Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 8.6.2008   #181
Bigman
Member

 
Bigman's Avatar
 
Join Date: 6.6.2007
Posts: 200
Default

Takto nervozny zavod som este nezazil, najskor spekulovanie na poslednu chvilu s posunom zavodu, ?4 restarty, lagujuci server.
O chate a pripajani a odpajani zavodnikov ani nehovoriac(uvedomuju si vobec, ze tym zvecsuju sancu ze odpoji dalsieho?)
__________________
InSeRT>BIGMAN

Independent Slovak eRacing Team | www.in-sert.php5.sk

Bigman is offline   Reply With Quote
Old 8.6.2008   #182
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

super nedelni zavody
lag start - restart (prvni) - restart (prvni) - ..."brmmm brmmm" prni misto. You are 2 fast "KICK" bye bye No mozna se objevim na ky ovalu, tam se muze stat veci, ale we int uz zbytecne trenovat nebudu.
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 8.6.2008   #183
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

Quote:
Originally Posted by dravgunov View Post
super nedelni zavody
lag start - restart (prvni) - restart (prvni) - ..."brmmm brmmm" prni misto. You are 2 fast "KICK" bye bye No mozna se objevim na ky ovalu, tam se muze stat veci, ale we int uz zbytecne trenovat nebudu.
to je škoda, nechceš si to s tim Westhillem rozmyslet?
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 8.6.2008   #184
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

Quote:
Originally Posted by Miri View Post
to je škoda, nechceš si to s tim Westhillem rozmyslet?
ne, pri nejlepsim bych byl prvni a jak znam tebe tak zase druhej a za ty nervy mi to nestoji to radsi budu ziskavat body na CTRA
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 8.6.2008   #185
Cayman[CZE]
Member

 
Cayman[CZE]'s Avatar
 
Join Date: 2.12.2007
Location: Mariánské Lázn?
Posts: 123
Default

DRAVGUNOV: to, ze te to koplo, mne mrzi, ale vztekat a hazet spinu nekam jinam ..... Kelise to taky koplo, aby pak zjistil a priznal, ze mel na ho*no rychlost na lince, coz svedci i o dalsich pokusech o znovupripojeni; ten samy pripad jako ty .......... nebudu to dale rozebirat ..... jen snad doplnim, ze je to jen a pouze hra, nejde kristepane o zivot !!!!!
__________________
Angel Power Racing
Cayman[CZE] is offline   Reply With Quote
Old 8.6.2008   #186
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

Quote:
Originally Posted by Cayman[CZE] View Post
DRAVGUNOV: to, ze te to koplo, mne mrzi, ale vztekat a hazet spinu nekam jinam ..... Kelise to taky koplo, aby pak zjistil a priznal, ze mel na ho*no rychlost na lince, coz svedci i o dalsich pokusech o znovupripojeni; ten samy pripad jako ty .......... nebudu to dale rozebirat
Na nikoho spinu nehazim jen konstatuju . Mimochodem myslim, ze to nekoplo jen nas dva. Co se tyce priojeni tak u sebe moc problem nevidim, dopoledne jsem mel zaply icq a podobny kraviny. Vecer bylo vypnute vse.

p.s. Kdybych hazel spinu tak napisu ze server APR stal dneska za H***O s uprimnosti ja problem nemam
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB


Last edited by dravgunov; 8.6.2008 at 23:34.
dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 8.6.2008   #187
Cayman[CZE]
Member

 
Cayman[CZE]'s Avatar
 
Join Date: 2.12.2007
Location: Mariánské Lázn?
Posts: 123
Default

co se tyka organizace, tenhle zavod jsme nezvladli, to popirat nebudu a je to bohuzel pravda ..... timto se vsem osobne omlouvam (predevsim jirkovi.svs); chci tim rici, ze uz zadne dalsi ustupky a zmeny delat nebudu, nevyplaci se to a tento vikend to jen potvrdil ........
__________________
Angel Power Racing

Last edited by Cayman[CZE]; 8.6.2008 at 23:57.
Cayman[CZE] is offline   Reply With Quote
Old 8.6.2008   #188
caNtwO
Member

 
caNtwO's Avatar
 
Join Date: 17.3.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 382
Default

V první ?ade velká gratulace Mirimu No tak abych pravdu ?ekl, závod opravdu nic moc, jak si tu tak pro?ítám nejsem jedinej kdo si to myslí. Hromada havárek v T1 až T? prost? skoro po?ád a posléze i restart?, co jsem jel v podstat? z posledního místa tak jsem vid?l jak se to tam všechno mele, jedna havárka za druhou Po?ítám že na Westhillu to bude všechno v pohod?, je to široká a v podstat? i lehká tra?.
Prosím jen aby jste neházeli všechnu vinu na Nás, opravdu d?láme co je v našich silách a snažíme se všem vyjít vst?íc, ale n?kdy to opravdu nejde, mí?ím tím k t?m restart?m.
To Bigman: musím se ti omluvit za t?ch pár ?ukanc?, doufám že ti to n?jak neublížilo, a chci pod?kovat za fakt super souboje

Tak odem? to je vše, uvidíme se znovu na Westhillu a doufám že se ten závod kone?n? vyvede.
__________________

ESCARGOT racing team | ALTP CUP | LeGolem | My CTRA | používám nastavení voz? od XEDOX engineering

AMD Athlon 64 X2 Dua l Core 6400+ 3,22 GHz|2,00 GB RAM | Nvidia GeForce GT 220 | Fujitsu monitor 23.
caNtwO is offline   Reply With Quote
Old 9.6.2008   #189
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

bylo by jedno volne misto? nebo mozna dve?
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 9.6.2008   #190
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Miri: k tym posunom pretekov, ja som pisal na zaver diskusie na serveri, ze ked nepanuje zhoda na posunuti tak to treba nechat tak ako bolo povodne planovane

A teraz k preteku: Nie len dvaja odpojeni mali problem s pripojenim na APR server. Bigmana odpojilo pred pretekmi a dalej mu to lagovalo, ja som videl tiez poriadne lagy. Pingy aj rychlost bola u nas OK. 10 minut pret pretekom sme boli na serveri MINI CUP - od Antiku a vsetko v pohode. Uz na ALTP sa mi nepacilo kopec restartov, uplne to rozhadze koncentraciu. Sam som zahlasoval za ten o ktory 'ziadal' Miri. Aj ked u mna kontakt nebol. Neskorsie v preteku rovnako predomnou odletel Masterfull do steny a ja som si myslel 'super asi som v lagu odpalil dalsieho', nastastie to tak nebolo ako to po preteku Masterful potvrdil. Vedel som ze mam na realne 3 miesto aj ked som sa nemohol odputat od skupiny KxR zamnou. Nakoniec som sa zacal opat sustredit a podarilo sa. Takze 'vdaka' disconecte Bohemiana druhe miesto. Nespravil som ziadnu vacsiu chybu, jazdil vyrovnane takze spokojnost na mojej strane s vykonom.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 9.6.2008   #191
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Nedivim se restartum pokud to vypadalo jako v ALTP, pokud nejsou jezdci schopny pochopit ze v prvni zatacce se nevyhrava musi se restartovat a ja budu restartovat treba 10x, pak z toho vyvodim dusledky do dalsiho race.

V altp6 jsme proto zavedli start za SC a myslim ze to az na par komplikaci v prvnim race bylo dobry.

Jezdci (nekteri) proste neumi jet tak aby neohrozili a to je pak tezky. a jelikos nejsou tratovy komisari je tezke to resit kdyz se jede zavod proto je lepsi dat restart aby to byly zavody vice aut nez aby jich 10 vypadlo hned na zacatku
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 9.6.2008   #192
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Nedivim se restartum pokud to vypadalo jako v ALTP, pokud nejsou jezdci schopny pochopit ze v prvni zatacce se nevyhrava musi se restartovat a ja budu restartovat treba 10x, pak z toho vyvodim dusledky do dalsiho race.

V altp6 jsme proto zavedli start za SC a myslim ze to az na par komplikaci v prvnim race bylo dobry.

Jezdci (nekteri) proste neumi jet tak aby neohrozili a to je pak tezky. a jelikos nejsou tratovy komisari je tezke to resit kdyz se jede zavod proto je lepsi dat restart aby to byly zavody vice aut nez aby jich 10 vypadlo hned na zacatku
Ja mam radsej normalne starty, ale je fakt ze ked je na starte kopec 'urcitych typov ludi' tak sa to moze lahko po****. Ale zasadne proti SC v zavodoch 1 hod a viac nic nemam. Na IGTC SC funguje vynikajuco, aj pocas pretekov. Problemy boli, ale uz sa vyriesili (opat urcity typ jazdcov)
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 9.6.2008   #193
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Presne tak, ja planuju pro dalsi cup pevny start, kdo to podela bude panlizovan startem z boxu pripadne vyloucenim. doufam ze k takovym vecem ale nebude treba sahnout
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 9.6.2008   #194
Cayman[CZE]
Member

 
Cayman[CZE]'s Avatar
 
Join Date: 2.12.2007
Location: Mariánské Lázn?
Posts: 123
Default

Reportáž ze závodu: http://apr.gpmetro.net/phpbb/viewtopic.php?t=23

Tiskovka: http://apr.gpmetro.net/phpbb/viewtopic.php?t=22
__________________
Angel Power Racing
Cayman[CZE] is offline   Reply With Quote
Old 9.6.2008   #195
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Ješt? jednou diky organizatorum za dodate?nou minikvali. (vše vysv?tleno, do?ešeno, ... takže konec k tomuto tematu)

Je mi up?ím? líto všech, co to v?era koplo, za?átek byl opravdu na zvážení odložení celého závodu.
Lag? bylo víc než dost, auta lítali sem a tam, jestli to d?lal server ?!?!?

Závod jsem si potom ale p?kn? užíval, souboj? bylo dost a kone?n? jsem taky jednou stál na pomyslné bedn?.

Miri > gratulace, Ty snad máš pod kapotou ?áký kobyly navíc.

Bohemian > no snad to po jednom výpadku nevzdáš, Miri pot?ebuje taky n?kdy porazit a Ty jsi jedinej.

Last edited by jirka.svs; 9.6.2008 at 21:52.
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 9.6.2008   #196
G4nd4lf
Newbie

 
Join Date: 19.4.2008
Posts: 19
Default rychlost

tak ja jsem taky jeden ze "stalstlivcu", ktery hra kopla. Nejdrif to lagovalo jak cip a tri min pred startem me to kicklo prvne. Restartil jsem pro jistotu a na posledni chvili se posltavil na rost. K restartum...no comment. Pozde jsem zjistil, ze u moji G25 nenabehl FF, tak jsem se rozhodl jet bez nej... cekal jsem cca 7 - 5 misto a nejaky body... Celkem jsem drzel krok, prestoze jsem mel hafec benzinu (60 %!), ale tri kola po startu papalala.... proste smula, ale na WE int me asi taky neuvidite... nestiham moc trenovat, takze to radsi nebudu pokouset... Seeya
G4nd4lf is offline   Reply With Quote
Old 9.6.2008   #197
Bigman
Member

 
Bigman's Avatar
 
Join Date: 6.6.2007
Posts: 200
Default

Quote:
Originally Posted by caNtwO View Post
To Bigman: musím se ti omluvit za t?ch pár ?ukanc?, doufám že ti to n?jak neublížilo, a chci pod?kovat za fakt super souboje
Na 3 miesto so staracal 4s, tie som stratil prave tymi subojmi s tebou , ale to je zavodenie. Podla mna si isiel az prilis na riziho hlavne v poslednej sikane.

kvalifikacia: Slusne 6 miesto, pri neucasti maxa na starte piate.
pretek : Prva pol hodina bola velmi nervozna z mojej strany-restarty a lagovanie mi na pohode nepridavali a hlavne mi po pol hodine dosli tekutiny(nabuduce sa musim lepsie zasobit ) , potom som sa ocitol na trati sam a bolo to len o tom ako moc sa posuniem dopredu na jirku to zial nestacilo teda 4 miesto(ani to nepocitam po kolky raz zase len zemiakova medajla ), v tymoch sme vdaka Meginovmu 2 miestu zase na cele, tak len to udrzat do konca(co bude este velmi tazke).
__________________
InSeRT>BIGMAN

Independent Slovak eRacing Team | www.in-sert.php5.sk

Bigman is offline   Reply With Quote
Old 10.6.2008   #198
caNtwO
Member

 
caNtwO's Avatar
 
Join Date: 17.3.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 382
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
bylo by jedno volne misto? nebo mozna dve?
Místa je až až

To Bigman, ta ja se pro p?íšt? polepším a budu si to více hlídat, díky za upozorn?ní Práv? že m? ta poslední šikana bavila nejvíc z celé trati, tak jsem si ji cht?l po?ádn? užít.
__________________

ESCARGOT racing team | ALTP CUP | LeGolem | My CTRA | používám nastavení voz? od XEDOX engineering

AMD Athlon 64 X2 Dua l Core 6400+ 3,22 GHz|2,00 GB RAM | Nvidia GeForce GT 220 | Fujitsu monitor 23.

Last edited by caNtwO; 10.6.2008 at 07:51.
caNtwO is offline   Reply With Quote
Old 10.6.2008   #199
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Miri, Megin, Cayman, ..... nebo kdokoliv, kdo d?láte statistiky, mohli byste je ud?lat ze 3. závodu APR na Blackwood rev. ?

Výsledky mi nesta?í, rád se "š?ourám" ve statistikách
Tímto žádám každého, kdo to zná, pošlete mi PLS návod/program, jak se to d?lá. Díky.
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 10.6.2008   #200
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

A ja ze usporiadatelia maju problem statistik vyrieseny.... no uz sa nicomu nedivim

Vecer ked pridem domov, kludne ich spravim. (Az ma Miri nepredbehne ako pri prvom preteku)

Link na stiahnutie statistik najdes priamo v nich (vo vysledkoch) - v pravo hore. A v tom subore co stiahnes mas aj navod ako ich pouzivat.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.