Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

View Poll Results: Mate radi driftery?
ano 16 23.19%
ne 20 28.99%
jsou mi ukradeny 33 47.83%
Voters: 69. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 8.3.2007   #21
Devilstorm
Member

 
Devilstorm's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: ?echtice
Posts: 216
Default

Quote:
Originally Posted by jet View Post
je mi lito jestli jsem se timhle threadem nekoho dotknul, ale drifteri jsou pro me neco jako hiphoperi.. samozrejme nelze rict drifter=dement, ale z tyhle "mody palit gumu" se mi chce obcas no dal to snad uz nema cenu rozvadet.
Noo mluvíš mi ?ove?e z duše.... ono totiž hope?i a tyhle ty "drifte?i" jsou jedno a to samý. Protože ob? skupiny jsou upln? blbý, a zajímá je jen co je IN a to musí mít a d?lat, a ostatní jsou másla a OUT. Ne?ikám že všichni, ale 90% jedinc?. Dokud se mi neserou do života, jsou mi kradený, ale když oni tak rádi ukazujou ostatním jak jsou "nejlepší"... škoda slov, se o takových jedincích bavit.

PS: m? taky driftovat baví a ob?as se svezu bokem. Líbí se mi, když to n?kdo umí. Ale a? si to d?lá tam kde je to k tomu ur?ený, nebo offline.
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Asus P5E, Intel Q6600 (3,3GHz),HD5870,8GB DDR2 Vitesta Extreme,1000+500+250GB WD+Hitachi SATA II, HP LP2475W, DFP
last.fm
Devilstorm is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2007   #22
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
T?eba m? ale já po?ád nechápu, pro? lidi chodí na public nedrift servery s povolenejma všema autama a pak se d?sn? diví, že je na nich bordel - je upln? jasný, že si n?jaký noob vezme BF1 a n?jaký vy?uránek FXR, když se ostatní snaží jet TBO. Nebo už n?kdo n?kdy vid?l public server se vším povoleným a 15 lidí a všichni poslušn? jedno auto/skupinu? Já ne, na takový servery nechodím a mám klid.
Protoze nejde dat vsem navstevnikum tohoto fora admina, ale vyber aut na serveru by se hodil prave z vyse popsaneho duvodu, zavedl jsem na public serveru ACTUAL LINUX Server #3 jednoduchou vec:

kdokoliv muze menit povolena auta, ale aby se zamezilo tomu, ze casem cizinci okoukaji postup, tak je pridane jedno slovicko, ktere se bude pravidelne menit a bude zverejnovano pro cr jezdce. Momentalne je tim slovem slovo testik. A jak to tedy funguje? Format prikazu je:

!cars tajne_slovo auto_nebo_kategorie

priklad:
!cars testik LX4

funguji vsechny zkratky aut+kombinace aut:
ALL
ROAD
TBO
LRF
GTR
XFGXRG
XFGUFR
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2007   #23
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
no my mame takovou metodu sosak napise treba XFR or BAN a zacne odpocitavat 3 2 1 . 90% pripadu to funguje a sou pak super vyrovnany race
to je pekne... ale ked nemame admin prava, jazdime na publicoch, tak je minimalna sanca, ze sa nam podari takychto ludi zaBANovat... vacsinou k tomu chyba 1 hlas, ked sa nahodou podari, zostavaju este 2-3 na serveri... plus hrozi, ze sa takmer urcite takito jedinci znova pripoja...
najistejsie je jazdit na sukromnych serveroch, alebo na publicoch s admin pravami a urcenou skupinou vozov
/najviac vsak potesi, ked sa ide GTR a niekto si vezme TBO s rallycross pneu a "driftuje"... a mysli si ze je kto vie aky frajer... alebo ked sa jazdi Turbo a vezmu s GTR... presny opak :/

2Tairo - vyborny napad !
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2007   #24
MCz killman
Regular Member

 
MCz killman's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Posts: 966
Default

omgrofllol
__________________
street driftmachine in progress
MCz killman is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2007   #25
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

Quote:
Originally Posted by MCz killman View Post
omgrofllol
to je skoro cela slovni zasoba prumernyho driftera, kterou s oblibou pouzivaji jako argument na vsechno, krom nesmyslnyho blaboleni, dalsi duvod proc je maji vsichni radi..
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2007   #26
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by Miondir View Post
to je skoro cela slovni zasoba prumernyho driftera, kterou s oblibou pouzivaji jako argument na vsechno, krom nesmyslnyho blaboleni, dalsi duvod proc je maji vsichni radi..
Az na to ze Killman zdaleka nepatri mezi ty lidi co driftuji protoze to je IN Je to jeden z lidi co se tomu "venuji" mnohem dele, jeste driv nez se to stalo hitem....
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2007   #27
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
Az na to ze Killman zdaleka nepatri mezi ty lidi co driftuji protoze to je IN Je to jeden z lidi co se tomu "venuji" mnohem dele, jeste driv nez se to stalo hitem....
Kdezto ja jsem pravy opak
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2007   #28
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
Az na to ze Killman zdaleka nepatri mezi ty lidi co driftuji protoze to je IN Je to jeden z lidi co se tomu "venuji" mnohem dele, jeste driv nez se to stalo hitem....
a tvrdil jsem snad nekdy neco takoveho?
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2007   #29
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by Miondir View Post
a tvrdil jsem snad nekdy neco takoveho?
Ne, ale v predeslem postu si Killmana zaclenil zase do skatulky radoby drifteru o kterych byla rec...takhle sem to tedy pochopil ja, pokud je to jinak, tak sry
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2007   #30
MCz killman
Regular Member

 
MCz killman's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Posts: 966
Default

Quote:
Originally Posted by Miondir View Post
to je skoro cela slovni zasoba prumernyho driftera, kterou s oblibou pouzivaji jako argument na vsechno, krom nesmyslnyho blaboleni, dalsi duvod proc je maji vsichni radi..
tohle jsem pochytil od jeta
__________________
street driftmachine in progress
MCz killman is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2007   #31
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

jenze si nepochytil v jaky okamzik je vhodne to napsat
jet is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2007   #32
MCz killman
Regular Member

 
MCz killman's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Posts: 966
Default

todle je fakt ***** si to procitat
edit: ***** = p r d e l
__________________
street driftmachine in progress
MCz killman is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2007   #33
Allante
Member

 
Join Date: 12.10.2006
Location: Brno
Posts: 126
Exclamation

Hele tak abychom si to ujasnily: Já vás považuju všechny za úpln? normální bez rozdílu, newim pro? se tedy musíme zaobírat t?mito hloupými texty o oblíbenosti drifter?. Drifter nedrifter jsme p?ece lidi a všichni stejní. M? osobn? jen tak n?co nerozhází (ani toto, beru to pozitivn?) a k nikomu z LFS (celé) necítím ani miniaturní nenávist ani nemám pochybnosti. Se všemi hrá?i odtud mohu v klidu vycházet i s t?mi o kterých všichni ?íkají že mají špatnou pov?st viz. Rybíz. Navrhuji smí?it se. To že n?kte?í drifte?i jsou možná paka neznamená, že jsme takový všichni. To je pouze v?cí té samotné osoby, která se tak chová. stejn? tak m?žou být paka v ?adách vás kte?í jezdíte ?istou stopu. Chci ?íct, že to není o skupin? lidí, ale o jednotlivci domluv? s ním.

Jo a hip hop nesnáším, jsem metalista
__________________
Steering wheel: Logitech G25
Game nick: Allante
LFSW nick: Jan Stepanek
Moto: There's only one thing to be good at driving... PRACTICE !

I JDM AND LOTUS

Last edited by Allante; 9.3.2007 at 18:44.
Allante is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2007   #34
MCz killman
Regular Member

 
MCz killman's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Posts: 966
Default

Quote:
Originally Posted by Honzacz View Post
Hele tak abychom si to ujasnily: Já vás považuju všechny za úpln? normální bez rozdílu, newim pro? se tedy musíme zaobírat t?mito hloupými texty o oblíbenosti drifter?. Drifter nedrifter jsme p?ece lidi a všichni stejní. M? osobn? jen tak n?co nerozhází (ani toto, beru to pozitivn?) a k nikomu z LFS (celé) necítím ani miniaturní nenávist ani nemám pochybnosti. Se všemi hrá?i odtud mohu v klidu vycházet i s t?mi o kterých všichni ?íkají že mají špatnou pov?st viz. Rybíz. Navrhuji smí?it se. To že n?kte?í drifte?i jsou možná paka neznamená, že jsme takový všichni. To je pouze v?cí té samotné osoby, která se tak chová. stejn? tak m?žou být paka v ?adách vás kte?í jezdíte ?istou stopu. Chci ?íct, že to není o skupin? lidí, ale o jednotlivci domluv? s ním.

Jo a hip hop nesnáším, jsem metalista
good ale asi to neprojde,protože jsme taky p?ece tj?ze?i !
__________________
street driftmachine in progress
MCz killman is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2007   #35
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

Quote:
Originally Posted by Honzacz View Post
To že n?kte?í drifte?i jsou možná paka neznamená, že jsme takový všichni.
to mas naprostou pravdu, ale to mas jako s cikanama, vsichni nejsou flakaci a corky, ale je jich mezi nima tolik, ze to normalni lidi nuti hazet je do jednoho pytle.. a ted me spalte ze jsem rasista a xenofob..
btw proc maji debilni blikaci avatary jen drifteri...?
jet is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2007   #36
MCz killman
Regular Member

 
MCz killman's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Posts: 966
Default

tenhle thread je cim dal lepsi
__________________
street driftmachine in progress
MCz killman is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2007   #37
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Jo, tak na zamknutí...
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2007   #38
MCz killman
Regular Member

 
MCz killman's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Posts: 966
Default

Quote:
Originally Posted by Itar View Post
Jo, tak na zamknutí...
konecne rozumny prispevek
__________________
street driftmachine in progress
MCz killman is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2007   #39
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

no ja to chtel zamknout uz davno, ale chtel jsem videt poradny flame, ale ono porad nic
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2007   #40
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Jezdim bokem. A co? Mam rad ten pohlet bocnim okenkem. Zavodeni je tezka vec. Pekelne se soustredite a hledate spravny bod pro brzdeni a idelni prujezd zatackou v dane situaci. Muzete projet zatacku o 0,5km/h vyssi rychlosti a pritom se tvarit jako testovaci jezdec ale ve driftu se sklebite jako halloweenska dyne. Je to prijemne odragovani po nude ve skole kdyz nemate chut na poradnej zavod ci nekoho zabit v nejake FPS.

Rad si zazavodim ale rad se taky jen tak projedu. Nasadim pouzite pneu po vasich zavodech a jdu je dodelat.
Zaroven to funguje i jako trening krizovych situaci. Auto drzite na hrane. A je to jen na vas zda to udrzite ci skoncite ve smesnych hodinach.

Uznavam ze dost drifteru amateru dela voloviny ale i nekteri drifteri umej dobre zavodit.

Vic me vadej lidi kteri vas v zavodu sundaj umyslne.

//Ano a nektere drifterske teamy mi prijdou dost namyslene.A pritom nic neumi.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:04.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.