View Single Post
Old 5.5.2008   #3
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Taky neco pripisu..

Moc jsem netrenoval a kdyz jsem videl ztratu v hotlapech na nejlepsi, tak jsem si moc nadeji nedelal. V den zavodu mi ale Harad poslal skvelej set, se kterym to slo skoro samo.

Kvali: 6.

R1: Behem prvnich kol jsem se dostal pred Attiho a Polyho, ktery se potykal se svym autem. Ke konci jsem dohnal Radka, ten asi udelal nejake chybky, jenze k predjeti jsem se nedostal, spis jsem pak zasal zase ztracet. 4.

R2: Start ze 7., ale odlepil jsem se dost dobre, po prvnim splitu jsem byl uz 3, protoze bylo vazne docela husto. Na rovince ke stadionu jsem predjel Branislava, za chvili mi to ale dalsi SDI v podobe Ghosta vratil. Sice jsem se snazil branit, ale marna slava. Dalsi prede mnou byl Ondrejko, ten se ale eliminoval sam vyjetim do travy. Pak uz jsem jenom pustil Harada a dojel si pro 3. misto.

Dodatecne se omlouvam za svuj skin, zadam ale vysvetleni, co bylo v neporadku na tom predchozim, protoze vsechno bylo na svem miste, citelne, viditelne. Jediny duvod me napada ten, ze prvky jsou prehnane velke a na nasem skinu bohuzel nejdou dost dobre bez malych uprav umistit. S trestem souhlasim a jestli dostanu dostatecny vysvetleni, tak priste nastoupim s radne pripravenym skinem. Jinak mam jeste par napadu...
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline