Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 6.7.2008   #11
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Thumbs up Ahoj

Tak som tu tiež!

S2 Licenciu mám od apríla, ale namal som na to ?as, až teraz po novom patchi Z som dva posledné skúsil ís? online... a bol pri tom skoro do rána. :-) Je to návykové "jak svi?a".

Odjazdeného toho mám v rôznych hrách pomerne dos? (za asi 20 rokov), a LFS sa mi dos? zapá?ilo, aj ke? PC pod?a m?a na hry vhodné nie je - lenže LFS nie je hra, to je simulátor. :-)

Bohužia? mám len notebookovú myšku z ktorej ma bolí ruka, volant nechcem. A okrem toho mi to ob?as asi tak na 4 sekundy v podstate zamrzne, neviem ?i vtedy skúša antivir ?aha? updaty alebo nie?o podobné... Tiež moje pripojenie nie je vhodné, je to mobilný internet (technológia Flash OFDM Flarion, slovenský T-Mobile), takže dos? pomalé pingy (najrýchlejší server v tejto chvíli ping 50), a hlavne _vypadáva_, síce len na sekundu alebo tak, ale to je samozrejme smrte?né... Zhoršilo sa to s najnovšími ovláda?mi, ako inak.

Dnes v noci sa ma online pokúsili kickova?, asi som do niekoho narazil, ale nebolo to schválne - na tej myši ke? raz chytím balanc tak sa to snažím vyrovna?, neviem vlastne odhadnú? ani ako mám v tej chvíli nato?ený volant, tak lietam z boka na bok a nakoniec vyletím. :-) Ešte sa len u?ím. Skúšal som Antik a dovrchu servery, oboje sú asi nejaké demo, ak správne chápem tak sa tam dostane každý.

Takže teraz som našiel toto fórum, ?aká ma dos? ?ítania, a chcem sa poobzera? po nejakom online hraní pre nás za?iato?níkov.

LFS ruluje! :-)

Edit:

Tak som v inej diskusii našiel "nastav si LFS tak, abys m?l plyn a brzdu na klávesnici, zatá?ení myší, ?azení na tla?ítkách myši" - to je dobrý nápad, na myši ma bolela ruka z držania plynu na tla?ítku!

"rozhodn? nejezdi z pohledu za autem, jak to máš na tom screenu, zvykni si rovnou na pohled z kokpitu"
Toto je u m?a samozrejmá vec, poh?ad spoza auta som nikdy nepoužíval, absolútne nemám potom cit pre zákrutu a navyše to potom vyzerá všetko akési pomalé, žiaden pocit z rýchlosti.

PS: A pá?i sa mi možnos? trúbenia a blikania svetlami. :-)

Last edited by Substance242; 6.7.2008 at 20:03. Reason: ešte nie?o dodám
Substance242 is offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:24.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.