Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > ANTIK Poháry

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 14.12.2009   #33
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Vidim ze sa nezalozilo vlakno na tlaovku ale co uz s vami.

Ghostik:
v 2. preteku si trubil pravom, prepac, opat som to pozral, este ze to dobre dopadlo. Vzdy som tam brzdil na tom hrbole ale tentokrat som nebol v tradicnej stope, hrbol tam nebol a tak som to presvihol a navyse blokol este studene pneu, ja viem LAMA som

Race1:
Islo sa mi dobre, snazil som sa ist rychlo a zarovne isto, aby som dobehol Putnika, ako i ziskal na skon na Noela ktory chyboval v 1. kole. Putnika som koli jeho problemom zdolal, ale Noela som za sebov neudrzal a tak na mna zostalo len 3. miesto.

Race2: Po uvodnom 'entre' s Ghostom som sa dostal do skupinky s Akym a Masterfulom a bojovali sme ci uz blizsie alebo vzdialenejsie az do konca. Po jednej mojej chybe sa dostal Masterfull predomna o nejake to kolo spravil tu istu chybu na tom istom mieste aj on a bolo som opat pred nim. Podarilo sa mi dotiahnut sa a predbehnut Akyho. Snazil som sa vypracovat si naskol ale moc to neslo. Po dalsiej chybe na predbehol opat Masterfull. Par kol pred koncom spravil aj on opat chybu a napreik jeho velkemu tlaku som ziskanu poziciu uz nepustil. Z mojho pohladu dramaticke preteky aj ked plne chyb ci vacsich alebo mensich, rychlost taktiez nebola na urovni z 1. preteku. Opat 3. miesto co potesilo.

To FZR sa mi zacina pacit viac a viac.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.