Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17.10.2005   #1
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

sledujete tieto serialy? prave sa zacala dalsia seria Fifth Gear.
http://www.finalgear.com/
(na stahovanie videi cez bittorent pouzivajte klient bitcomet)
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 17.10.2005   #2
Commander
Member

 
Commander's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Praga
Posts: 378
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko
sledujete tieto serialy? prave sa zacala dalsia seria Fifth Gear.
http://www.finalgear.com/
(na stahovanie videi cez bittorent pouzivajte klient bitcomet)
vsechny dily obou od zacatku roku 2004 + tak pulka roku 2003
Commander is offline   Reply With Quote
Old 17.10.2005   #3
Nitemare
Regular Member

 
Nitemare's Avatar
 
Join Date: 4.1.2005
Location: Praha
Posts: 947
Default

ja uz to sleduju od 2002

zadny dil si nenecham ujit, jsou to super porady..
Nitemare is offline   Reply With Quote
Old 17.10.2005   #4
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

trochu OT> jaky pouzivate download managery? jde mi o to ze casto narazim na neco ve streamu a vzhledem k dat. limitu si nemuzu dovolit to tahat vickrat, potrebuju neco co mi umozni prakticky cokoliv ulozit na disk. A melo by to byt hodne jednoduchy, zadny schedulovany joby atd me netrapi, hlavne aby to dobre tahalo, nemelo problemy s navazovanim kdyz to v pulce chcipnu atd.. jo a podminka aby to bylo uplne free
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 17.10.2005   #5
Nitemare
Regular Member

 
Nitemare's Avatar
 
Join Date: 4.1.2005
Location: Praha
Posts: 947
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
trochu OT> jaky pouzivate download managery? jde mi o to ze casto narazim na neco ve streamu a vzhledem k dat. limitu si nemuzu dovolit to tahat vickrat, potrebuju neco co mi umozni prakticky cokoliv ulozit na disk. A melo by to byt hodne jednoduchy, zadny schedulovany joby atd me netrapi, hlavne aby to dobre tahalo, nemelo problemy s navazovanim kdyz to v pulce chcipnu atd.. jo a podminka aby to bylo uplne free
free download manager a k tomu plugin do FF FlashGot
Nitemare is offline   Reply With Quote
Old 17.10.2005   #6
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Nitemare
free download manager a k tomu plugin do FF FlashGot
diky, stazeno, zkusim..
FlashGot jsem si do FF nainst. na doporuceni uz drive, ale nejak mi nefunguje treba jsem chtel stahnout vsechny .gif ze stranky, dal galerii nebo jak to tam je, odsktnul vse, zaskrtnul jen gif a nejak to nevybralo nic, no jeste to podrobim zkoumani..
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 17.10.2005   #7
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

jedinej download manager kterej se integruje bezproblemu do vsech browseru bez nejakych pluginu je Internet Download Manager (IDM), proto ho pouzivam ale je trochu slozitejsi na "zakoupeni". jinak je jednoduchej a splehlivej a zatim mi nezmrsil zadnej soubor...
jet is offline   Reply With Quote
Old 18.10.2005   #8
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

2Pablo: Wget
- vyhody - umi nastavit vse, co si jen lze predstavit, cookies, proxy, vlastni http hlavicky, vlastni user-agent, ruzny presmerovani, stahovani celyho webu (spider), ftp, tunu dalsich veci, vzdycky pise, co dela, je pod GNU licenci.
- nevyhoda - je to radkova utilita na prikazovou radku, coz ne kazdymu vyhovuje.. :-)
Kada is offline   Reply With Quote
Old 18.10.2005   #9
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Kada
2Pablo: Wget
- vyhody - umi nastavit vse, co si jen lze predstavit, cookies, proxy, vlastni http hlavicky, vlastni user-agent, ruzny presmerovani, stahovani celyho webu (spider), ftp, tunu dalsich veci, vzdycky pise, co dela, je pod GNU licenci.
- nevyhoda - je to radkova utilita na prikazovou radku, coz ne kazdymu vyhovuje.. :-)
zapomnel jsi na obrovskou vyhodu wgetu - diky prikazove radce se snadno stahuje na jine masine vzdalene Kdyz si doma na neco vzpomenu, co potrebuju, tak se ssh prihlasim do prace preskokem prez firewall na fileserver a necham sosnout na rychle lince Rano prijdu a uz to tam na me ceka

edit: samozrejme je super zadat primo v prikazove radce maximalni povolenou rychlost, takze si clovek stahovanim z webu, nebo z neceho jinyho nezasere pasmo a muze spokojene gamesit, kdyz sosa doma
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 18.10.2005   #10
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo
zapomnel jsi na obrovskou vyhodu wgetu - diky prikazove radce se snadno stahuje na jine masine vzdalene Kdyz si doma na neco vzpomenu, co potrebuju, tak se ssh prihlasim do prace preskokem prez firewall na fileserver a necham sosnout na rychle lince Rano prijdu a uz to tam na me ceka
No, vzdalene, ja daval odkaz na wget pro windows, netusim, jestli jde se na windowsovej (napr. terminal) server prihlasit, neco pustit, odhlasit a ono to zustane spusteny. V linuxu zase takhle vzdalene muzes stahovat pomoci cehokoliv, co jsi schopnej spustit, takze i napriklad firefoxu (proc se neposkrabat levou rukou za pravym uchem, kdyz to jde :-)).

EDIT: Mozna by slo si na tom windowsovym stroji spustit sshd v cygwinu.....

Tomu rikam off-topic :-))
Kada is offline   Reply With Quote
Old 18.10.2005   #11
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Kada
Quote:
Originally Posted by Tairo
zapomnel jsi na obrovskou vyhodu wgetu - diky prikazove radce se snadno stahuje na jine masine vzdalene Kdyz si doma na neco vzpomenu, co potrebuju, tak se ssh prihlasim do prace preskokem prez firewall na fileserver a necham sosnout na rychle lince Rano prijdu a uz to tam na me ceka
No, vzdalene, ja daval odkaz na wget pro windows, netusim, jestli jde se na windowsovej (napr. terminal) server prihlasit, neco pustit, odhlasit a ono to zustane spusteny. V linuxu zase takhle vzdalene muzes stahovat pomoci cehokoliv, co jsi schopnej spustit, takze i napriklad firefoxu (proc se neposkrabat levou rukou za pravym uchem, kdyz to jde :-)).

EDIT: Mozna by slo si na tom windowsovym stroji spustit sshd v cygwinu.....

Tomu rikam off-topic :-))
tak to jsem prehlid, me v souvislosti s wgetem widle vubec nenapadli Navic kdybych nekde na nejakem z nasich serveru zahlidnul xwindows, tak bych z toho asi dostal koprivku, takze mozilla ne e (pokud neumoznuje taky z radky sosat, to jsem nezkousel ) .
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 18.10.2005   #12
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

2Kada: diky, sice mi prikazova radka neni uplne cizi ale precijenom mi pro to obcas stazeni neceho bude vyhovovat FDM vic.
Dokonce i ten FlashGot mi uz chodi, tu chybu co mi delal zpusoboval stary nettransport co jsem mel nainst. Akorat trochu tapu v galerii, tak kdyby mi to nekdo chtel objasnit tak icq, dik

2Tairo: moc to s tou averzi k okynkum neprehanej, nebo za chvili prejdes na ovladani LFS z radky a to jeste pokud mozno vzdalene
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 18.10.2005   #13
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
2Tairo: moc to s tou averzi k okynkum neprehanej, nebo za chvili prejdes na ovladani LFS z radky a to jeste pokud mozno vzdalene
kdepak, na desktopu samozrejme pouzivam linux i s grafikou, jen na servery proste xka nepatri uz jen kvuli bezpecnosti A kvuli lfs mam na jednom kompu doma dokonce i windows, protoze lfs sice pod linuxem beha, ale cam2pan jsem nerozbehal, aby to spolehlive spolupracovalo. A bez nej jezdit nechci
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2005   #14
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Mohl by mi nekdo kdo bude koukat na Fifth Gear 8x9 napsat jak dopadl novy Civic? (teda aspon mam pocit ze tam ma byt)
Kamos je z nej uplne vedle, chce ho kupovat a ja jsem s limitem na stiru, takze to asi nebudu moct stahnout abych mu poreferoval.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2005   #15
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
Mohl by mi nekdo kdo bude koukat na Fifth Gear 8x9 napsat jak dopadl novy Civic? (teda aspon mam pocit ze tam ma byt)
Kamos je z nej uplne vedle, chce ho kupovat a ja jsem s limitem na stiru, takze to asi nebudu moct stahnout abych mu poreferoval.
ja som to teraz pozeral a ten civic dopadol velmi dobre :up:
super auto

edit: keby som vedel vystrihnut scenu s civicom tak by som sem hodil to video (cca 30MB). skusal som to cez virtualdub ale nic z toho. poradte nejaky jednoduchy soft
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2005   #16
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko
edit: keby som vedel vystrihnut scenu s civicom tak by som sem hodil to video (cca 30MB). skusal som to cez virtualdub ale nic z toho. poradte nejaky jednoduchy soft
pres virtualdub:
najedes na zacatek reportaze o civicu a das posledni ikonku v rade dole [Mark out]
oznaci se ti video od zacatku do toho mista
menu - edit / cut
najedes na konec reportaze o civicu, das predposledni ikonku [Mark in], pak najedes na uplny konec, mark out a opet cut
pak ale nevim, ktery z tech file / save pouzit, aby to v idealnim pripade znovu neprekodovavalo a zanechalo tu samou kvalitu, jestli to vubec jde - jinak holt nastavit neco vhodnyho v video / compression, nejlepe zase nejaky xvid / divx

ale ja jsem na virtualdub lama, jestli nekdo vi jak na to lip, budu rad
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2005   #17
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
Quote:
Originally Posted by Ondrejko
edit: keby som vedel vystrihnut scenu s civicom tak by som sem hodil to video (cca 30MB). skusal som to cez virtualdub ale nic z toho. poradte nejaky jednoduchy soft
pres virtualdub:
najedes na zacatek reportaze o civicu a das posledni ikonku v rade dole [Mark out]
oznaci se ti video od zacatku do toho mista
menu - edit / cut
najedes na konec reportaze o civicu, das predposledni ikonku [Mark in], pak najedes na uplny konec, mark out a opet cut
pak ale nevim, ktery z tech file / save pouzit, aby to v idealnim pripade znovu neprekodovavalo a zanechalo tu samou kvalitu, jestli to vubec jde - jinak holt nastavit neco vhodnyho v video / compression, nejlepe zase nejaky xvid / divx

ale ja jsem na virtualdub lama, jestli nekdo vi jak na to lip, budu rad
ide o to ze virtualdub to video zmasakruje. potrebujem iny soft :mag:
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2005   #18
Main
Newbie
 
Join Date: 7.10.2004
Location: Dunsfold UK
Posts: 33
Default

Top Gear/5th Gear od 2003, ted zrovna zacala nova sezona Topgearu - napr fotbal s Toyotou Aygo, 8vs8 novych Toyot s velkym nafukovacim micem Jsou to blazni, nemluve o tom kdyz z BMW 5, Ford Scorpio a Vauxhall Vectra udelali auta na dalkovy ovladani, a jezdili s nema v lomu, pritom jeden z nich sedel vzadu
btw zrovna jsem asi 1,5 kilometru od mista kde to toci - trat z TopGearu se tam nejak musim dostat, az bude Stig testovat
Main is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2005   #19
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Ondrejko tak když s tím jsou problémy tak to nech, jen mi napiš co na tom Civicu kritizovali, a? vím na co si má kámoš dát pozor.

2Main: Škoda že toho Veyrona už maj asi nato?enýho, to by byl zážitek vid?t a slyšet..
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2005   #20
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
Ondrejko tak když s tím jsou problémy tak to nech, jen mi napiš co na tom Civicu kritizovali, a? vím na co si má kámoš dát pozor.
praveze nic nekritizovali
Quote:
... most innovative and coolest hatchback that u can buy
:up:
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:27.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.