Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11.5.2007   #81
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Smile

No m? to tentokrát v?bec nevyšlo. Na to abych se nau?il n?jakou tra? musím dost d?ít a pak se zm?n?j podmínky - vítr - a já jsem vy?ízenej... Kval. tedy 5. místo.

Race: Na startu jsem byl p?i prvních 2 pokusech pokazdé sest?elen hned v T1. Jel jsem podle hesla, že závod se nevyhrává v první zatá?ce a už v?bec ne na South City, ale byl jsem sám, takže jsem po š?ouchancích p?išel o 3 místa. V závod? jsme pak m?li opravdu krásné a nekompromisní souboje se Spanglerem a Rysou, tímto se jim chci také omluvit, že jsem to ob?as "zav?el". Pak jsem necht?n? ?uknul do Spanglera a tím nás oba rozhodil. Abych ho pustil zp?t, tak jsem zpomalil a od té doby už se jen vzdaloval a já za?al d?lat chyby, ?ili se p?eze mne za?ali dostávat další a další. Vrchol všeho bylo pár kotrmelc? za šikanou, po kterých jsem z?stal na st?eše a nezbývalo než odstoupit.
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2007   #82
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

ja by som opat chcel podakovat Spanglerovi a teamu ALeRT za poskytnutie servera a asistenciu pri jeho nastavovani...

co sa tyka zavodu - nemam nijaky komentar... az na to, ze MP(CZE) by v kvalifikacii mal pustat PRED zakrutou, bol som svedkom toho, ako Haradovi skazil dobry split...
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2007   #83
PeTo
Member

 
PeTo's Avatar
 
Join Date: 14.4.2006
Location: Bratislava
Posts: 153
Default

Quote:
Originally Posted by Miri View Post
Vrchol všeho bylo pár kotrmelc? za šikanou, po kterých jsem z?stal na st?eše a nezbývalo než odstoupit.
Estetický dojem 10 akurát som bol za tebou a zrazu z ni?oho ni?, bum a salto mortale.
Už by to mohli skúsi? opravi? aby to tak nehádzalo.
__________________
TKS Racing Team member

I love
PeTo is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2007   #84
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Talking

Jeden screen, ktery jsem si nemohl nechat ujit

http://www.spangler-web.hostuju.cz/Photos/scrapyard.jpg

pro neaglictinare >> scrapyard=vrakoviste
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 12.5.2007   #85
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Qvalda> nic moc, svoje maximum som nezajazdil (do tej sikany sa tazko triafa ), cize 10 miesto

Pretek> tusim v 3. kole som vo vyjazde zo sikany trocha tukol Peta, ktory sa vracal po kontakte so zvodidlami v sikane - vysledok strata 3 pozicii, neskor som vdaka odstupeniam a chybam v sikane sa dostal na 10. a 9. miesto kde som poslednych 5 kol zvadzal pekne suboje s Kdo.vi

Takze celkovo spokojnost, aj ked to mohlo byt aj lepsie.
Dik organizatorom a zucastnenym.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 12.5.2007   #86
Sisso
Member

 
Sisso's Avatar
 
Join Date: 10.10.2006
Posts: 159
Default

kvalifikacia: kedze som za uplny zakaz Shift+S, tak som velku cast kvaldy stravil vjazdom a vyjazdom z boxov, ale aj tak to stacilo na 3. miesto

pretek: 1. ostry bol total demolition, 2. uz siel skoro kazdy opatrne, prvych par kol po vzdialeni sa zbyktu pola bola nuda, potom disconectlo Harada, moja chyba v sikane, Ghost sa mi zacal postupne vzdialovat, takze som zvolil taktiku ist na istotu a tajne dufal ze disconectne aj Ghosta (viem nie je to prilis sportove, ale pri tom ako v treningu pred kvaldou Ghost kazdu chvilu "padal" zo servera, som bol prekvapeny, ze to jeho spojenie vydrzalo az do T1) potom mensi suboj s Branom a v ciely 2. miesto

oficialnych vysledkov + reportu sa dockame kedy ?
Sisso is offline   Reply With Quote
Old 12.5.2007   #87
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Quote:
Originally Posted by Sisso View Post
kvalifikacia: kedze som za uplny zakaz Shift+S, tak som velku cast kvaldy stravil vjazdom a vyjazdom z boxov, ale aj tak to stacilo na 3. miesto

pretek: 1. ostry bol total demolition, 2. uz siel skoro kazdy opatrne, prvych par kol po vzdialeni sa zbyktu pola bola nuda, potom disconectlo Harada, moja chyba v sikane, Ghost sa mi zacal postupne vzdialovat, takze som zvolil taktiku ist na istotu a tajne dufal ze disconectne aj Ghosta (viem nie je to prilis sportove, ale pri tom ako v treningu pred kvaldou Ghost kazdu chvilu "padal" zo servera, som bol prekvapeny, ze to jeho spojenie vydrzalo az do T1) potom mensi suboj s Branom a v ciely 2. miesto

oficialnych vysledkov + reportu sa dockame kedy ?
jaxe psal uz na webu tak momentalne sem hrozne casove vytizenej ... report bude zitra ... organizace pristiho zavodu uz taky bude takova jaka by meli byt ke spokojenosti vsech
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 13.5.2007   #88
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Sisso View Post

pretek: 1. ostry bol total demolition, 2. uz siel skoro kazdy opatrne, prvych par kol po vzdialeni sa zbyktu pola bola nuda, potom disconectlo Harada, moja chyba v sikane, Ghost sa mi zacal postupne vzdialovat, takze som zvolil taktiku ist na istotu a tajne dufal ze disconectne aj Ghosta (viem nie je to prilis sportove, ale pri tom ako v treningu pred kvaldou Ghost kazdu chvilu "padal" zo servera, som bol prekvapeny, ze to jeho spojenie vydrzalo az do T1) potom mensi suboj s Branom a v ciely 2. miesto
Jo tak takhle záke?n?.
Moje p?ipojení funguje a i ten ve?er fungovalo dob?e, doby problém? jsou pry?. Jen se prost? nemá rádo s Antikem, kdekoliv jinde je vše ok - viz ten p?esun na Actual Linux server. Antik bude asi ta výjmka co potvrzuje pravidlo.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 13.5.2007   #89
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Exclamation Posila

Vzhledem k mé vytíženosti poslední dobou se touto formou obracím na n?jakého spolehlivého dobrovolníka, který by byl ochoten mi pomoct s cyberligou. Myslím tim ob?as napsat n?jaký ten report, po?ešit n?jakej protest atd...
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 13.5.2007   #90
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

Já klidn? pom?žu i když to asi dostane Eraser nebo Spangler
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 13.5.2007   #91
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by Kdo.vi View Post
Já klidn? pom?žu i když to asi dostane Eraser nebo Spangler
Ja se rad postaram s Eraserem o server, ale jinak se toho dobrovolne zreknu, mam jiny priority a casu taky neni moc...
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 13.5.2007   #92
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Quote:
Originally Posted by Kdo.vi View Post
Já klidn? pom?žu i když to asi dostane Eraser nebo Spangler
mi muzes napsat na icq 202-406-189
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 18.5.2007   #93
Sisso
Member

 
Sisso's Avatar
 
Join Date: 10.10.2006
Posts: 159
Default

Dnes som nemohol ist (som momentalne doma na svk, a caja mala minuly tyzden narodky, takze sa to patrilo oslavit), ale ako pozeram az na dvoch ufonov vpredu to mohlo byt celkom zaujimave. Aspon sa vacsina z vas na mna bodovo dotiahne. Uz sa tesim na buduci race.
Sisso is offline   Reply With Quote
Old 18.5.2007   #94
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Thumbs down RUBBISH - FE Green

Zdravicko...

Kvalifikace -
n?kde kolem stredu rosu

RACE-
Rubbish, rubbish, rubbish... hned pri startu jsem ser nejak zapomnel a rozjel jsem se hrozne pomalu.... v T1(sikane) jsem u vyjezdu tuknul omylem TKS|Peta (sorry) a roztocil se do ukazkovich baletnich hodin... pak jsem uz dohanel a hodil tak jeste 3 crashiky, po kterych sem musel do konce, u toho posledniho to bylo 3 kola pred koncem a ja s omlacenym autem dojel do cile... celkove asi 4. od konce

Omlouvam se vsem kterym sem zavaril v prvni zatacce po mych ukazkovych hodinach

V zavode bylo k videni hodne individui, ktery ocividne nevideli pravidla nebo jednali nefair, skakat behem zavodu do garaze, tam a z5 porad dokola je uz hodne na uvazenou na protest... nejsem ale agresivni povaha, stejne to nekdo udela za me
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 18.5.2007   #95
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Jak uz rekl Spangler, nekterym by se mela ucast zakazat...pak to vypada, tak jak to vypada.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 18.5.2007   #96
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Exclamation

Pro Branislav a ješt? n?kdo, kdo si st?žoval na blokování:

Nevím co jsi m?l, ale koukal jsem na celý záznam a ani jednou jsem modrou vlajku nem?l! V 1. kole jsi narazil nevím do koho, ale ten se pak p?edemnou otá?el na tráv? kv?li tob? a p?ipravil jsi m? asi o 3 p?í?ky. Dále jsme jeli, stále jsem byl p?ed tebou a Spanglerem. Pak jak jsem moc zabrzdil - kv?li Merginovi nebo n?komu jinému, už nevím - já jsem t? v?bec neblokoval, jel si až za Spanglerem a ten jel za mnou - objížd?l m? zleva, jedinému komu se omlouvám je on, protože jsem ho tam p?imá?kl a on byl asi nucen p?ibrzdit. Jediný kdo by si mohl st?žovat je on.

Pokud jde o 7. kolo, byly jsme od sebe dost daleko.. nikoho jsem neblokoval, možná jste si m? spletli s Mikasem, tak doporu?uju návšt?vu optika a velké dioptrie . Jak jsem tedy ?ekl, jedin? Spangler si m?že st?žovat co se tý?e blokování apod..
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 18.5.2007   #97
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by M1k3 View Post
Jak jsem tedy ?ekl, jedin? Spangler si m?že st?žovat co se tý?e blokování apod..
V pohode, nijak jsem to zavazne neprocitoval
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 19.5.2007   #98
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
a dokonca v 15. kole pri obiehani o kolo v sikane zavadzal aj pretekarovi KxR - Miri



MP (CZE) = Michal_x (CZ)
no nevim zda by se melo poustet namodrou vlajku v sikane.ostatni prestupky nevim ale na modorou cekat ze me nekdo pusti v sikane docela sebevrazda.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 19.5.2007   #99
Harad
Member

 
Join Date: 26.9.2005
Posts: 212
Default

Kvalifikacia: V prvej polovici som stale na niekoho natrafil, nepodarilo sa mi zajst ani jedno kolo tak, ako som chcel...2. miesto

Zavod: Prve 3 kola som dohanal 2-sekundovu stratu na Ghosta, dostal som sa na 0.4 sekundy, ale v sikane som skrtol prvy gumy, ktore ma hodili do druhych Prisatal som rozkruteni na streche v idealnej stope, so znicenimi tlmicmi. Nasledoval pit, opravy 20 sekund a navrat na predposlednej pozicii...Postupne som sa zacal dostavat vyssie, po pitoch ostatnich som sa dostal na 2. miesto...na Ghosta som stracal cez 16 sekund a len 3 kola do konca...stiahol som to na 13s, v cieli 2.
__________________
Harad is offline   Reply With Quote
Old 19.5.2007   #100
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Kvalifikace:
Hned po t?ech kolech jsem zajel co jsem cht?l. Sice by to šlo vylepšit, ale hnát se za desetinou vte?iny nem?lo smysl. A vyšlo to - 1 p?ed Haradem.

Závod:
Start výbornej jako vždy, 0 - 100 za 7 vte?in. První kolo jsem projel jakž takž, ale moc to nejelo, vzhledem ke studeným p?edním gumám bylo auto dost nedotá?ivý a dost jsem na tom ze za?átku prod?lával. Ale hned ve 3. kole to Harad poslal v šikan? na boudu... Takže ze souboje zase nic nebylo. Jel jsem sám, v polovin? závodu jsem vedl o 20 vte?in a náskok se dál natahoval. V 14. kole jsem zajel neofiko wr, ale hned na cílovce v 15. kole n?kdo vyjel z boxu a zdálo se mi že m? nevidí, takže jsem se snažil nacpat úpln? doprava, což jsem ale p?ehnal a vyjel na trávu. Byly z toho hodiny a ztráta p?esn? 10 vte?in. Nic to pro m? ale neznamenalo, m?l jsem náskok 3/4 kola. Pak jsem zajel do box?, kde mi pár vte?in zbyte?n? opravovali n?jaký poma?kaný plechy. Na výjezdu jsem byl hodn? opatrnej a skoro jsem zastavil, abych neohrozil auta na rovince. Ale n?kdo m? gentlemansky pustil - d?kuju. I po téhle ne zrovna vyda?ené epizod? jsem se vrátil na tra? na 1. místo s náskokem 17 vte?in. V posledních pár kolech jsem se ale docela zapotil, n?kdo hodil boudu v šikan? a m?l jsem co d?lat, abych se vyhnul. Našt?stí jsem to ale ustál a vyjma snížení náskoku to nic neznamenalo. V cíli tedy i po všech ztrátách první s náskokem cca 13 vte?in.

EDIT: K organizaci - až na ob?asnej zbyte?nej chat n?kterých to bylo v pohod?. A t?šim se na Kyoto, to je tra?...
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 19.5.2007 at 11:13.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.