Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Problémy s Live For Speed

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27.8.2005   #1
xbboy
Newbie
 
Join Date: 27.8.2005
Posts: 4
Default

za 30 sekund v reale uplynie v hre asi 50. Neviem, gde je problém, pretože demo S2 mi šlapalo v poho, ale ke? som si stiahol a spustil S2 alpha P, tag autá sa za?ali hýba? neprirodzene rýchlo. Mám P4 2.66, 256 RAM, Nvidia FX 5200, ni? nie je pretatované.
xbboy is offline   Reply With Quote
Old 27.8.2005   #2
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by xbboy
...autá sa za?ali hýba? neprirodzene rýchlo.
Jestli náhodou AI neza?ali cheatovat a nenamontovali si n?jakej power box do motoru...

Te? vážn?, to ti d?lá p?i online hraní nebo p?i offline, když jezdíš s AIkama? P?i online si nedokážu p?edstavit, že by to ostatní auta zrychlovalo - teda kdyby náhodou jo, tak mi ten "cheat" pora?, a? m?žu po?ád vyhrávat.

V nastavení v položce "ostatní" (tuším, je to až ta poslední položka) jsem našel n?co ve smyslu "zrychlení hry více hrá??", volby jsou tam ano/ne. Sice v?bec nevim, k ?emu tahle položka je, ale mam tam "ano" a p?i online jezdím úpln? normáln? stejn? jako ostatní (teda v mým p?ípad? spíš pomalejš, ale to je chyba na stran? jezdce...). Offline nehraju tém?? nikdy, takže ti neporadím, jestli to má vliv na rychlost AIk?.

EDIT: Jinak to "ano" tam bylo jako default, nic jsem s tím ned?lal. Hned pod tím je tuším další nastavení, kde je vzdálenost, na jakou se ti zobrazujou ostatní auta. Když v tom zrychlení dáš "ne", tak tahle položka zmizí, tak nevim, k ?emu je to teda dobrý.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 27.8.2005   #3
xbboy
Newbie
 
Join Date: 27.8.2005
Posts: 4
Default

problém nie je v tom, že by sa iba AIci hýbali moc rýchlo ale celá hra šlape v pekelnom tempe. XF GTI lieta rýchlo ako XR turbo a stopky v pravo hore idú tiež podozrivo rýchlo.

V nastaveniach som tú položku menil ale nemalo to žiaden vplyv na rýchlos? hry. Inak hram to zatial len offline, pretoze mam len dial up, tag by som bol zvedavý ako by sa to chovalo keby som sa pripojil na nejaký server.

Kazdopadne dakujem za radu, snad to nejak vyklikám.
xbboy is offline   Reply With Quote
Old 28.8.2005   #4
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Znal jsem virus, kterej zrychloval systemovy hodiny (priznavam, taky jsem takovej programek napsal :shh. Hodiny ve windows Ti jdou nezrychlene? Co ostatni programy, fungujou normalne? Kdyz si LFS znovu rozbalis a spustis, tak to ta druha kopie LFS dela taky?
Kada is offline   Reply With Quote
Old 28.8.2005   #5
xbboy
Newbie
 
Join Date: 27.8.2005
Posts: 4
Default

systémový hodiny jdou dob?e, ostatní programy v?etn? dema S2 jdou taky dob?e, jenom S2 P2 je zrychlený. Když to rozbalim a znovu spustím, tag je to stejný.

Zdá se mi, že tahle verze LFS asi nejak jinak pracuje s ?asova?em než ty p?edchozí. Poohlednu se po ?áký starší verzi a uvidím co to udelá.
xbboy is offline   Reply With Quote
Old 28.8.2005   #6
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

dost cudne ja som si nevsimol ze by mal niekto takyto problem skus reinstall Windows :mag: aj ked dost malo pravdepodobne ale windows moze za vsetko
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 28.8.2005   #7
ChiPS
Member

 
ChiPS's Avatar
 
Join Date: 16.8.2005
Location: Praha
Posts: 113
Default

Quote:
Originally Posted by reyco
dost cudne ja som si nevsimol ze by mal niekto takyto problem skus reinstall Windows :mag: aj ked dost malo pravdepodobne ale windows moze za vsetko
Kdyz rikal ze mu to dela jenom ten patch, tak v tom bych reseni nevidel.
__________________

TEAM : KnipeX-Racing
KxR-David "ChiPS" Cingroš 51
ChiPS is offline   Reply With Quote
Old 28.8.2005   #8
xbboy
Newbie
 
Join Date: 27.8.2005
Posts: 4
Default

Uz som na to prisiel. Tú hyper rýchlost sposobuje moj Logitech Formula Vibration Feedback volant. Ked ho odplugujem, hra sa spomalí do normálu, ked ho zas zapojím, tag sa to zj..e. Ten volant som kupoval práve kvoli :bang:

Asi mi nezostáva nic ine, nez to drtit na klavesnici :craz: :bang: :down: :down: :down:

xbboy is offline   Reply With Quote
Old 28.8.2005   #9
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

logitech logitech logitech :grump:
jet is offline   Reply With Quote
Old 28.8.2005   #10
powder
Member

 
Join Date: 4.7.2005
Location: Praha
Posts: 253
Default

Quote:
Originally Posted by xbboy
Uz som na to prisiel. Tú hyper rýchlost sposobuje moj Logitech Formula Vibration Feedback volant. Ked ho odplugujem, hra sa spomalí do normálu, ked ho zas zapojím, tag sa to zj..e. Ten volant som kupoval práve kvoli :bang:

Asi mi nezostáva nic ine, nez to drtit na klavesnici :craz: :bang: :down: :down: :down:

ješt? ten volant neodepisuj, zkus ho p?einstalovat a proje? si po?ádn? nastavení. Nejsi jedinej kdo tenhle volant na LFS honí a chodí jist? normáln?. Na netu se dají stáhnout nové ovlada?e na ten volant, zkus je kay:
__________________
SRi racing
powder is offline   Reply With Quote
Old 28.8.2005   #11
ChiPS
Member

 
ChiPS's Avatar
 
Join Date: 16.8.2005
Location: Praha
Posts: 113
Default

Quote:
Originally Posted by powder
Quote:
Originally Posted by xbboy
Uz som na to prisiel. Tú hyper rýchlost sposobuje moj Logitech Formula Vibration Feedback volant. Ked ho odplugujem, hra sa spomalí do normálu, ked ho zas zapojím, tag sa to zj..e. Ten volant som kupoval práve kvoli :bang:

Asi mi nezostáva nic ine, nez to drtit na klavesnici :craz: :bang: :down: :down: :down:

ješt? ten volant neodepisuj, zkus ho p?einstalovat a proje? si po?ádn? nastavení. Nejsi jedinej kdo tenhle volant na LFS honí a chodí jist? normáln?. Na netu se dají stáhnout nové ovlada?e na ten volant, zkus je kay:
Me volant taky blbnul, stacilo si trochu pohrat s nastavenim a uz to behalo jak melo .)
__________________

TEAM : KnipeX-Racing
KxR-David "ChiPS" Cingroš 51
ChiPS is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2005   #12
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Ja mam tiez Logitech formula force gp ale zatial ani jeden problam
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2005   #13
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by xbboy
Tú hyper rýchlost sposobuje moj Logitech Formula Vibration Feedback volant.
Quote:
Originally Posted by reyco
Ja mam tiez Logitech formula force gp ale zatial ani jeden problam
Mam dojem ze si nejeden z vas plete volanty. Na tom Vibration volantu bych rekl ze tu zas tolik lidi nejezdi, jestli vubec nekdo.. Doufam ze se ted pro zmenu nepletu ja
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2005   #14
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
Quote:
Originally Posted by xbboy
Tú hyper rýchlost sposobuje moj Logitech Formula Vibration Feedback volant.
Quote:
Originally Posted by reyco
Ja mam tiez Logitech formula force gp ale zatial ani jeden problam
Mam dojem ze si nejeden z vas plete volanty. Na tom Vibration volantu bych rekl ze tu zas tolik lidi nejezdi, jestli vubec nekdo.. Doufam ze se ted pro zmenu nepletu ja
jj, jak na volantu vidim napis vibration, tak si dam 5x otcenas a mizim pryc. To jsou parodie na FF volanty.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 17.9.2005   #15
PerG
Regular Member

 
PerG's Avatar
 
Join Date: 8.6.2005
Posts: 621
Default

Quote:
Originally Posted by jet
logitech logitech logitech :grump:
ty nemas rad logitech?
__________________
http://www.simracing.cz
PerG is offline   Reply With Quote
Old 25.9.2005   #16
Rado
Newbie
 
Join Date: 16.8.2005
Posts: 5
Default

Pani dakujem, za riesenia problemu v tomto threade, pomohli ste moju problemu.

Dik, Rado.
Rado is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:42.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.