Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 30.3.2009   #1
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Lightbulb Webovky evidující sout?že

Zdravím všechny závodníky.
Dostal jsem takovej jeden nápad. Jelikož poslední dobou slýchávám ?ím dál tím ?ast?ji, že LFS n?jak skomírá, napadlo m? ud?lat n?jaký webovky, který by evidovali kde se jezdí jaký závody, od kdy do kdy se jezdí atd. Šlo by o to, že by tam n?kdo zabrousil vybral by si t?eba TBO a kouknul se jestli se n?co jede nebo pojede atd. Každopádn? idea je taková, že by tam byla evidence celosv?tová, ptž tady na fóru si umí najít každý kdy se co jede, ale na ofiko foru už to n?kterým d?lá problém.
Inu tímto jsem se cht?l zeptat na vaše stanovisko k této v?ci, p?ípadn? na zájemce, kte?í by byli ochotni hodit ruku k dílu, protože spracovat tolik dat je pro jednoho hodn? náro?ná práce. P?ípadn? jestli n?kdo má nápad na n?jaký hosting atd. P?i té p?íležitosti jsem se cht?l zeptat i Chaose, jestli by se to nechalo ud?lat jako subdoména czechlfs.net.

Tak a te? do m?
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2009   #2
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

myslim, ze taky web uz existuje
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2009   #3
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Sh!nE View Post
P?i té p?íležitosti jsem se cht?l zeptat i Chaose, jestli by se to nechalo ud?lat jako subdoména czechlfs.net.

Tak a te? do m?
takovy straky by urcite byly fajn, ale jak rika ondrejko, nejakej takovej kalendar jsem uz nekde videl...

subdomena by sla, jen by se za ni platilo rocne 120,- navic...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2009   #4
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Máš na mysli jako aby jsme "my" cz a sk komunita meli prehled o zahranicnich ligach?
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2009   #5
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Máš na mysli jako aby jsme "my" cz a sk komunita meli prehled o zahranicnich ligach?
Mám na mysli abychom "MY" ?eská komunita, ale ?asem t?eba i celosv?tová komunita m?la p?ehled ... ur?it? bych cht?l i en verzi.

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post

subdomena by sla, jen by se za ni platilo rocne 120,- navic...
Inu myslím, že 120,- by nebyl problém, to dám klí?o i z vlastní kapsy.

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
myslim, ze taky web uz existuje
Pokud ano nevím o ni, a když o tom tak p?emýšlím, tak si myslím, že klidn? takový "projekty" m?žou být 2.

_____

Myslím, že by to mohla být užite?ná v?c, která kdyby fungovala nakonec celokomunitn?, mohla by p?inást ur?it? pozitivní sv?tlo a zviditeln?ní CZ/SK komunity.
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2009   #6
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
...subdomena by sla, jen by se za ni platilo rocne 120,- navic...
Môžem vedie?, kde sa dnes dopláca za subdoménu? Sná? všetky hostingy majú už neobmedzené množstvo ?i subdomén, databáz, mailových schránok a pod.
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2009   #7
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

www.forpsi.com

jinak pokud nekdo vi o hostingu jinde levnejc a aspon takhle spolehlive, tak sem s tim

kdysi se mluvilo o moznem hostingu u Taira, ale to bylo zamitnuto, aby se zamezilo nekterym jedincum hlasat "Actual Linux sezral LFS" ... nevim jak moc je momentalne aktualni moznost hostingu a jak jsou na tom dotycni, jestli by to uz treba rozdejchali...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2009   #8
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

kdyz jsem videl, jak zbytecne pracne je napr. pro chaose "organizovat" prihlasky do retro cupu z postu na foru, jak se kazdou chvili nekdo odhlasi a nekdo novy pribyde, myslim, ze z toho pohledu je prinosne udelat jednoduchy system prihlasovani a evidence zavodu, kde by se kazdy sam prihlasoval popr. rusil prihlasku do daneho data, s nejakym rozdelenim do divizi, popr. s napojenim na lfsw ohledne kontroly hotlapu a pak mozna vysledku...
vystup do ifamu treba s promennou konkretniho zavodu s aktualizovanym seznamem prihlasenych.
neco podobneho s kontrolou hotlapu jsem videl u slovaku, kdyz jsem jel kdysi democup, akorat to bylo jenom s napojenim na hotlapy, prihlasovat jsem se musel postem ve foru...
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2009   #9
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

http://www.spdoracing.com/eventdb

Už to existuje... Úpln? všechno tam neni - ?esko/slovenské ligy tam zatim nikdo nep?idává (resp ani moc nejsou). Ale jinak to funguje dob?e.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2009   #10
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by [d9] View Post
kdyz jsem videl, jak zbytecne pracne je napr. pro chaose "organizovat" prihlasky do retro cupu z postu na foru, jak se kazdou chvili nekdo odhlasi a nekdo novy pribyde, myslim, ze z toho pohledu je prinosne udelat jednoduchy system prihlasovani a evidence zavodu, kde by se kazdy sam prihlasoval popr. rusil prihlasku do daneho data, s nejakym rozdelenim do divizi, popr. s napojenim na lfsw ohledne kontroly hotlapu a pak mozna vysledku...
vystup do ifamu treba s promennou konkretniho zavodu s aktualizovanym seznamem prihlasenych.
neco podobneho s kontrolou hotlapu jsem videl u slovaku, kdyz jsem jel kdysi democup, akorat to bylo jenom s napojenim na hotlapy, prihlasovat jsem se musel postem ve foru...
Tusimze ligovy system umi aby se clovek prihlasil, pak potvrdil ucast a po uzavrce sam(s pomoci par kliku) udela rozrazeni do divizi pomoci hl.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2009   #11
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Tusimze ligovy system umi aby se clovek prihlasil, pak potvrdil ucast a po uzavrce sam(s pomoci par kliku) udela rozrazeni do divizi pomoci hl.
problem je, ze ja klidne nakreslim web, ale neumim ho napsat/nakodovat, moje znalosti konci u jednoduchyho html a tohle asi bude chtit php + napojit na lfsw... Hlasi se nekdo dobrovolne?
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2009   #12
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

vzdyt novinky z lig jsou na www.lfsnews.net + v oficialnim foru www.lfsforum.net v sekci Leagues jsou taky ligy
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2009   #13
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Sh!nE View Post
problem je, ze ja klidne nakreslim web, ale neumim ho napsat/nakodovat, moje znalosti konci u jednoduchyho html a tohle asi bude chtit php + napojit na lfsw... Hlasi se nekdo dobrovolne?

Ted nechapu spojitost s tim co sem napsal ja.:-D

Vim ze pro me tzv. Kad?v system(nevim kdo vsecko ho vyvijel, ja ho vzdy resil s Kadou) umel prebrat prihlasky emaily. rozradit lidi az ze tam bylo i potvrzovani ucasti v zavodech.

Co se tyce nejakeho webu kde byly vsecky mozny svetovy ligiy do toho vubec nevidim:-D ja jen ze ty nase vetsinou jsou pro CZ a SK komunitu a do ciziny se moc necpou :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2009   #14
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Ted nechapu spojitost s tim co sem napsal ja.:-D

Vim ze pro me tzv. Kad?v system(nevim kdo vsecko ho vyvijel, ja ho vzdy resil s Kadou) umel prebrat prihlasky emaily. rozradit lidi az ze tam bylo i potvrzovani ucasti v zavodech.

Co se tyce nejakeho webu kde byly vsecky mozny svetovy ligiy do toho vubec nevidim:-D ja jen ze ty nase vetsinou jsou pro CZ a SK komunitu a do ciziny se moc necpou :-D
m? šlo o to cos tam popsal ... t?ma pár klikama, roz?azovaní atd...

Inu pokud by m?l n?nkdo n?jaký návrhy pop?ípad? tu byl n?jaký iniciativní jedinec, tak jsem na icq nebo na PM
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2009   #15
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
www.forpsi.com

jinak pokud nekdo vi o hostingu jinde levnejc a aspon takhle spolehlive, tak sem s tim
www.profitux.cz

Jinak je to výborný nápad Pokud bych mohl n?jak pomoci rád pom?žu, ale nevím ?ím bych mohl
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2009   #16
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

na nejakym takovym systemu/webu pracoval kolega, byly tam ruzne cupy, vsechny tymy v systemu, vsichni jezdci, opravdu pekne, skusim se ho optat

http://wtcc.simracing.sk/index.php - nasel je to ten sami system, o kterem jsem mluvil
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech


Last edited by Gepas; 30.3.2009 at 17:19.
Gepas is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2009   #17
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Tusimze ligovy system umi aby se clovek prihlasil, pak potvrdil ucast a po uzavrce sam(s pomoci par kliku) udela rozrazeni do divizi pomoci hl.
jj, tohle je dobry. to jsem myslel, ale aby si mohl "kdokoliv" zalozil svuj vlastni zavod/pohar.

neco ve smyslu - chci mail, tak si ho zalozim na seznamu.cz / chci si zalozit pohar, zalozim si ho na tomhle...

Last edited by [d9]; 30.3.2009 at 18:07.
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2009   #18
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
...
Jen pro ujasneni, jsou 2 veci: Sprava domeny a hosting. Je mozny mit hosting jinde nez je spravovana domena. Tech 120Kc rocne neni poplatek za subdomenu, je to poplatek za hostovani subdomeny. Tzn pokud by nekdo hypoteticky vytvoril takovej web s LFS akcema na jinem hostingu, dalo by se udelat presperovani lfsakce.czechlfs.net na ten jinej hosting a tohle by nestalo nic (ovsem nekdo by musel platit ten jinej hosting...).
Kada is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2009   #19
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Jen pro ujasneni, jsou 2 veci: Sprava domeny a hosting. Je mozny mit hosting jinde nez je spravovana domena. Tech 120Kc rocne neni poplatek za subdomenu, je to poplatek za hostovani subdomeny. Tzn pokud by nekdo hypoteticky vytvoril takovej web s LFS akcema na jinem hostingu, dalo by se udelat presperovani lfsakce.czechlfs.net na ten jinej hosting a tohle by nestalo nic (ovsem nekdo by musel platit ten jinej hosting...).
a kada by nemel zajeem nechat se zlanarit na takovyto projekt?
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2009   #20
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Vim ze pro me tzv. Kad?v system(nevim kdo vsecko ho vyvijel, ja ho vzdy resil s Kadou) umel prebrat prihlasky emaily. rozradit lidi az ze tam bylo i potvrzovani ucasti v zavodech.
Tzv. Kaduv system neumi naopak vubec nic krome rozrazeni do divizi. Web dela Pablo, potvrzovani ucasti v nem nikdy nebylo, to bylo v drivejsim systemu od Niteho.

Ja weby vubec delat neumim, takze nejsem ta spravna osoba...
Kada is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.