Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2008

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 19.8.2008   #7
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Vsichni mi date za pravdu, ze vcera to byl opravdu jiny zavodni vecer nez obvykle. Vzhledem k tomu, ze za celou dobu, co jsme ten layout a lappera testovali, nebylo na servru 20 zurivejch drifteru, kteri skakali na start, do boxu a do spectate s frekvenci poslednich modelu CPU, nemohli jsme ocekavat neco takoveho. Bohuzel na standardnim servru se lapper tak trochu pomatl a zacal se cyklicky restartovat. Na neco takoveho jsem nebyl dokonale pripraven a blahove jsem si myslel, ze me aktivni sitove prvky a dosluhujici notebook utahne 25 pripojeni bez lagu. Opak byl pravdou a cely vecer se promenil v monstrozni lagshow, kde jsme pri kazdem driftu ocekavali crash do svodidel a pri prujezdu cilovou paskou netrpelive vyhlizeli vysledek. Alespon si ted vsichni muzem vazit toho, ze nam Tairo poskytuje X stabilnich servru.

Priste bych to resil presunem na jiny AL server, kde bych nastavil max 5 aut na trati a lappera bych opet poustel z notebooku. Je mi lito, ze me to nenapadlo drive a doufam, ze pokud bude jeste nekdy nejaka dalsi Tymova bitva, znovu podnikneme neco podobneho. Pokud pomineme technicke problemy a s tim spojenou neukaznenost jezdcu, byla to, alespon pro me, fajn zabava.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu

Last edited by Agarash; 19.8.2008 at 09:47.
Agarash is offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.