Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Soubory > Média

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 31.3.2013   #1
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

...to takhle jednou prisel rallydriver na okruh..
http://www.youtube.com/watch?v=qJSEhGtt58s
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 24.4.2013   #2
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default Btcc 2013

Chtel jsem letos sledovat BTCC, ale bohuzel zaznamy z prvnich dvou podniku rychle zmizely z youtube, protoze ITV si radne hlida prava. Nevite nekdo kde jinde by bylo mozne zaznamy shlednout?
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2013   #3
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Asi ti nepomôžem ke?že nemám pozvánku, ale racingfor.me (bývalý racingunderground) stále perfektne funguje, odtia? to cucám ja (torrenty).

Jo a minulý víkend to boli to perfektné preteky, všetky tri. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2013   #4
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Jo a minulý víkend to boli to perfektné preteky, všetky tri. :-)
Diky, stacil jsem zhlednout jen prvni :/
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 27.4.2013   #5
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

http://www.youtube.com/watch?v=I5eue...SCkGRRypXovWv6 Mozno to tu uz niekto daval, ale toto je celkom uzitocne video pre zaciatocnikov v zavodeni. Nasiel som ho pri tom ako som sa snazil najst nieco vhodne pre seba. Nemate nejake tipy na videa podobneho typu iba pre ovela pokrocilejsich jazdcov? Pravdupovediac sa snazim (uz mozno trochu zufalo takouto cestou) zistit, kde robim chyby lebo ten moj progress dopredu je momentane dost pomaly a ked sa divam na lfsw tak stale je vela co zlepsovat a ja uz pomaly nemozem prist na dalsie chyby, ktore robim, lebo su to stale vacsie detaily no stale urobia hrozne vela
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 27.4.2013   #6
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

S tvým blížením se vrcholu pyramidy na lfsw je to asi tak jako když leze 1-exp(-x) k jedni?ce no. Každý progres na timescale je v?tší d?ina, myslim že m?žeš bejt hrdej, jak seš blízko. Mít wr není jen o d?in? ale taky o "?idi?ském géniovi" a citu pro ur?itou kombinaci aut a tratí, né každý m?že jezdit vše a taky to tak je, n?komu sedí ur?itá tra? n?komu zas auto, taky je krásn? vid?t, jak se to p?elévá, s LX4 a LX6 na Fern Bay modifikacích vládne jeden, jinde zas jiný atd.

Ale taky bych uvítal n?jakou videoškolu pro pokro?ilé (i když jsem pomalejší).

Btw m?že mi n?kdo poslat invitation code na racingfor.me???
__________________

Last edited by Belda_CZ; 27.4.2013 at 12:15.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 27.4.2013   #7
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Btw m?že mi n?kdo poslat invitation code na racingfor.me???
Posli mi svuj mail do PM, poslu ti invite.
__________________
twitter.com/jCharv
SteamID: jcharv
Logical is offline   Reply With Quote
Old 27.4.2013   #8
JÁRA
Newbie

 
JÁRA's Avatar
 
Join Date: 9.3.2012
Location: Brno / Vsetín
Posts: 57
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Btw m?že mi n?kdo poslat invitation code na racingfor.me???
Co to je to racingfor.me??
__________________
Jaroslav Martinec
S2 Licence - od 29. 1. 2013
Logitech G27 - od 8. 2. 2013
JÁRA is offline   Reply With Quote
Old 27.4.2013   #9
Piroman
Newbie

 
Join Date: 6.3.2012
Posts: 76
Default :D

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
http://www.youtube.com/watch?v=I5eue...SCkGRRypXovWv6 Mozno to tu uz niekto daval, ale toto je celkom uzitocne video pre zaciatocnikov v zavodeni. Nasiel som ho pri tom ako som sa snazil najst nieco vhodne pre seba. Nemate nejake tipy na videa podobneho typu iba pre ovela pokrocilejsich jazdcov? Pravdupovediac sa snazim (uz mozno trochu zufalo takouto cestou) zistit, kde robim chyby lebo ten moj progress dopredu je momentane dost pomaly a ked sa divam na lfsw tak stale je vela co zlepsovat a ja uz pomaly nemozem prist na dalsie chyby, ktore robim, lebo su to stale vacsie detaily no stale urobia hrozne vela
Tak urcite sa neporovnavaj na hotlap kolach lfsw To co je tam alebo na setupgrid je skreslujuce . Zaklad je mat naozaj dobry set ! a to co je na lfs alebo setupgrid nie je to naj naj. Mozem ti to povedat aj tak pozeral som si ako si dopadol na AS4 GT1 12h a tvoj cas na kolo bol snad o 0.5s na kolo pomalsi ako lamy ktore to hrali a na najlepsich si stracal 1sekundu. Ale keby si mal ten naj set verim tomu ze sa priblizis najlepsim. Jazdit vies o tom netreba diskutovat ale mat naj set asi v tom je pes zakopany
Piroman is offline   Reply With Quote
Old 27.4.2013   #10
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Piroman View Post
Tak urcite sa neporovnavaj na hotlap kolach lfsw To co je tam alebo na setupgrid je skreslujuce . Zaklad je mat naozaj dobry set ! a to co je na lfs alebo setupgrid nie je to naj naj. Mozem ti to povedat aj tak pozeral som si ako si dopadol na AS4 GT1 12h a tvoj cas na kolo bol snad o 0.5s na kolo pomalsi ako lamy ktore to hrali a na najlepsich si stracal 1sekundu. Ale keby si mal ten naj set verim tomu ze sa priblizis najlepsim. Jazdit vies o tom netreba diskutovat ale mat naj set asi v tom je pes zakopany
Co neznamena ze keby mal set toho najrychlejsieho, bude jazdit podobne casy Kazdy jazdec ma iny styl jazdy a teda potrebuje set prisposobeny pre seba. Co vyhovuje inemu, nemusi nutne vyhovovat mne
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 27.4.2013   #11
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Piroman View Post
Tak urcite sa neporovnavaj na hotlap kolach lfsw To co je tam alebo na setupgrid je skreslujuce . Zaklad je mat naozaj dobry set ! a to co je na lfs alebo setupgrid nie je to naj naj. Mozem ti to povedat aj tak pozeral som si ako si dopadol na AS4 GT1 12h a tvoj cas na kolo bol snad o 0.5s na kolo pomalsi ako lamy ktore to hrali a na najlepsich si stracal 1sekundu. Ale keby si mal ten naj set verim tomu ze sa priblizis najlepsim. Jazdit vies o tom netreba diskutovat ale mat naj set asi v tom je pes zakopany
Setup nebol zly, ale verim ze nie spickovy...moj problem na AS4 GT1 bol ze som tam mal odjazdenych pred zavodom 17 kol na endu sete a par kol na hotlape...a potom ked druhykrat padol master, tak som si len zo zaujimavosti pozeral zaznam ako to jazdia borci, lebo ma stale nebavilo ako to mne nejde...zrazu som na zaciatku stintu zacal davat casy ake som daval na konci...no to uz bolo neskoro...a pritom to boli detaily na ktore by som ja nedosiel a necitil, ze su rychlejsie no stiahol som tak vela casu.
Co sa tyka casov na lfsw tak sa s nimi porovnavat musim...kedze mam wr setupy ... Este trochu z toho vinim volant, ze DFGT zrovna najlepsi, ale da sa z neho dostat viac
Belda: s tym progresom blizsie k limitu ma pravdu...to je zakon prirody, no kym je rezerva tak ju treba zmensovat U mna to uz nebude az tak o stope...asi najskor brzdenie, podradzovanie a celkovo by to chcelo nejako zmenit ako sa clovek diva na trat (ako je to vysvetlene aj v jednom z videi v iracing racing school co som posielal vyssie)
Quote:
Originally Posted by Logical View Post
Posli mi svuj mail do PM, poslu ti invite.
Bol by som velmi vdacny keby si nasiel jeden aj pre mna
Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
Co neznamena ze keby mal set toho najrychlejsieho, bude jazdit podobne casy Kazdy jazdec ma iny styl jazdy a teda potrebuje set prisposobeny pre seba. Co vyhovuje inemu, nemusi nutne vyhovovat mne
To je sice pravda ale ked je raz ten setup dobry tak sa da na nom ten cas zajazdit a staci upravit malo, aby cloveku sedel...a ja mam (momentalne) stastie ze mi MARUSove setupy sedia jak prdelka na serbel...on nie len casy ale aj setupy posunul dalej...to je citit


Jednoducho to chce nejakeho Stiga aby mna/nas zaucil...osobny pristup je najlepsi...kazdy "tutorial" bude len prilis vseobecny zamerany na vsetkych, ale priamo svoje chyby clovek odhali tazsie aj ked sa tam mozno bude o nich hovorit, no clovek si to neuvedomi, ze ich robi

Last edited by bavorak; 27.4.2013 at 12:13.
bavorak is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:09.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.