Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > ANTIK Poháry

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 21.1.2008   #1
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default Tlacovka ANTIK BMW Cup - SO6R - D1

Ako som sa dopocul od Bigmana a Mina vdaka bohu ze som sa dostal do 1. divizie. Ale stastie mi tam moc neprialo.

Kvali: tusim 12. s priemernym casom

Sprint: Jazdil som opatrne ale bohuzial v 4. kole Magorika pretocilo v T1 Pepo sa o neho zahakol, ja som brzdil a za mnou Eraser mozno tiez, ale uz asi neskoro (bolo to predsa v zakrute a bol tesne za mnou) a vysledok bol moj polet mimo trat! Skoda. Tak som to videl aspon ja. Je mozne ze tam bol aj dajaky LAG.

Long1: Isiel som este opatrnejsie, hlavne pri zltych vlajkach ale aj tu som stretol dajake formulky tusim napriec cez trat. Neviem co som robil, ale ku zaveru som mal velke problemy pri brzdeni v poslednej zakrute a vzdy pri podradovani som isiel do smyku. Aj preto som stratil v zavere dve pozicie a skoncil dakde na konci.

Long2: Opat hned v prvych kolach, tusim Ondrejko sa ocitol sprieceny krizom, a ja som uz typicky nestihol zareagovat. Taktiez som skoro otocil v T1 Ryka, sorac chlape! Neskor v sikane si sa smykol - to som uz isiel pred teba. Celkom sa mi darilo vyrovnane jazdit a po chvile hotlapenia som dohnal Pepa a Putnika. Jazda za inymi mi moc nesla. Putnika by som obiehal len s velkym rizikom tak som ani moc netlacil. Skoda toho ze ma nas dobehol Ryko a ja som neodolal, ale aj tak to bol moj najlepsie vysledok za vecer. Okolo 10 miesta.

Mesto + FBM FUUJ!!! Uz sa tesim na normalne trate. A Fern Bay neratam
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline  
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:36.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.