Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 30.6.2008   #41
Pútnik
Newbie

 
Pútnik's Avatar
 
Join Date: 5.1.2008
Location: Zilina
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
Skoda tohoto crashu Dost som sa tesil. Neviem, ci ma Kelis nevidel alebo si myslel ze este nie som vedla neho, ale uz som kusok bol. Na to som uz bohuzial nestihol zareagovat. Tak snad niekedy inokedy.
no klasicky incident ked auto zmizne zo spatakov, mrtvy uhol a trebe sa spolahnut na siesty(pretekarsky) zmysel, ten u Kelis na velku smolu oboch tentoraz zlyhal
__________________
InSeRT - Independent Slovak eRacing Team
http://www.in-sert.php5.sk/
Pútnik is offline   Reply With Quote
Old 30.6.2008   #42
kelis
Newbie

 
kelis's Avatar
 
Join Date: 4.3.2008
Posts: 19
Default

Megine jestli to byla moje vina tak se omlouvam,ale podival jsem se do pravého zrcátka a nic jsem nevidel,tak jsem tam vjel.Kdyžtak m?žem zajít na pivo a probrat to.Bydlím 30km od tebe.
kelis is offline   Reply With Quote
Old 30.6.2008   #43
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Diky za ucast.

Tak start dobrej, nejak me lagnul pedro ale dobry. jedu dal pak sem se se stestim vyhnul hruzne vypadajici nehode Megina S kelisem a jedu dal. No pak sem se vyhnul nehode Cantwa s Tomasem. pak krasny souboje s 00Ja, masterfulem, XTz.cz , Caymanem, pak se pc rozhodlo udelat slideshow a mel sem to jen tak tak, brzdy moc gumy prehraty a spatne podrazeno ale bez crashle ale ztratil sem kontakt s agentem 00ja.Pak pekne souboje TeeDeem, Tomas me nastval ten si me dal s prominutim jak prase ale nastesti to odnesli jen plechy.dojedu do boxu a pohoda vyjedu spise hotlapeni a hlidani si pedropana kerej se 6 kol pred koncem pokusil o utok ale nic z toho nebylo probrzdil. v cili 8 takze pecka


prvni pulka moc pekny zavody. diky za to
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 30.6.2008   #44
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Cht?l jsem karton plze?skýho, ale bohužel bude jen p?lka .
Houby, houby, to je sranda, s druhým flekem jsem ve snu nepo?ítal. Ale ?ák jsem chytil rytmus a šlo to. Za mnou celou první polovinu jako stín Kid. V boxech jsem zaváhal a byl p?ede mnou. A za?lo to nanovo, ale opa?n?.
Díky Kide .... skv?lý . Škoda že nebylo víc souboj?.

Též díky všem za ukázkové poušt?ní na modrou (až na jednu vyjímku).

Všem z??astn?ným gratuluji za výdrž.
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 30.6.2008   #45
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Tak ja zvolil spatnou strategii a obul R3, ktere se ne a ne zahrat takze polovina zavodu pro me bylo trapeni, avsak par peknych momentu se naslo. Do boxu jsem zamiril drive nez bylo puvodne v planu tam prezul na R2 a od te doby se mi jelo vyborne. Zacal jsem stahovat jezdce pred sebou, az do okamziku nez jsem kouknul na casovou ztratu a najel na travu roztocil se a zbytecne tak pustil pozici. Nakonec 11. misto a spokojenost na to ze jsem jel s XRR tak uspech. Ke konci zavodu jsem se snazil udelat alespon nejrychlejsi kolo to se malem povedlo nakonec 2. nejrychlejsi cas

Myslim si ze nejaka serie takovyhle delsich zavodu by mela celkem uspech! Diky vsem zucastnenym a hlavne vitezi
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 30.6.2008   #46
caNtwO
Member

 
caNtwO's Avatar
 
Join Date: 17.3.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 382
Thumbs down ...

No tak abych to shrnul:

Kvalda: Dost jsem si v??il, alespo? do první desítky. Le co já ud?lal? v posledním esí?ku byl crash ani už nevím s kým, tímto se mu omlouvám jestli to byla moje chyba. No tak jsem se ja kokot nau?enej hodil do spectate vyzko?il jsem z garaže a než Sonyk ?ekl "voe to se nesmí" tak mi to docvaklo. No jo to znamenalo to že jsem startoval z p?edposledního místa.

Race: No tak a je tu start a já na p?edposledním míst?, tak jsem si ?íkal když dob?e odstartuju tak to asi nejak dopadne a n?jaký to místo získám, a najednou zelený sv?tla a START, vyst?elil jsem jako splašenej šnek a m?l jsem men?í kontakt s ToFirem, ale v poho jel jsem dál, pak p?išlo na T1 ta byla až jsem se divil v pohod? a bez v?tších kontakt? jsem jí projel, byl p?edemnou Sonyk a myslím že 00JA, tržel jsem se jich zuby nehty.
No a pak to p?išlo to asi nejrozhodující v celím závod? pro m?, nájezd s kopce dol? na cílovku p?ed šikanou, WT Tomáš to tam vyndal a sekal trávník, nevím co se to s ním stalo ale ne?ekal jsem že mi najede do stopy, jestli m? nevidel nebo ja nevím.
tak mi tam vjel a srazil me z boku a ja se rozto?il a zpomalil, Sonyk to do m? narval zezadu(nemohl s tím nic d?lat) a já jsem to dostal a lízal jsem svodidla a stráta asi 10 míst byl jsem p?kn? vyto?enej. Ale co Tomáš je tím známej už s ALTP
No tak jsem jezdil s lehce poškozeným autem ale dalo se to jen ty pneumatiky m? necht?li n?jak vychladnout.
První zastávka v boxech byla v poho nový gumy a už jsem kone?n? dojížd?l i jezdce p?edemnou.
Pak jsem to mojí chybou narval do svodidel, stalo se to že my odešel pomalu celej bok to znamená 1 neplánovaná zastávka v boxech, no a co se stalo? najel jsem do ní moc rychle strávil jsem tam asi minutu pa? jsem opravoval a m?nil gumy a pr?jezd boxovou uli?kou, to už byla nehorázná ztráta.
Pak jsem píchnul jak jsem se snažil aspo? n?koho dojet abych si užil n?jakej ten souboj, takže 2 neplánovaná zastavka v boxech. Snažil jsem se alespo? dojet na posledním míst? a co se stalo? no bouda.

Takže v tomhle závod? jsem opravdu neusp?l, jak se ?íka když se n?co se*e tak po?ádn? tak snad n?kdy p?íšt?
__________________

ESCARGOT racing team | ALTP CUP | LeGolem | My CTRA | používám nastavení voz? od XEDOX engineering

AMD Athlon 64 X2 Dua l Core 6400+ 3,22 GHz|2,00 GB RAM | Nvidia GeForce GT 220 | Fujitsu monitor 23.
caNtwO is offline   Reply With Quote
Old 30.6.2008   #47
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

jirka.svs: Diky za super zavod! Lepsi endu jsem nikdy nejel.

Kvali 4., po Felixove odstoupeni 3.
V zavode jsem chvili jel za dravgunovem, kteryho jsem po par kolech dal, pak zacala hodinu a pul dlouha pretahovana o desetinky s jirkou. Ke konci prvniho stintu mi to jelo nejlip, tak sjem parkrat zkusil utok, chvili jsem sel do vedeni, ale udelal jsem chybu. V boxech mi pak nevymenili PZ gumu, coz byl asi rozhodujici moment, protoze jsem usetril par vterin a na vyjezdu z boxu sel do cela. Sice se s tim pak jelo hur, ale dalo se to. Pak az na jedno vyjeti z trate v pohode, rozdil 0,36s v cili pak myslim mluvi za vsechno. Jenom jsem malem totalne podelal posledni sikanu, jak jsem se snazil to nepodelat.

Diky vsem za skvelej zavod, zase nekdy.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 30.6.2008   #48
Faraon_cz
Member

 
Faraon_cz's Avatar
 
Join Date: 2.12.2006
Posts: 106
Default

No....

Kvalda: Jsem proste mamlas,nevsim jsem si,ze bezdratovou krysu mam na okraji stolu a blbou nahodou jsem o ni zavadil,spadla na klavesnici a ja koukam,ze jsem v pozorovani...Takze jsem neodjel ani jedno kolo...

Race: Start z 25 pozice,vsechno v pohode...Asi v 23 kole me Kelis v sikaze postrcil a ja naraz do zdi a kacirek.Vuz byl docela solidne poniceny,ale kupodivu se s nim dalo krouzit dale.V polovine zavodu boxy,kde jsem stravil docela dost casu kvuli opravam...Pak uz se celkem nic zasadniho nestalo..
Docela solidne jsem si zazavodil s P@chem,ho predjed da docela fusku
Nakonec jsem dokrouzil na 13 miste...

Ale kazdopadne to byl paradni zavod...Az na tu kvaldu jsem si to uzival...

Jinak gratulace vitezum a vsem diky za ucast...
__________________
M3R Faraon_cz member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

MB:GIGABYTE GA-EP35-DS4 CPU:Intel® Core™2 Duo Processor E8400 GPU:Bliss 8800 GT 512MB GS RAM:2x2GB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition + 2 X 1GB DDR2 800 240Pin Registered DIMM ECC Memory HDD:WD Caviar 500 GB, 3 Gb/s, 16 MB Cache, 7200 RPM LCD:22“ Samsung 2232BW Wheel:Logitech G25 Racing Wheel OS: Windows 7
Faraon_cz is offline   Reply With Quote
Old 30.6.2008   #49
Cayman[CZE]
Member

 
Cayman[CZE]'s Avatar
 
Join Date: 2.12.2007
Location: Mariánské Lázn?
Posts: 123
Default

KVALDA: maximum, co jsem ze sebe a auta mohl vyzdimat; moc jsem netrenoval a jeste tesne pred kvalifikaci jsem si poupravil set, takze nebylo moc casu na vyzkouseni, o to vetsi prekvapeni pro me cas, ktery jsem zajel .... suma sumarum: spokojenost

ZAVOD: mel jsem vyborny start a prodral jsem se o dost mist dopredu (musim se kouknout do replaye), v zrcatku jsem videl neci letecky den a prede mnou se to taky trochu postuchovalo. Docela dlouho jsem se drzel na dostrel Gepasovi a Masterfulovi, za sebou jsem drzel 00Ja, ale pak se ozvaly pneu, ktere si rekly o ochlazeni - musel jsem ubrat a zacali mne predjizdet ostatni za mnou; nekolik chyb, 2 pitstopy ..... predposledni misto, rozpalena mys a promackle klavesy plynu a brzdy ..... dojel jsem cely zavod a jeste jsem si zazavodil i s nekolika souperi zabojoval. Diky vsem, fajn zavod.

Gratulace vsem, co to dosmejcili az do konce a samozrejme prvnim trem na bedne !!!!
__________________
Angel Power Racing

Last edited by Cayman[CZE]; 30.6.2008 at 23:48.
Cayman[CZE] is offline   Reply With Quote
Old 30.6.2008   #50
caNtwO
Member

 
caNtwO's Avatar
 
Join Date: 17.3.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 382
Default

Quote:
Originally Posted by Faraon_cz View Post
No....

Kvalda: Jsem proste mamlas,nevsim jsem si,ze bezdratovou krysu mam na okraji stolu a blbou nahodou jsem o ni zavadil,spadla na klavesnici a ja koukam,ze jsem v pozorovani...Takze jsem neodjel ani jedno kolo...
fakt jo to se stalo no tomu se mi normáln? nechce ani v??it
__________________

ESCARGOT racing team | ALTP CUP | LeGolem | My CTRA | používám nastavení voz? od XEDOX engineering

AMD Athlon 64 X2 Dua l Core 6400+ 3,22 GHz|2,00 GB RAM | Nvidia GeForce GT 220 | Fujitsu monitor 23.
caNtwO is offline   Reply With Quote
Old 1.7.2008   #51
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by kelis View Post
Megine jestli to byla moje vina tak se omlouvam,ale podival jsem se do pravého zrcátka a nic jsem nevidel,tak jsem tam vjel.Kdyžtak m?žem zajít na pivo a probrat to.Bydlím 30km od tebe.
Mozno bola, mozno nie, nic sa neda robit. Aj to je pretekanie. Este ze som nemal cas na trening. Pred tyzdom som testol set - ako drzia pneu a pred pretekom upravil set pre kvaldu.

30km? To byvas hned za hranicami v Starom Hrozenkove? V Trencine sa sem tam ukazujes?
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 1.7.2008   #52
Faraon_cz
Member

 
Faraon_cz's Avatar
 
Join Date: 2.12.2006
Posts: 106
Default

Quote:
Originally Posted by caNtwO View Post
fakt jo to se stalo no tomu se mi normáln? nechce ani v??it
Holt blba nahoda...Taky jsem hledel jako puk.......Jen mi neni jasne,jak se to mohlo prepnout do pozorovani...Tohle je mi zahada...
__________________
M3R Faraon_cz member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

MB:GIGABYTE GA-EP35-DS4 CPU:Intel® Core™2 Duo Processor E8400 GPU:Bliss 8800 GT 512MB GS RAM:2x2GB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition + 2 X 1GB DDR2 800 240Pin Registered DIMM ECC Memory HDD:WD Caviar 500 GB, 3 Gb/s, 16 MB Cache, 7200 RPM LCD:22“ Samsung 2232BW Wheel:Logitech G25 Racing Wheel OS: Windows 7

Last edited by Faraon_cz; 1.7.2008 at 00:19.
Faraon_cz is offline   Reply With Quote
Old 1.7.2008   #53
caNtwO
Member

 
caNtwO's Avatar
 
Join Date: 17.3.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 382
Default

Quote:
Originally Posted by Faraon_cz View Post
Holt blba nahoda...Taky jsem hledel jako puk.......Jen mi neni jasne,jak se to mohlo prepnout do pozorovani...Tohle je mi zahada...
to jo no, to by myš musela mít 2 prsty a zmášknout zárove? SHIFT+S, rozhodn? to je dost zajímavý teda
__________________

ESCARGOT racing team | ALTP CUP | LeGolem | My CTRA | používám nastavení voz? od XEDOX engineering

AMD Athlon 64 X2 Dua l Core 6400+ 3,22 GHz|2,00 GB RAM | Nvidia GeForce GT 220 | Fujitsu monitor 23.
caNtwO is offline   Reply With Quote
Old 1.7.2008   #54
Cayman[CZE]
Member

 
Cayman[CZE]'s Avatar
 
Join Date: 2.12.2007
Location: Mariánské Lázn?
Posts: 123
Default

Quote:
Originally Posted by Faraon_cz View Post
Holt blba nahoda...Taky jsem hledel jako puk.......Jen mi neni jasne,jak se to mohlo prepnout do pozorovani...Tohle je mi zahada...
ty brdo, si to nech patentovat a prodavej vsem souperum, pak budes vsude vyhravat
__________________
Angel Power Racing
Cayman[CZE] is offline   Reply With Quote
Old 1.7.2008   #55
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

pracuje se na stats a uploadu replaye.


A musime vyresit predani cen. si vas pak nejak pochytam na icq
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 1.7.2008   #56
Faraon_cz
Member

 
Faraon_cz's Avatar
 
Join Date: 2.12.2006
Posts: 106
Default

Quote:
Originally Posted by caNtwO View Post
to jo no, to by myš musela mít 2 prsty a zmášknout zárove? SHIFT+S, rozhodn? to je dost zajímavý teda
Mozna,jak jsem tu krysu bral do ruky,tak se ta kombinace zmackla,nebo byl kurzor na pozorovani a jak jsem ji vytahoval,zmackl jsem omylem LM....Nevim...Proste blba nahoda....Ted uz to neresim....
__________________
M3R Faraon_cz member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

MB:GIGABYTE GA-EP35-DS4 CPU:Intel® Core™2 Duo Processor E8400 GPU:Bliss 8800 GT 512MB GS RAM:2x2GB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition + 2 X 1GB DDR2 800 240Pin Registered DIMM ECC Memory HDD:WD Caviar 500 GB, 3 Gb/s, 16 MB Cache, 7200 RPM LCD:22“ Samsung 2232BW Wheel:Logitech G25 Racing Wheel OS: Windows 7
Faraon_cz is offline   Reply With Quote
Old 1.7.2008   #57
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Faraon_cz View Post
Jen mi neni jasne,jak se to mohlo prepnout do pozorovani...Tohle je mi zahada...
Upln? jednoduše, zmá?klo se SHIFT+Z+S+možná ješt? n?co, žádný 2 prsty net?eba. Z ned?lá nic, S hodí do spectate. Možná se zmá?klo i A, ale to by nejspíš vyb?hla nabídka na úpravu zvuku motoru, nicmén? co specu by to šlo zrovna tak.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 1.7.2008   #58
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Výsledky, statistiky, replay p?idány na www.egt.legolem.com

Sekce Závody po?ádané EGT
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 1.7.2008   #59
kelis
Newbie

 
kelis's Avatar
 
Join Date: 4.3.2008
Posts: 19
Default

Quote:
Originally Posted by Faraon_cz View Post
No....



Race: Start z 25 pozice,vsechno v pohode...Asi v 23 kole me Kelis v sikaze postrcil a ja naraz do zdi a kacirek.
Omlouvám se.LAG.Nic jsem nevid?l.Až te? v záznamu.Sorry

Last edited by kelis; 1.7.2008 at 17:02.
kelis is offline   Reply With Quote
Old 1.7.2008   #60
kelis
Newbie

 
kelis's Avatar
 
Join Date: 4.3.2008
Posts: 19
Default Megin

Bydlím v Bojkovicích to je asi 10km od Starého Hrozenkova.V Tren?ín? mám rodinu a sem tam tama projíždím na kole.
kelis is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:52.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.