Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25.4.2007   #41
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

jj, kdo jezdíte v týmu, tak prosím zkuste nalákat ostatní ?leny
btw. V demu jsme jezdili taky maximáln? 10 lidí a jaká to byla zábava
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 27.4.2007   #42
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

mohl bych jet kdyz nejsem prihlasenej? Pokud jo tak mi na icq napiste heslo na server
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 27.4.2007   #43
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Vsem moc dekuju za pekny zavody, ale zaroven se take omlouvam vsem kterym sem neco zpusobil...

za pricinou je onen podivny lag, pri kterem mi vsichn i zmizi v lagu, ja jedu dal a vsichni me videi, jen ja ne, takze vlastne jedu na slepo a doufam ze se nekomu nepripletu do cesty (viz. replay v Problemech s LFS)

Timto se omlouvam Sh!novi, ktereho jsem takto v posledni zatacce pripravil o misto, jsem si vedom svoji viny a pokud to bude nutne, zreknu se zavodu a budu diskvalifikovan ze zavodu na FE... sry
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 27.4.2007   #44
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default 5 / 4

Ahoj, tak kdyz shrnu dojmy, byl to fain zavod, v T1 jsem se dostal pred M1K3, pak prede mnou chybovali takzte jsem se posunul na druhe misto. V 11. kole jsme meli hezky souboj s Rysou, ktery nam zpestril jezdec o kolo zpet, ale s pokorou jsem zamiril do boxu. V predposlednim kole jsem jen tak letmo kontroloval palivo a ke svemu zdeseni zbyvalo jen 0,2, takze jeste neplanovany druhy pit a navrat na pate misto. V posledni zatacce jsem jeste dostal pozici zadarmo diky kolizi jezdcu prede mnou, takze celkove ctvrte. Fain zavod, diky za organizaci a priste ahooooj.
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 28.4.2007   #45
Harad
Member

 
Join Date: 26.9.2005
Posts: 212
Angry

Takze vcera sa to zacalo "super"...Najpr som sa pripojil na server a zistil, ze nemam povinne prvky...stiahol som ich a zistil som, ze po poslednom reinstalle windowsu nemam nainstalovany ziaden graficky editor Na poslednu chvilu som skin urobil, odkruzil par kol a zacala kvalifikacia...

Tu som zasiel dobre, s casom 49.7x som sa dostal na 1. miesto...

Zavod zacal dobre, v t1 ziadna zrazka, zacal som si robit naskok, v polke zavodu to bolo okolo 11 sekund na 2. Kedze so bol sam doma a kedze som mal cely den blby, zazvonila mama, ktora sa vracala od susedov a samozrejme zabudla kluce Co uz, keby prisla o 10 min skor alebo neskor, bolo by to ok. Takze smola, tesim na bl1
__________________

Last edited by Harad; 28.4.2007 at 12:49.
Harad is offline   Reply With Quote
Old 28.4.2007   #46
Rysa
Newbie

 
Rysa's Avatar
 
Join Date: 10.8.2006
Posts: 23
Default

No tak ja vcera mel taky nehoraznou smulu. V Treningach odpoledne sem aval casy skoro jak harad, pak seconnectnu na server zacnu trenovat, jezdit kvaldu a koukam ze nedam cas pod 50:30...
Rikam si, ze sem nervozni tak mi to nejak nejde, treba se zavod vydari. Startoval sem asi z pulky startovniho pole, do 12. kola sem se jakz takz drzel i kdyz casy byly mizerny. Asi kolem 13. kola sem se pred cilovou rovinkou obratil na strechu tak sem jel do boxu, v ten okamzik jsem zjistil ze mam 0,1% paliva v nadrzi tak si rikam ze to bylo stesti v nestesti...
V boxech sem si nevsim ze mi to zere jinak nez by melo tak sem tam dal omylem 5% misto 10%. V ten okamzik sem si vsim ze jedu na setu pro bl1!!! Tak sem se nasral a diky tomu nedaval pozor na rychlost takze sem dostal trest prujezd boxovou ulickou...
Tak jsem si odjel trest, znova po par kolech zajel do boxu pro palivo a odjezditl to na 7 misto nebo kolikatej sem nakonec byl...
Fakt smula nejvetsi
__________________
Rysa is offline   Reply With Quote
Old 28.4.2007   #47
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Takze ja sem si vyjel 3. misto na rostu mno a prvni pulka 1. kola byla v pohode, jenomze pak sem nwm jestli z nervozity udelal chybu a vilit z kolmy zatacky pred druhousikanou mimo trat coz zpusobilo, ze sem se dostal na posledni misto asi s 3 vterinovou stratou na predposledniho, postupne sem se protloukal polem az sem se v 25. kole dostal na 3. misto, po rovince mezi sikanou 1 a 2 sme si tam nerozumeli s MP (CZE) ktery mel modrou vlajku a srazili sme se takze me dojel spangler s (asi) mirim. Az do posledni zatacky sem je drzel za sebou, ovsem v posledni zatacce me spangler v dusledku jeho lag race (v poho nic mu nevicitam) stouchnul cimz me dostal do smyku a ja brzdil zatacku az o zed, takze sem dojel 5 ... mno co se da delat ... tesim se na BL1
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2007   #48
PeTo
Member

 
PeTo's Avatar
 
Join Date: 14.4.2006
Location: Bratislava
Posts: 153
Default

Mohol by som sa ešte prihlási?? A ked hej tak ako? Lebo ja fakt nevidím kde to je to Moje 1on1 liga? Alebo kde sa prihlasuje?
__________________
TKS Racing Team member

I love
PeTo is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2007   #49
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by PeTo View Post
Mohol by som sa ešte prihlási?? A ked hej tak ako? Lebo ja fakt nevidím kde to je to Moje 1on1 liga? Alebo kde sa prihlasuje?
jj, moje 1on1 liga a tam je nekde pod dalsi zalozkou primarni bla bla tak tam nastavis Cyber season 1 a ses tam
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2007   #50
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post

jj, moje 1on1 liga a tam je nekde pod dalsi zalozkou primarni bla bla tak tam nastavis Cyber season 1 a ses tam
moje 1on1 liga --- ve prostred naohre seda lista - ligy ---- nastav jako primarni Cyber Racing Season 1
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2007   #51
PeTo
Member

 
PeTo's Avatar
 
Join Date: 14.4.2006
Location: Bratislava
Posts: 153
Default

Ok,tak to som našiel, ja že je ešte nie?o iné. Tak len nech na to nezabudnem že som sa prihlásil (heslo na server a také veci mi prídu?)
__________________
TKS Racing Team member

I love
PeTo is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2007   #52
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

Že bych na bl1 nebyl jediný s XRG? I když uznávám, že vzít si na FE1 XRG nebyl nejlepší nápad, ale na stcc publicu se mi vždycky dost da?ilo.
btw. Heslo ti ur?it? p?ijde, Sh!ne je Sh!kula
Edit: A taky jsem nem?l problém n?koho potkat na CL publicu na trénování
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2007   #53
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

2 PETO: heslo dostane kazdy kdo na webu CL potvrdi svou ucast(v nejnovejsim clanku k dalsimu zavodu) v zavode na mail ....
2Kdo.vi: diky, ale musim taky podekovat Eraserovi z SDI za pomoc a rady pri organizaci zavodu
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010

Last edited by Sh!nE; 30.4.2007 at 00:06.
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 30.4.2007   #54
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Neda sa mi vlozit koment k clanku o prihlaseni na dalsi pretek na http://lfs.cyberleague.cz tak to pisem sem:

ANO, idem

Aj ked to tam do komentu napisem tak mi vypise:
Pro vložení komentá?e musíte napsat n?jaký text.
Megin is offline   Reply With Quote
Old 30.4.2007   #55
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
Neda sa mi vlozit koment k clanku o prihlaseni na dalsi pretek na http://lfs.cyberleague.cz tak to pisem sem:

ANO, idem

Aj ked to tam do komentu napisem tak mi vypise:
Pro vložení komentá?e musíte napsat n?jaký text.
ted sem to zkusil a jde mi to
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 30.4.2007   #56
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by Sh!nE View Post
ted sem to zkusil a jde mi to
dik ze si ma tam pripisal do komentov... k inemu clanku mi to ide, ale k tomuto nie tak sorac, v dalsich dvoch pribudol spam - skuska

asi nejaky
Megin is offline   Reply With Quote
Old 4.5.2007   #57
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Thumbs up Bl1

Zdravim...

Tak tenhle zavod se mi moc libil, ne ze je to jen klasika, ale opravdu jsem si uzil paradni zavody, v T1 jsme se jakz takz nastosovaly, rovinku nas snad jelo 5 vedle sebe, z cehoz jesem jako krajni doplatil a octnul jsem se style BP na travniku. Nic se nedeje, jedem dal... zaradil jsem se za Kida, ktereho jsme se drzel vicemene pulku zavodu, musim fakt vyzdvihnout zavod, ktere byli fair-play, diky Kide ! Takto jsem se motal nekde okolo 4. ci 5. mista, horsi cast prisla pri zastavce v boxech, kdy se mi z nepochopitelneho duvodu zacali vymenovat vsechny pneu (i pres to ze jsem vse pred zavodem nastavoval a teplota byla 50°C) Takto jsme v boxech stravil nervne pres minutu a vyjel jsem na 12. misto ktere jsem si zhruba udrzel az do konce...

I pres par nehod a s prominutim debilni zastavky v boxech jsem si uzil fakt super fair zavody, tesim se na pristi patek...
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 4.5.2007   #58
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Tak sem taky hodim swoje dojmy mno...
Start byl docela v pohode aspon co se fair play tyce jinak sem se propad o 2 mista, pak sem zacil lamit a porad se propadal. Aby toho nebylo malo, tak sem zjistil ze mam blbe nasaveny pit stopy a pri 1. pit stopu mi ty sobci nedali ani kapku benzinu, takze sem potom musel udelat 2. pit stop, ktery sem si po*ral sam svoji nervozitou a presek sem rychlost v pitech takze "trest prujezd boxovou ulickou" takze sem jel znova do pitu uz po 3. Potom sem ujel cca dalsi 2 kola a udelal sem chbu cimz sem ztratil vsechny ambice i nervy a odstoupil sem....
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 4.5.2007   #59
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default Miri

Ahoj,

tak ja po shlednuti replaye musim souhlasit se Spanglerem a dodatecne se mu omluvit. Za tu kolizi jsem si vazne mohl sam - nemel si uz kam uhnout. Kdybych jel na tvem miste, taky bych nezpomaloval. Po padu na 15. misto v prvnim kole jsem se nejakym zazrakem prokousal po hezkych soubojich na konecne 7. Jen ty casy se mi nedarily trefit, tak jako v treninku - uz v kvalifikaci jsem se nedokazal vyporadat s tim vetrem...

Jediny co me kazilo dojem ze zavodu byl jezdec na poslednim miste, ktery dle meho nazoru nerespektoval modre vlajky. Asi nebudu sam, kdo s nim mel kontakt.

Diky za zavod a gratulace nedostiznemu Haradovi
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 4.5.2007   #60
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by Miri View Post
V pohode, ja jsem uz videl ze brzdit nema cenu, protoze jsme byli moc natesno, takze by k tomu doslo tak i tak, mozna bysme ohrozily i zavodniky za nami
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:27.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.