Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 4.5.2007   #61
Harad
Member

 
Join Date: 26.9.2005
Posts: 212
Thumbs up

Kvali: Fukal priaznivy vietor, 1.33.4x, 1. miesto

Zavod: Po starte som za sebou udrzal Peta, ktory tazil z lepsieho startu XRG...Odvtedy uz len vzdialovanie sa po desatinach Sissovi, v 14. kole pred pitom to bolo okolo 10 sekund...v pite som stravil len sekundu, vratil som sa na 3. miesto za Kida, ktory spolu so Sissom po par kolach zamierili tiez do pitu...1. miesto
__________________

Last edited by Harad; 5.5.2007 at 11:17.
Harad is offline   Reply With Quote
Old 4.5.2007   #62
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Kvalda: 6. flek, vydupal jsem z toho maximum, navic na setinku stejny cas s Rysou, ktery byl paty.
Race: Po startu jsem si udrzel pozici, na rovince se to trochu pomlelo, nastesti jsem byl na vnitrku, takze jsem se dokazal dostat pred Spanglera a udrzet za sebou Miriho. Ve druhym kole jsem si vychutnal i Peta. Chtel jsem zacit stihat Rysu, ale chytil se me Spangler a nechtel se pustit. Parkrat to na me zkusil, ale dokazal jsem si ho pohlidat. Pak jsem pred sebou mel prazdno, tak jsem na to slapal, abych neco najel na Rysu. V boxech mi dolili deci naturalu a na vyjezdu jsem byl tesne za Rysou. Hned jsem ho dotahl, ale nedarilo se mi ho predjet, branil se docela tvrde. V 18. kole se mi pred nej podarilo dostat, i kdyz to nebylo 100% clean...za to sorry, ale lepil ses na me hodne. Posledni dve kola se zacal priblizovat Peto, ale uz nic nestihl. V cili pekny 3. misto.
Diky vsem za zavody!
Edit: Post 1111
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 26.5.2007 at 15:35.
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 4.5.2007   #63
Sisso
Member

 
Sisso's Avatar
 
Join Date: 10.10.2006
Posts: 159
Default

Stats

ufon Harad vs. zbytok startovneho pola
Sisso is offline   Reply With Quote
Old 4.5.2007   #64
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by Sisso View Post
Stats

ufon Harad vs. zbytok startovneho pola
KOukam ze co se tyce propadu jsem nejvetsi looser Toto se jiz priste opakovat nebude, pulku mechaniku jsem povyhazel az spatne nastavene auto a neodbornou praxi....
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 4.5.2007   #65
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default Protest

1. kolizia Megin SVK vs MP (CZE) - 1 kolo, zakruta po dlhej rovinke
2. kolizia Megin SVK vs MP (CZE) - 2 kolo, tesne pred T1

pozeral som este jazdu pretekara MP (CZE) a mal si aj ty SH!NE s nim problemy v 4 kole pred cielovou rovinkou a dokonca v 15. kole pri obiehani o kolo v sikane zavadzal aj pretekarovi KxR - Miri

Bolo jeho chovanie normalne? Som v LFS komunite novy, ale myslim si ze MP (CZE) vobec nepouziva pohlady do stran ani spetne zrkadla - jazdi ako manici na DEMO serveroch...

MP (CZE) = Michal_x (CZ)
Megin is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2007   #66
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Já se musím moc omluvit po?adatel?m, ale v?era tu od zhruba 4 odpoledne nešla elektrika
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2007   #67
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
1. kolizia Megin SVK vs MP (CZE) - 1 kolo, zakruta po dlhej rovinke
2. kolizia Megin SVK vs MP (CZE) - 2 kolo, tesne pred T1

pozeral som este jazdu pretekara MP (CZE) a mal si aj ty SH!NE s nim problemy v 4 kole pred cielovou rovinkou a dokonca v 15. kole pri obiehani o kolo v sikane zavadzal aj pretekarovi KxR - Miri

Bolo jeho chovanie normalne? Som v LFS komunite novy, ale myslim si ze MP (CZE) vobec nepouziva pohlady do stran ani spetne zrkadla - jazdi ako manici na DEMO serveroch...

MP (CZE) = Michal_x (CZ)
Ja vim, kdyz se kouknes na replay z FE Club tak v ty rovince v poslednim kole sem s nim mel taky kolizi (byla to z casti i ma vina, ale precejenom mel modrou vlajku) no a pak me dojel zalagovany spangler

2 itar: bereme na vedomi vsechno je v poho
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2007   #68
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by Sh!nE View Post
Ja vim, kdyz se kouknes na replay z FE Club tak v ty rovince v poslednim kole sem s nim mel taky kolizi (byla to z casti i ma vina, ale precejenom mel modrou vlajku) no a pak me dojel zalagovany spangler
Takze sa nic proti opakovaniu takych manevrov robit nebude? Naco potom su pravidla? Nabuduce moze byt odstreleny hocikto iny! Jednoducho Michal_x (CZ) sa zachoval nefer a ja som na to doplatil najviac. Stratil som cca 15-18 sekund a keby nie jeho manevrov mohol som bojovat o body a pravdepodobne 1-2 body ziskat. Mame tak jazdit vsetci? Staci sa pozriet na jeho casy, ked jazdi pomaly tak nech sa aspon pozera do spetnych zrkadiel, alebo nech sa vrati k DEMO pretekom!

Last edited by Megin; 5.5.2007 at 10:55.
Megin is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2007   #69
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
Takze sa nic proti opakovaniu takych manevrov robit nebude? Naco potom su pravidla? Nabuduce moze byt odstreleny hocikto iny! Jednoducho Michal_x (CZ) sa zachoval nefer a ja som na to doplatil najviac. Stratil som cca 15-18 sekund a keby nie jeho manevrov mohol som bojovat o body a pravdepodobne 1-2 body ziskat. Mame tak jazdit vsetci? Staci sa pozriet na jeho casy, ked jazdi pomaly tak nech sa aspon pozera do spetnych zrkadiel, alebo nech sa vrati k DEMO pretekom!
Ted to neber jako odbyti ... jzdec MP(CZE) dostal napomenuti, prtoze na nej nebyl podanej zadnej protest (myslim formalne), pokud by se podal protest me nebo eraserovi a nebo staci jenom v cyber lize kliknout na cyber league team ... tam na muj nebo ereseruv mail (spis muj) a otevre se vam formular kde si muzete vybrat zda podat dotaz, stiznost a nebo zadost, tak by se to resit musel a asi by z toho plynuli nejake postihy zatim byl podan protest akorad na attiho a na TonyhoG
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2007   #70
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

screeny hir: http://www.spangler-web.hostuju.cz/P...yberleague.rar


sry za .rar ale je jich asi 15...a neni tam zaverecna fotka...
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2007   #71
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Smile

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
screeny hir:
tak to jsou fakt super fotky, díky moooooc.
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2007   #72
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
screeny hir: www.spangler-web.hostuju.cz/Photos/BL1_Cyberleague.rar


sry za .rar ale je jich asi 15...a neni tam zaverecna fotka...
zaverecnou pak uploadnu tu mam ja ... akorad ted nemam cas sry
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2007   #73
PeTo
Member

 
PeTo's Avatar
 
Join Date: 14.4.2006
Location: Bratislava
Posts: 153
Default

Oooo som na piatich fotkách Inak super, dobré na pozadie

http://peto.rajce.idnes.cz/BL1_Cyberleague/

A urobil som si video, moje prve tak komentare ku kvalite a kamere si odpuste
http://www.youtube.com/watch?v=hj-Mye7TTiQ
__________________
TKS Racing Team member

I love

Last edited by PeTo; 6.5.2007 at 14:06.
PeTo is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2007   #74
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Chtel bych se vsem omluvit ze sem se nadostavil na server, ale mam toho posledni dobou moc a vubec nic bohuzel nestiham. Pokud mate nekdo nejake dotazy tykajici se cyberleahue tak se s nimy muzete obratit na muj mail nabo na moje icq ... pristi zavod se jede v patek pristi tyden veskere info poslu emailem a to uz bych se snad mel dostavit ... este nevim jestli jako zavodnik nebo jenom jestli jako admin
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2007   #75
Harad
Member

 
Join Date: 26.9.2005
Posts: 212
Default SO Classic

QUAL: Kym som zahrial pneu, bolo 3. kolo, asi v 10. som sa niekde vybural, takze zase par kol zahrievat...Bol som na 2. mieste o 0.02 sec za Ghostom, isiel som najlepsie kolo a v poslednej zakrute som narazil na MP (ktory dnes ani nemal ist!!), takze mi cele kolo skazil...v polke kvaldy ma koplo, napojil som sa az pred zavodom

RACE: Cely cas za Ghostom, postupne oddelovanie sa od pola, v 3. kole kick
__________________
Harad is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2007   #76
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

Sh!ne: Ješt?, že si tam nebyl =)

Kvalda: Moooc vyrovnaná, nevím co k tomu víc ?íct

Závod: ?íkal jsem si, že pojedu na jistotu, že nebudu kazit šikanu a to se mi da?ilo ... dokud jsem nem?l reálnou šanci bojovat i o 5. místo. Nakonec tedy desátý, ale i jeden bod je lepší než nic.
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2007   #77
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Kvali: 4.
Race: Po startu jsme se prohodili s jednim z TKS, ale hned jsem mu to vratil. Ve 3. kole crash v sikane umocneny ranou z boku od TKS (nebyla to jeho vina). Pac to bylo v krizovym miste, tak jsem nedelal problemy a pockal, az vsichni projedou. Pak stihacka a v cili 6.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2007   #78
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Cool

Kvalda: Umistil jsem, i pres velky nezdar na nejakem devatem miste...s cimz jsem spokojeny, protoze jsem vubec netrenoval a sedel sem za moniter a LFS po tydnu abstinence...

Race: Celou dobu jsem se drzel za LRT Rysou a KxR Mirim, pekne jsme se po chybach prohazovali asi do nejakeho 15 kola (cca.) kde jsem nabral nejaky naskok a mastil to na 5. miste celou dobu do cile, chtel jsem jet na jisto, ale zacal se na me lepit v povzdali Kid, takze sem tomu nandal a malem se mi to v poslednim kole, v sikane vratilo...nastesti jsem si uhlidal naskok a konecne misto je 5. ... naprosta spokojenost...jak uz jsem psal, bez treningu...

Omlouvám se tím to take Mirimu a Rysovi za obcasne stouchance, obzvlaste pak Mirimu (mame na sebe nejake stesti Za par stouchancu ktere ho rozhodily, ale myslim ze ho o misto nebo nejaky vyrazny naskok nepripravily...

Rysa by si mel hlidat vzdalenost, protoze permanentne drel o muj zadni naraznik... nijak me neohrozil, takze mi to nevadi...

Diky vsem za ucast, diky MP(CZE) za pokus o jizdu fair-play, bylo to vyrazne lepsi nez minule... jen pls priste mej jiny skin, temove skiny NEMUZES pouzivat...
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz

Last edited by Spangler; 11.5.2007 at 21:46.
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2007   #79
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Nap?ed bych cht?l pod?kovat že jsem byl z pozice náhradníka p?ipušt?n do závodu. XRG mam moc rád a zazávodit si s ním organizovan? je super. I když dneska jsem si teda moc nezazávodil... Ale co.

Kvali:
Cílem byla první ?ada. Bylo mi jasný že m? m?že ohrozit jen n?kdo s XFG a že kdyby jo, tak mu to na startu vrátim. Nakonec jsem si vyjel t?sn? pole position p?ed Haradem. Sice ?as nebyl úpln? podle p?edstav, ale i tak spokojenost.

Závod:
Rwd power, na startu nem?l nikdo šanci. Za mnou si pohlídal druhou p?í?ku Harad a 3 kola se držel v odstupu do 1s, ale pak ho server kicknul. Jel jsem tedy sólo, jediné vzrušení byli pro m? jezdci o kolo zp?t a menší driftíky p?i pokusech o pb. Zhruba v p?lce závodu jsem ud?lal v šikan? v?tší chybu, ale náskok jsem m?l celkem luxusní, takže to neznamenalo nic. Pak jsem se za?al víc soust?edit na stabiln?jší kola a v cíli v pohod? první o n?jakých 10 vte?in.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2007   #80
PeTo
Member

 
PeTo's Avatar
 
Join Date: 14.4.2006
Location: Bratislava
Posts: 153
Default

Ja som spokojný, nato že som štartoval 3. odkonca a skon?il asi 8. kolko radosti dokáže spôsobi? búra?ka by ste neverili
__________________
TKS Racing Team member

I love
PeTo is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:37.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.