Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19.6.2006   #1
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default tiskovka MotoMarket HotHatch Cup D2 round 2

kvali
jelikoz jsem na zavod vubec netrenoval a ani jsem necekal, ze bych s mym hotlapem skoncil v div2, tak jsem byl s dosazenym casem spokojeny - nebyl jsem posledni ani nevim kolikaty, ale asi nekde uprostred pole.

kvali zavod
sel celkem dobre, bez vetsich problemu, nakonec asi 6.misto

sprint1
ten mi vysel jeste lip, taktez bez vetsich problemu, v cili tusim 5.misto

sprint2
des a hruza, nekolikrat pres strechu, nekolikrat v boxech, skoncil jsem asi predposledni

long
odstartoval jsem z 2. pozice a po sikane jsem byl asi 3.-4., coz bylo pro me dobre a tesil jsem se na pekny zavod. Jenze jsem musel opet zalamit a hodit to na strechu. A od te doby jsem se zase jen trapil a stravil vic casu v boxech, nez na trati Ale nebyl jsem sam, takze nakonec asi 10.misto

shrnuti
behem hotlapovani jsem se o obrubnik prevratil snad tisickrat, v zavode asi jen 2x, ale o svodidla snad 5x...dale me prekvapilo, ze T1 probehla snad ve vsech zavodech dost ciste, zadna vetsi kolize. A chtel bych se omluvit:
- za 2x po sobe odeslane "HI" v prubehu dlouheho zavodu - v te tme jsem hledal klavesu F9, ale nasel jsem ji az napotreti
- za kontakt s Vitem Novym v dlouhem zavode - protoze byl prede mnou poskozeny vuz woodbina, soustredil jsem se spis na nej a ne na vuz Vita Noveho a tak jsem jej pri brzdeni do zatacky pretocil. Jeste jednou se omlouvam.
- vsem, kterym jsem zpusobil na trati komplikace a nevim o tom

gratulace vitezum a dik woodbinovi za adminovani
__________________
http://www.rallyphotos.cz

Last edited by DoN; 20.6.2006 at 09:06.
DoN is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2006   #2
Kuba(CZE)
Member

 
Kuba(CZE)'s Avatar
 
Join Date: 26.2.2005
Location: Prágl
Posts: 199
Talking Jezus

Ja myslim ze u me to nema ani moc cenu komentovat

Kvali:2.misto

2.Kvali:2.misto

Sprint1rvni zatacka:zahral sem si na letadlo predvedl divakum krasne vruty a dopadl na boudu tim pro me tenhle sprint skoncil..

Sprint2:Odjel sem snad ani ne 2 kola a zase bouda, tak sem to dotah do boxu a rek sem si ze to jeste zkusim.Par kol po tom sem to paradne zaparkoval za svodidla a radsi sem se nechtel nervovat tak sem se odpojil...
__________________
http://kuba.petriny.net
=AMD 64 4000+(234x12=2800MHz)!i 1GB ram !i NX7600GT (640/776) !i SB X-Fi !i Logitech MX518 !i Saitek R440=
Kuba(CZE) is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2006   #3
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Dneska se mi to moc libilo, protoze se na trati porad neco delo. Porad bylo s kym bojovat o pozice a i kdyz se mi zavod zrovna nevyvedl, tak se mi jeho prubeh libil.
Qalda: tusim, ze osmy nebo tak nejak
Qal. sprint: 10.
Sprint 1: 9.
Sprint 2: 15.
Long: 3.
Diky vsem, slava vitezi, cest adminovi.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 19.6.2006 at 23:10.
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2006   #4
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Dokud to mám ješt? v živý pam?ti, tak písnu pár dojm?.

Co se tý?e organiza?ních záležitostí, tak to snad bylo v pohod?. Teda až na menší zpožd?ní závod?, za což m?že fakt, že n?kdo po?ád ješt? používá papír a tužku... Sry. Byli jste skv?lá banda, všechno se obešlo bez zbyte?nýho kecání, takže dík. A te? už stru?n? k závod?ní...

Q: Tradi?ní taktika co nejmí? ostrých kol, zada?ilo se a celkem dlouho jsem byl na ?ele, což se asi nelíbilo Rumikovi, takže se rozhod m? srazit dol?. A tak taky ud?lal. Ale i tak spokojenost.

Q-R: Na takhle krátký závody nejsem stav?nej, to se ani nestihnu oh?át na provozní teplotu. Asi ve 2. kole jsem trochu nep?edvídateln? projížd?l tu první šikanu, na což pravd?podobn? doplatil P@cho (?), takže za to se moc omlouvám. Jinak pohoda, ne zrovna závodním stylem poskakování po trati jsem dojel do cíle a na startu do dalšího závodu se posunul jenom o jedno místo zp?t.

S1: Jel jsem podobn? nervózn? a nep?edvídateln? jako v Q-R, nakonec jsem vybojoval zp?t svojí pozici z kvalifikace. Na cílovce jsem si ješt? o?ukal Rumika, ale na bezpe?ný p?edjetí už jsem se necítil, takže se mi nepovedlo jeho chybu potrestat. Škoda, mohla být odplata za tu kvaldu.

S2: Pár hezkých souboj? bylo, jinak spíš boje na dálku o to, kdo ud?lá d?ív chybu (pro? jsem to byl skoro dycky já...).

Long: No, co ?íci záv?rem. Ehm, prost? jednou jsem tu boudu v první šikan? dát musel. A pak už to šlo jenom z kopce, takže no comment a jsem rád, že jsem v?bec dojel.

Na záv?r moje tradi?ní gratulace vít?z?m i všem ostatním, co se tak n?jak dokutáleli do cíle.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2006   #5
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

mam ruce dreveny.. :P a dost krecovite boli, precijen jsem odjel cely tri hodiny.. jel jsem cely trenink, mel jsem malo natrenovano a tak jsem musel drtit..
kvalifikace naprosta hruza.. myslel jsem, ze budu bojovat o pole, ale vitr me zaskocil mockrat.. :P
kvali zavod celkem supr, posunul jsem se o dve mista.. takze 7. startovni misto..
1. sprint - uzasnej start, dostal jsem se ze sedmyho az na paty a pak predjeti na ctvrty misto.. pak jsem dohanel Woodbinea, boj o treti (nebo druhe?) misto prave zacinal, jenze otoceni na strechu a pak uz jen trapeni.. ani jsem to radsi nedojel..
2. sprint - start z prvniho mista.. celkem bez problemu zavod start - cil, skoro az nuda.. bez souboje prvni misto..
dlouhy zavod - startoval jsem z posledniho, ale jeden tam zacal brzdit dost brzo, tak si rikam, predjedu ho.. ale do zatacky to pustil s plnym plynem, vzal me sebou a ja ztratil nekolik sekund.. pak jsem se prokousaval polem az jsem se dostal na 5. misto.. coz jsem takhle jel snad pul zavodu.. pak 3. a 4. meli asi nejakou kolizi, takze jsem je predjel, ale dlouho mi to nevydrzelo.. jak sem mel malo paliva tak auto melo tendenci klopit se na strechu.. :P v jednom kole jsem to malem otocil 3x, ale vse jsem ustal se stestim.. ale BEERak me proste predjel, takze nakonec 4. misto.. urcite jsem mel na to, abych bojoval o podium a mozna i misto nejvyssi, ale udelal jsem az prilis chyb..
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2006   #6
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Talking

jak by rekla moje GHANSKA babicka "ja byt nadmira spokojena"
i kdyz zacatek nevypadal valne...
v treninku jsem se strasne trapil
trapeni bylo i v qal kdy jsem skoncil az ke konci..tusim ze 13
qal race dopadnul podle meho ocekavani ve stredu pole...
a abych trapeni dovrsil ve sprintu c.1 tak me kdosi v prvnim kole lehce vysunul ven,roztocil jsem se a kid to do me narval(je to v poho za to nemuzes)...mno prohlednul jsem si krajinu ze zhora a dokrouzil posledni

sprint c.2 startoval jsem z treti pozice,tak to bylo hodne jednoduchy... po kolizi jezdce prede mnou jsem dokrouzil na druhem miste za teamovym kolegou a vytvorili double na bedne...

mno a long to bylo neco nadhernyho...z preposledniho mista jsem se dostal az na druhy za pala78..nekolikrat jsem se zkusil zautocit,avsak neuspesne..z casti jeho dobrym stylem jizdy a z casti mym strachem abych neco nepotentil
tak jsem radsi dokrouzil za nim na druhem miste

takze ja jsem spokojenej... ;-)

btw GHANA ruleez

Last edited by rostreet; 20.6.2006 at 00:04.
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2006   #7
puga
Newbie

 
puga's Avatar
 
Join Date: 16.9.2005
Posts: 66
Smile celkom dobry zavod

Quote:
Originally Posted by WiRuZik
.. pak jsem se prokousaval polem az jsem se dostal na 5. misto.. coz jsem takhle jel snad pul zavodu.. pak 3. a 4. meli asi nejakou kolizi, takze jsem je predjel, ale dlouho mi to nevydrzelo.. jak sem mel malo paliva tak auto melo tendenci klopit se na strechu.. ..

aby som to opravil. beer (asi) bol 3. a ja 4. lama beer zle presiel 1.sikanu a vybural sa. Ja este vacsia lama som isiel presne za nim a skoncil som na streche.
puga is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2006   #8
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by puga
aby som to opravil. beer (asi) bol 3. a ja 4. lama beer zle presiel 1.sikanu a vybural sa. Ja este vacsia lama som isiel presne za nim a skoncil som na streche.
Jj, to si pamatuju, myslel jsem, ze roztriskam klavesnici a mrsknu s volantem.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2006   #9
Palo78
Member

 
Palo78's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Košice
Posts: 101
Default

No tak dam ja ja pár dojmov z v?erajšieho závodu.

QUALI: No myslím ze 13. ale nejak ma to nevzrušovalo pretože som vedel ze to nebude o rýchlosti ale o tom kto urobí najmenej chýb.

Q-R myslím ze 13.

S1 skvelé 4 miesto. Potvridolo sa mi to ze musím ist z chladonou hlavou a neurobit zbytocné chyby, Vyplatilo sa.

S2 no to uz bolo trosku horsie ale ja 7. miesto je celkom fajn.

HZ: No tu sa mi podarilo zvýtazi?. Je to moje prvé vý?aztvo v ofic. lige takze sa mu este viac tesím. No tu sa mi tiež potvrdilo neby? velmi rýchly a nespravi? chybu. A vyšlo mi to. štartoval som asi z 9 miesta. Hned po starte sa mi podarilo predrat na 3 pozíciiu. Síce v T2 som dost tvrdo na brzdy predbiehal a vytalcil som Novasa. Týmto sa mu chcem ospravedlnit. Potom som uz pokracoval vo svojej jazde asi v 13 kole sa mi podarilo dostat na 1. pzíciiu, no za krátky cas ma dobehol rýchlik Rumiko. Dostal sa predo mna a zacal sa mi vzdalovat. No ale predsa som sa dostal pred neho. Síce nie kôli mojej rýchlej jazde ale kôli tomu ze v 17 kole v T1 spravil chybu a to ma posunulo pred neho. A od 17 kola az do konca som uz svoju pozíciu nepusti. Síce nebolo to také jednoduché lebo rostreet ma prenasledoval. No snazil som si drzat odstup aj sa mi to darilo. Ked bol moc blízko tak som zrýchlil aby som mu usiel a potom som znovu zvolnil aby som nespravil zbytocnú chybu. A tak dookola. Tato taktika sa oplatila a v podstate bez jedinej chybi?ky som zvládol tých 35 kôl. Dakujem rostreetovi za skvelé prnasledovanie.

?akujem za skvelý závod všetkým a tiež aj adminovi.

Teším sa na stretnutie na SO Long
__________________
NAVŠTÍVTE NÁS NA:
www.knipex-racing.tym.cz

P4 3,0 GHz, 1GB RAM, ATI SAPPHIRE X800 GTO 256 MB RAM DDR3, 2x120 GB HDD SATA,DVD RW DL

Last edited by Palo78; 20.6.2006 at 11:25.
Palo78 is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2006   #10
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

Quote:
Originally Posted by DoN
- za kontakt s Vitem Novym v dlouhem zavode - protoze byl prede mnou poskozeny vuz woodbina, soustredil jsem se spis na nej a ne na vuz Vita Noveho a tak jsem jej pri brzdeni do zatacky pretocil. Jeste jednou se omlouvam.
ehm, jmenuju se Novak ale vpoho, na ty jmena se fakt spatne zvyka... jinac k incidentu - myslel jsem si to, zes koukal na nej prezil jsem to vice-mene bez ujmy, takze vpoho.

Quote:
Originally Posted by Palo78
Síce v T2 som dost tvrdo na brzdy predbiehal a vytalcil som Novasa. Týmto sa mu chcem ospravedlnit.
vpoho, me auto nebylo zraneno

a ted uz k mym dojmum:

trening az dlouhy zavod
ach boze... ze me snad nikdy nebude zavodnik sekal jsem tam jednu zas***ou chybu za druhou... jak nejvetsi lama... teda kombinace trat/auto byla imo dost silena, ale podminky meli vsichni stejne... vzdyt to neni moje prvni sezona! nakou dobu uz kua jezdim, tak bych moz zaznamenat aspon nakou vzestupnou tendenci! pravda, ze treningu jsem moc nedal (prakticky jen hotlapovani), ale stejnak...

omlouvam se vsem, kterym jsem zpusobil problemy...

gratuluji vitezum!

dekuji adminovi!

EDIT: jeste se chci omluvit, ze jsem napsal "Pit in" dvakrat za sebou... poprve jsem si nevsiml, ze se napsalo, tak jsem zmacknul klavesu znova a tu jsem to tam objevil dvakrat... rozhodne to nebylo umyslne.
Novas is offline   Reply With Quote
Old 21.6.2006   #11
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

nemohl by nekdo prosim udelat statistiku zavodu..pokousel jsem se o to,ale nejak mi to nefacha :-(
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 21.6.2006   #12
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

FB jsem nem?l rád ale v pond?lí jsem zm?nil názor. Super jsem si zazávodil s Pugou. T?ším se na další
masterful is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2006   #13
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Pozd?, ale p?ece - statistiky:

Kvalifika?ní závod
Sprint 1
Sprint 2
Dlouhý závod

EDIT: Díky SosaKovi za online help.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2006   #14
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine
Pozd?, ale p?ece - statistiky:

Kvalifika?ní závod
Sprint 1
Sprint 2
Dlouhý závod

EDIT: Díky SosaKovi za online help.
Tak jsem zjistil že mi sed?l 2. split nejvíce :-)
masterful is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.