Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18.5.2008   #21
SilverFox
Member

 
Join Date: 12.8.2007
Posts: 313
Default

Já jelikož musim mít vždycky n?co jinak a jsem vysazenej na starý auta bych sáhnul po Mustangu 67-69 fastback nebo Škod? 130RS okruhovce. S Ferrari, porsche a spol. se d?te bodnout.
SilverFox is offline   Reply With Quote
Old 18.5.2008   #22
Sparco
Member

 
Sparco's Avatar
 
Join Date: 19.2.2008
Location: Praha 4 - Hodkovi?ky
Posts: 143
Default

Taky nemam rad ferrari, lamba a veskery supersporty. Jediny ferrari, ktery mam rad, je 288 GTO a F40, lambo zase Diablo (to jsou ale klasiky, ktery klasikou zustanou a nejsou tema autama, ve kterych jezdi bohaty machirkove). Porsche musim trochu ochranit, protoze to jsou vyjimecna auta pro ridice a bylo by nespravedlive je odsuzovat kvuli velkemu zajmu individui, ktera jenom kur** jejich povest. Trochu si protirecim s radky nahore, to proto, ze mam pocit, ze ferrari a lambu na povesti moc nezali, klidne prodaji auta zbohatlikum kvuli kseftu, ale porsche se mi v tomto zda trochu jine. A navic porsche nejsou tak extremni v "obycejnych" verzich a "extremni" verze si zase nekupuji zbohatlici, ale Ridici...
__________________
Objem ni?ím nenahradíš! A když už není co vrtat, použij kompresor!
Sparco is offline   Reply With Quote
Old 18.5.2008   #23
MCz killman
Regular Member

 
MCz killman's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Posts: 966
Default

hehe,k ?emu veyron tady u nás ? to by ti ho mohli udelat jen s jedním kvaltem,vic bys jich u nas nepotreboval.
já dva svy stroje sn? mám dvoukilo a stariona.
__________________
street driftmachine in progress
MCz killman is offline   Reply With Quote
Old 18.5.2008   #24
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Vzpomnel jsem si, ze asi jako opravdovy auto snu by ro me byla nejaka stara amerika. Koupit z USA, dat dohromady, lestit a vozit se s brucakem o objemu 6litru a pohonem na zadni napravu, to je to prave Konkretne semi libi napr. stary Firebird, Charger nebo Shelby Mustang (ten uz ale mene)
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 18.5.2008   #25
Sparco
Member

 
Sparco's Avatar
 
Join Date: 19.2.2008
Location: Praha 4 - Hodkovi?ky
Posts: 143
Default

...mene, protoze ho "proslavilo" 60 sekund... Stejne tak jako 2F2F zaridilo, ze slovo Skyline je sprosty slovo. Vsichni ho znaji jako tuzing karu a pritom je v zakladu tak bajecnym autem, na druhou stranu to je jedno z mala aut, u kterych respektuju tuning (vetsinou taky proto, ze kdyz uz se Sky ladi, tak poradne, ne jako v nasich koncinach Fabia velmiRachtajiciSmecko s plasty za 200.000,-) a tak trochu bych si ho pral dejme tomu s 1000 koni, i kdyz to je trochu neeticky. Konec koncu reseni teto zapeklite situace pisu o par radku vys...
__________________
Objem ni?ím nenahradíš! A když už není co vrtat, použij kompresor!
Sparco is offline   Reply With Quote
Old 18.5.2008   #26
Sparco
Member

 
Sparco's Avatar
 
Join Date: 19.2.2008
Location: Praha 4 - Hodkovi?ky
Posts: 143
Default

Mam pro tebe dalsi tip na starou ameriku: mrkni na ´70 Buicka GSX, zlutej s cerno-fialovymy pruhy na kapote a na bocich... Desne me rajcujou ty zadni maly uzounky svetla v chromovan zadku... A pak ten spicatej cumak, zajimave tvarovanym C sloupkem a... otackomerem na kapote (podobne ho ma i ´69 Pontiac GTO The Judge)... http://images.google.cz/images?hl=cs...C3%A1zky&gbv=2
__________________
Objem ni?ím nenahradíš! A když už není co vrtat, použij kompresor!

Last edited by Sparco; 18.5.2008 at 12:57.
Sparco is offline   Reply With Quote
Old 18.5.2008   #27
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by Sparco View Post
Mam pro tebe dalsi tip na starou ameriku: mrkni na ´70 Buicka GSX, zlutej s cerno-fialovymy pruhy na kapote a na bocich... Desne me rajcujou ty zadni maly uzounky svetla v chromovan zadku... A pak ten spicatej cumak, zajimave tvarovanym C sloupkem a... otackomerem na kapote (podobne ho ma i ´69 Pontiac GTO The Judge)... http://images.google.cz/images?hl=cs...C3%A1zky&gbv=2
Taky nadhera... kazda amerika ma neco do sebe
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 18.5.2008   #28
SilverFox
Member

 
Join Date: 12.8.2007
Posts: 313
Default

Jé Takovejch by bylo. Challenger 71, Camaro 68, Plymouth GTX 70
SilverFox is offline   Reply With Quote
Old 19.5.2008   #29
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Mam rad relativne nenapadna a vykona auta.
Moderni auta moc nemusim. Jsou plna elektroniky.
Ale u par bych se smiloval. Novej Dodge Chalenger rozhodne moc omezenej neni. A cena za 6l hemi je pekna. Idealni auto pro radost.
Jinak ze starejch aut nejvic touzim po Audi Sport Quatro. Legendarni bestie.
Mam rad vzhled aut 80-90 let. Ted je vse az moc uhlazene.
Takova Alfa Romeo SZ Zagato je tak oskliva az je hezka. http://www.youtube.com/watch?v=nyT4wppccIA

Supersporty nemusim. Rychlost v primem smeru me nelaka. Ja radeji klickuju zatackami a na to je treba Lancer.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 19.5.2008   #30
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

tak muj sen je BMW E46 M3 CSL a snad jednou pred duchodem si ho koupim...
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 19.5.2008   #31
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Predem bych si rad postavil barak a tu garaz vubec no a pak bych se nezlobil kdyby mi tam parkovalo Ferrari 360 Modena a Yamaha MT01 by me stacilo no :-)

Jinak chudak porsche no :-)
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 19.5.2008   #32
Sparco
Member

 
Sparco's Avatar
 
Join Date: 19.2.2008
Location: Praha 4 - Hodkovi?ky
Posts: 143
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
Mam rad relativne nenapadna a vykona auta.
Moderni auta moc nemusim. Jsou plna elektroniky.

Supersporty nemusim. Rychlost v primem smeru me nelaka. Ja radeji klickuju zatackami a na to je treba Lancer.
Mluvis mi z duse! 80. a 90. byly bozi leta motorismu! Krasny auta vzhledem, slechtickym rodokmenem a nenapadnym kabatkem (tedy az na nektera : ) Nejvic se mi na tech autech libi, ze to jsou pro ostatni jenom sunkostroje! Jeden clovek mi o Sierre Cosworth rekl, cituji: "za takovej starej pekac z ´92 chtej v bazaru 250 000,-???".

A hlavne zadna elektronika! Vzdyt treba v takove Fabii RS, ktera se povazuje za ehm... "sportovni nacini", nejde vykouzlit normalni meziplyn!!! Tuknete do plynu, pul minuty to premejsli, jestli to byl umysl, nebo nahodny signal a pak to neco udela (nebo spis nic)!

A vykon v primem smeru? Mnohem vic mi rika hranata kastle s hranatymy vypouklymy blatniky, male balonove 15" s hravym podvozkem, poctivej petikvlat, sedacky zapachajici po nejakem pseudosemisi a jedina elektronicka vymozenost na aute v podobe hladovyho oka...
__________________
Objem ni?ím nenahradíš! A když už není co vrtat, použij kompresor!

Last edited by Sparco; 19.5.2008 at 11:12.
Sparco is offline   Reply With Quote
Old 19.5.2008   #33
Eraserko
Member

 
Eraserko's Avatar
 
Join Date: 16.1.2007
Location: Nitra
Posts: 337
Default

Quote:
Originally Posted by Sparco View Post
Mluvis mi z duse! 80. a 90. byly bozi leta motorismu! Krasny auta vzhledem, slechtickym rodokmenem a nenapadnym kabatkem (tedy az na nektera : ) Nejvic se mi na tech autech libi, ze to jsou pro ostatni jenom sunkostroje! Jeden clovek mi o Sierre Cosworth rekl, cituji: "za takovej starej pekac z ´92 chtej v bazaru 250 000,-???".

A hlavne zadna elektronika! Vzdyt treba v takove Fabii RS, ktera se povazuje za ehm... "sportovni nacini", nejde vykouzlit normalni meziplyn!!! Tuknete do plynu, pul minuty to premejsli, jestli to byl umysl, nebo nahodny signal a pak to neco udela (nebo spis nic)!

A vykon v primem smeru? Mnohem vic mi rika hranata kastle s hranatymy vypouklymy blatniky, male balonove 15" s hravym podvozkem, poctivej petikvlat, sedacky zapachajici po nejakem pseudosemisi a jedina elektronicka vymozenost na aute v podobe hladovyho oka...
absolutny suhlas, nemame spolocnych predkov?

to, co si opisal s fabiou, zazivam kazdy den na punte 1,3 JTD... skusim medziplyn a ledva sa to zdvihne o 100 otacok... no ked idem v starej audi 100 1.8 (poctivy karbac), ziadne elektronicke serepeticky, v zakrute ma tie sedadla maju aku taku tendenciu drzat (vo fiate nalepeny na skle) a aj ked to ej 23-rocne auto, stale tam citit tu kvalitu

minulu zimu (na snehu) som si vyskusal porovnat VW Bora 1.9 TDI Syncro a nase Audi 100 Quattro Cigaro 1.8 ('85) a ziadna elektronika sa mi neparala do auta, na letnych gumach bola audina citatelnejsia, ako bora na zimnych, no proste hnus... audi malo aspon tendenciu zatacat, bora - elektronika ani nerozpoznala, ze idem rovno s vytocenymi kolami a rutil som sa prec v nedotacaku... no proste, stara mechaika je kvalita a to sa neda popriet
Eraserko is offline   Reply With Quote
Old 19.5.2008   #34
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Asi m? budete kamenovat, ale moje vysnene auto je (moderní plné elektroniky) Mitsubishi Lancer EVO IX (EVO X uz se mi nelibi) a kdyby ho nekdo nahodou rozdaval ve zluty barve, tak bych skakal radosti. Nu ale abych vas nezklamal tolik, taka treba takovej Shelby Mustang GT 500 (r.v.1967), modrej s bilejma rychlejma pruhama .... imho asi bych si jezdil po dalnici mezi HK a Pod?bradama, kde ešt? neni rozbitá.

Shelby
Lancer
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010

Last edited by Sh!nE; 19.5.2008 at 15:44.
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 19.5.2008   #35
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

vy davate meziplyny v dnesnich autech?
Muzu se zeptat jak to delate, kdyz ten plyn je posunutej vuci brzde o deset centimetru po podelny ose? A k tomu je brzda jedovate preposilovana?

PS to ereserko, woyta: konecne normalni lidi. Musime nekdy zajit do hospody a poradne pokecat.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 19.5.2008   #36
Sparco
Member

 
Sparco's Avatar
 
Join Date: 19.2.2008
Location: Praha 4 - Hodkovi?ky
Posts: 143
Default

Quote:
Originally Posted by Sh!nE View Post
Asi m? budete kamenovat, ale moje vysnene auto je (moderní plné elektroniky) Mitsubishi Lancer EVO IX
Kamenovat ani nahodou, je to spravna volba, taky se mi moc libi. Je plnej elektorniky, ale porad je to auto postaveny podle stary skoly (a navic ja treba touzim po Skylinovy a to je jeste vic elektronicky auto). Je proste postavene pro ridice! I kdyz ma elektro, nastesti jenom takovy veci jako chytry diferencialy, neni to tak zly, jako treba robotizovana prevodovka (vec absolutne "neridicska") nebo elektronicka rucka : ) Tohle auto naprosto respektuju, nejvic se mi libi ale sestka. A kazdy rano se probouzim v rozpacich, jestli Evo, nebo STi a kazdej den to rozhodnuti menim...
__________________
Objem ni?ím nenahradíš! A když už není co vrtat, použij kompresor!
Sparco is offline   Reply With Quote
Old 19.5.2008   #37
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Quote:
Originally Posted by Sparco View Post
A kazdy rano se probouzim v rozpacich, jestli Evo, nebo STi a kazdej den to rozhodnuti menim...
Tak to i kdyby definitivne rekli ze subaru impreza wrx sti je o 100% lepší naž EVO IX, stejn? bych cht?l EVO
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 19.5.2008   #38
Eraserko
Member

 
Eraserko's Avatar
 
Join Date: 16.1.2007
Location: Nitra
Posts: 337
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
vy davate meziplyny v dnesnich autech?
Muzu se zeptat jak to delate, kdyz ten plyn je posunutej vuci brzde o deset centimetru po podelny ose? A k tomu je brzda jedovate preposilovana?

PS to ereserko, woyta: konecne normalni lidi. Musime nekdy zajit do hospody a poradne pokecat.
v punte (az na tu brzdu sa to este da), no ked som sa ucil (a ucim sa doteraz), tak to pekne seklo celym autom, ale treningom sa clovek uci... len kym sa otacky zdvihnu, tak musim ponechat ten plyn stalceny dlhsie, co je fakt iritujuce

pokecam rad, ak dojdes na Slovensko

edit: samozrejme, ze nove EVO (okrem X, ale radsej sedan, ako hatchback, takze aj nove X) je lepsie, ako Impreza, jediny zadrhel je v Impreze 22B, tu si niesom isty, co by som si rasdej vybral, ci EVO, ci 22B

Last edited by Eraserko; 19.5.2008 at 19:04.
Eraserko is offline   Reply With Quote
Old 19.5.2008   #39
Sparco
Member

 
Sparco's Avatar
 
Join Date: 19.2.2008
Location: Praha 4 - Hodkovi?ky
Posts: 143
Default

Quote:
Originally Posted by Eraserko View Post
...jediny zadrhel je v Impreze 22B, tu si niesom isty, co by som si rasdej vybral, ci EVO, ci 22B
To je taky muj veliky zivotni problem (i kdyz nevim proc, kdyz na ne nemam : ) U Eva X a novyho STi bych vedel - nekoupil bych si ani jednoho.
Dilema mam mezi Evo IX a "hezkym" STi (tusim ze to je do roku 2005, jeste s 2.0l v STi)...
A nejvic bych nevedel, jestli Evo VI Tommy Makkinen, nebo 22B. Asi bych bral vic 22B, protoze me vlastnictvi jediny dvoudverovy Imprezy nesmirne laka a navic je neskutecne nadherna (nejvic ze vsech), ale Evo VI je zase povazovany za nejlepsi evo a navic vypada hodne rostacky, v jeho vyrazu je citit opovrhovani ostatnimi ctyrkolkami...
__________________
Objem ni?ím nenahradíš! A když už není co vrtat, použij kompresor!
Sparco is offline   Reply With Quote
Old 19.5.2008   #40
Sparco
Member

 
Sparco's Avatar
 
Join Date: 19.2.2008
Location: Praha 4 - Hodkovi?ky
Posts: 143
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
PS to ereserko, woyta: konecne normalni lidi. Musime nekdy zajit do hospody a poradne pokecat.
Tak to abysme zacali lobovat u Pavla Bema, aby postavil metro mezi Prahou, Horicema a Nitrou...
__________________
Objem ni?ím nenahradíš! A když už není co vrtat, použij kompresor!
Sparco is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:19.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.