jsem pocital s tim ze Radka nedostihnu, jedine za predpokladu ze bych skoncil o dve pozice pred nim cimz jsem si stejne nebyl jisty a navic uz do zavodu nenastoupil Harad, ktery by mohl vyplnit prostor mezi nami. Po startu jsem se behem prvniho kola protalacil na prvni pozici a jako obvykle se snazil vypracovat nejaky ten naskok.. Ghost se po par kolech dotahl, ale rekl jsem si ze to jen tak nevzdam a snazil se co to slo. Jel jsem v klidu a pomalu se Ghostovi vzdaloval. Takze zaver mi vysel vyborne a konecne jsem si mohl vychutnat prvni pozici s RAC. Trochu mi k tomu nahral fakt ze souperi nebyli v nejlepsi kondici.

Nakonec mi na Radka chybel bod, ale kdyz vemu ze byl ve vetsine zavodu o neco rychlejsi tak si to 2. misto zaslouzi. Ja jsem spokojeny se tretim a s RAC se se zase nekdy rad svezu. Je to zajimave auto a mam se s nim jeste hodne co ucit... Takze gratulace Ghostovi a Radkovi a diky vsem za pekne zavody. Zase nekdy nashledanou...

EDIT: Jeste nesmim zapomenout pogratulovat Haradovi k celkovemu vitezstvi (zatim neoficialnimu) v sezone 2007/2008.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing

Last edited by Poly; 16.6.2008 at 09:37.
Poly is offline