View Single Post
Old 5.5.2008   #1
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default Tiskovka ANTIK Sport Cars Cup - AS6

Slovenske forum nejde tak to zalozim zde.
Vcera se mi vubec nedarilo. Ne ze by bylo 6. a 4. nejak spatne, ale to co jsem jezdil pri treningu a v kvalifikaci naznacovalo ze bych mohl bojovat o 3. misto. Nekolik zmen v race setu kratce pred zavodem ve spojeni s nevyrovnanou jizdou a neschopnosti vyporadat se s vetrem udelalo sve. Ale postupne...

Q: Tady bylo vse vporadku. 3. misto

R1:
Zpocatku dobry, pak ale prisly hloupe chyby, drifty a ja se propadl az na 7. misto. Kdyz jsem se dotahl na Miriho tak se mi nepodarilo dobrzdit v jedne zatacce a doslo ke kontaktu.. Omlouvam se, stesti ze Miri zas tolik neztratil. Ke konci jsem se opet dotahl a v poslednim kole jsme svadeli pekne souboje az do posledni zatacky. Na sve si v tu chvili prisli i divaci kteri patri mezi priznivce driftu. V cili 6. jen s malym naskokem.

R2: Udelal jsem par drobnych zmen v setu a mozna to i trochu pomohlo. Start 4. - Cil 4. Stejne to ale nejelo tak jak bych si pral. Chyb uz bylo o neco mene a v zaveru zavodu jsem mel co delat abych ubranil 4. pozici pred Radkem. Ten nastesti taky dost chyboval takze se podarilo. Relativni spokojenost.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline