Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 26.9.2010   #261
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Jo a ešte podávam protest na GothaRa ktorý ma v prvej minúte prvého kola predbehol po?as žltých. :-) Nie žartujem, je mi to jedno, ale schválne si to pozrite z jeho poh?adu - ?o v takej situácii robi?, brzdi?, zavadza?...? Asi radšej ís? ?alej a dúfa? že do toho nebude nikto v?ta?. :-)
Tak z replayu to vyzera fakt prasacky, v tom momente som mal pocit, ze zlta naskocila az po tom ako som zacal brzdit a potom som uz radsej pokracoval lebo tam bolo nejak vela aut na jednom mieste
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 26.9.2010   #262
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

ked sa F1 nedojazdila do konca...uz neviem kvoli comu tak sa nic neopakovalo ale dali sa polovicne body kazdemu...
no uznavam ze vzdy je tazke riesit takuto situaciu...vzdy to bude pre niektorych vyhodne, pre niektorych nevyhodne ale asi najspravodlivejsie je to neopakovat a dat plny pocet bodov alebo tie polovicne...lebo to poradie po 11 kolach sa najviac podoba tomu realnemu ako by to skoncilo kebyze sa to dojazdilo
druhy zavod by som zrusil nech sa zbytocne nic neposuva...tam nevzniknu podla mna nejake vyrazne nespravodlivosti kedze sa zavod ani neodstartoval...aj ked otocenie rostu nieco urobi
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2010   #263
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
A to jak se n?kte?í chovali (chatovali), to v?bec nekomentuju.....
Myslíš to "osrej" na za?iatku? ;-D

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
Tak z replayu to vyzera fakt prasacky
Ani nie, len je fakt otázka že ?o robi?, lebo keby si aj chcel ma po?ka? tak by to bolo horšie pre všetkých.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2010   #264
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

No ja som myslel hlavne to, ze tam sa zlta rozsvietila asi tak sekundu pred tym ako som zacal svoj utok, ale ja som to vtedy zaregistroval az neskor (alebo sa mi vlajka zobrazila neskor?).
PS: este by som chcel podakovat Fast Jardovi za super set, islo sa mi s nim vyborne, bol prijemne pretacavy a hlavne setril gumy
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2010   #265
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

K samotnému preteku: nestalo sa mi ni? ako napríklad Gepasovi alebo Francekovi, takže užil som si to perfektne a aj ke? pozícia ni? moc, tak som mal zo seba celkom dobrý pocit. :-) Pekné súboje napríklad s Ag Tomášom (díky za setup, aj v?aka nemu som sa vysporiadal s prehrievaním predných) a hlavne skoro celý ?as s Attim, sem-tam sa niekto dostal medzi nás, ale inak som ho zúrivo prenasledoval, robil opi?ky, vyplazoval jazyk, ale aj ke? na niektorých ?astiach trate som bol rýchlejší, na iných zase nie, vä?šiu chybu nespravil a pri fair jazde som si nikdy nevytvoril dos? dobrú príležitos? na predbehnutie - povedzme že som si to nechával na neskôr. ;-)

Edit: Jo, a ako som si pozeral replay, tak zaujímavé dve veci.
1. Že vždy to vyzerá ako keby sme všetci zaspali štart, zelená a my ni?, až po sekunde že "aha, ideme". :-)
2. Pri kamere zhora je zrazu všade miesta nie len pre dve autá ved?a seba, ale aj štyri kamióny, zaujímavé. Skúšal niekto s touto kamerou hra?, v štýle Micro Machines a podobných hier? :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 27.9.2010 at 00:47.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2010   #266
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

mozna bude nejlepsi reseni fakt 2. zavod zrusit at se nic zbytecne neposouva, a nebo navrh co UTERY VECER ? je svatek lidi by mohli bejt doma, jen napad
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2010   #267
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Rodo: napad velmi pekny, ale:
1. Je to sviatok iba v CR
2. Ludia, ktori si musia prehadzovat nedelne smeny pravdepodobne pracuju aj pocas sviatkov, takze ich sa ten sviatok nemusi vobec tykat a je mozne, ze budu musiet byt v praci.

K R2: mne by nevadilo ani keby sme si o 14 dni dali R2 od 19:00 a potom o 20:00 zacali normalne podla harmonogramu.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2010   #268
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
K R2: mne by nevadilo ani keby sme si o 14 dni dali R2 od 19:00 a potom o 20:00 zacali normalne podla harmonogramu.
Gothar: napad pekny ale:

1. musime uz znat vysi balastu a s ni trenovat na dalsi race, bylo by tezky doject R2 a predelat rychle vahy a zacit novej race na jiny trati s neznamou vahou.

2. asi nic


Last edited by Rodo; 27.9.2010 at 08:36.
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2010   #269
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
mozna bude nejlepsi reseni fakt 2. zavod zrusit at se nic zbytecne neposouva, a nebo navrh co UTERY VECER ? je svatek lidi by mohli bejt doma, jen napad
Napd dobrej, ale nejdrive se musi zajistit nejaky stabilni server. EGT moc stabilni neni. Zkusim Taira. S tim, ze by se tam jelo i pozdeji. (naveky )

Takze uterku moc velkou sanci nedavam.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2010   #270
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Já jsem pro zrušení druhého závodu,i když pro m? byla quali a R1 katastrofa (v obojím na st?echu :-))) ),ale zase jsem si alespo? t?ch 11 kol zazávodil,spoustu p?edjížd?ní,Substance mi dal dost práce ale udolal jsem jej,tak bych byl asi i s 9. místem spokojen.
Jinak m? udivuje že je na ve?er naplánovaný závod a n?co se pokazí a všichni to balí že není ?as,chápu ty co jdou na no?ní,ale zbytek snad nemusí chodit spát ve 22.00 ne?To je problém závodit až do 23.00?Však s tím se musí po?ítat že to nemusí jít vždy podle plánu.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2010   #271
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Tomas: no ono je to tak, ze ked uz jeden nemoze po 22, tak by sa zavod nemal ist vobec. Najlepsie by bolo zahrnut do propozicii, ze si maju jazdci vyhradit cas on 19:50 do 23:00, pretoze teraz kazdy predpoklada koniec pred 22:00 a podla toho si planuje dalsie veci.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2010   #272
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
Tomas: no ono je to tak, ze ked uz jeden nemoze po 22, tak by sa zavod nemal ist vobec. Najlepsie by bolo zahrnut do propozicii, ze si maju jazdci vyhradit cas on 19:50 do 23:00, pretoze teraz kazdy predpoklada koniec pred 22:00 a podla toho si planuje dalsie veci.
Souhlasím s tím zahrnutím vyhrazeného ?asu do propozic.Já si na ned?lní ve?er nic jiného neplánuji,nikdy nevíš co se stane.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2010   #273
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Jinak m? udivuje,že spousty jezdc? nemají natrénováno ani kolo,set si žádají p?ed kvaldou a pak to podle toho vypadá,a nev??ím tomu že nemají ani chvilku ?as na trénování.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2010   #274
Lubik
Newbie

 
Join Date: 22.9.2010
Posts: 84
Default

Ale tak chvilka ?asu se najde vždicky ne.
Jinak škoda že v?era byli takové komplikace.Já osobn? trénoval poctiv? a tajne jsem doufal na slušny výsledek.Jinak d?kuji kluk?m od APR A AG kte?í se rádi pod?lí o své setapy.

Jinak su zv?davej jak to celé dopadne ohledn? závodu na AS
Lubik is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2010   #275
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Lubik View Post
Ale tak chvilka ?asu se najde vždicky ne.
Jinak škoda že v?era byli takové komplikace.Já osobn? trénoval poctiv? a tajne jsem doufal na slušny výsledek.Jinak d?kuji kluk?m od APR A AG kte?í se rádi pod?lí o své setapy.

Jinak su zv?davej jak to celé dopadne ohledn? závodu na AS
Nemáš za?,jinak by ten závod byl strašn? nudnej,moc nás není co jezdí 1.56 a nedávat setupy tak by to bylo hrozný,byli by strašný rozdíly v ?asech a moc by jsme si nezazávodili a o to jde ne?
Jinak koukám že se mi to za?íná nevyplácet,dávám sety a pak vás nem?žu p?edjet :-))))),myslím že lad?ní auta pat?í taky k závod?ní,tak by jste se to mohli nau?it :-))))
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 27.9.2010 at 13:02.
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2010   #276
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Panove, i kdyz clovek nejde na nocni, neznamena to, ze ma cas zavodit do pozdnich hodin. Nekteri z nas, co uz chodi do prace a krouti smeny, maji taky ranni smeny. Ja kuprikladu musim vstavat pred patou rano. Kazdy to mame biologicky jinak a holt nekdo se potrebuje vyspat, jinak je druhy den nepouzitelny a muze v praci z nepozornosti udelat poradny prus... prusvih.

Moznosti, jak situaci resit je nekolik. Rozumne se mi zda vyhlasit anketu, ale podvolim se rozhodnuti organizatoru i bez ankety.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2010   #277
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Cuss buss, omrknu replaye od Substanceho (diky ti moc) a udelam nejaky summary a prohlaseni. Nejspis to vidim na uznani vysledku po 11. kolech a druhy zavod zrusen pro nevlidnost pocasi.

EDIT: co se tyce predjeti pod zlutou : kdyz je to krizovka a je lepsi predjet nez zavazet. predjedu a dotycneho pak poustim kdyz to jde. Viz minule sem poustel nekoho ale uz nevim koho az na rovine. Musel sem ho dat na zlutou pac jinak by tam byla hromadna .

EDIT2: po konzlutaci s ostatnimi poradateli zahrnu do propozic maximalni cas do ktereho musi byt zavody odjety. Super pripominka diky
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 27.9.2010 at 16:51.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2010   #278
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

P?ikládám statistiky

Q
Race 1


Ano - vím, že po?adí na stats ze závodu není správné.

Bude vlákno na tiskovky? .... Rád bych se vykecal :-)))
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2010   #279
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

mas ji tam
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2010   #280
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Panove, i kdyz clovek nejde na nocni, neznamena to, ze ma cas zavodit do pozdnich hodin. Nekteri z nas, co uz chodi do prace a krouti smeny, maji taky ranni smeny. Ja kuprikladu musim vstavat pred patou rano. Kazdy to mame biologicky jinak a holt nekdo se potrebuje vyspat, jinak je druhy den nepouzitelny a muze v praci z nepozornosti udelat poradny prus... prusvih.

Moznosti, jak situaci resit je nekolik. Rozumne se mi zda vyhlasit anketu, ale podvolim se rozhodnuti organizatoru i bez ankety.
Máš pravdu že spousta lidí vstává ráno,proto by bylo na míst? p?ed každým pohárem rozjet debatu o za?átku závodního ve?era.M?že se p?eci za?ínat i d?ív.
Myslím že když budeš spát jeden ve?er o hodinu mí?,tak to zkousneš,nevím co d?láš za práci,ale já kolikrát po závod? táhnu t?eba 1000 km do ciziny,celý den d?lám a pak jdu teprve spát,jeden ve?er se dá vydržet,ale chápu že n?kte?í pot?ebují spát víc
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:15.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.