Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18.9.2006   #41
joshua
Member

 
joshua's Avatar
 
Join Date: 14.7.2005
Location: Most
Posts: 117
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine
Protože se mi nepovedlo hacknout Sonyk?v 1. p?ísp?vek v tomhle vláknu, tak to píšu sem.

SERVER: - KxR racing zone -
HESLO: gp2
heslo nefunguje spadly mi windy v kvalifikaci... v závod? bych ale rád ješt? nastoupil
__________________
The one who gets on the throttle first usually wins, because all we do is drag race between the corners.
-- Carroll Smith

B.E.E.R. Team member- BEER Team web
joshua is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2006   #42
duuku
Member

 
duuku's Avatar
 
Join Date: 31.5.2005
Location: Merklín (okr. Karlovy Vary)
Posts: 335
Thumbs down

nad stylem kterym nekery lidi jezdi jen zasnu

dlouho sem se takhle nenastval

Edit: napr. by me zajimalo proc ten prvni restart ????
__________________
Battlefield Bad Company 2 lvl31 (PS3 - Duuku_cz)

Last edited by duuku; 18.9.2006 at 20:58.
duuku is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2006   #43
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quali: na posledni chvili 5.
Long: v pulce jsem zajizdel do boxu, ale kdyz jsem to rozflakal na vyjezdu z pitu, tak jsem odstoupil.
Sprint: takhle nasranej jsem snad jeste nebyl. 3 kola pred koncem mi vjede Next z travy primo do stopy, snazim se vyhnout, ale vyjel jsem az do travy a prisel jsem o treti misto, predjel me Mio. Pak jsem Mia zase dotah, ale od toho me v poslednim kole odstrelil lag-konec s nervama v kyblu.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2006   #44
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

kvali> jelikoz muj trenik spocival ve 3 kolech pred qual, tak 4.pozice byla nakonec vice nez dobra

1. zavod> vydarenej start, posun na 1. pos, na ktery jsem nebyl akorat kdyz jsem zastavil v boxech a duuku zatim ne, pak asi udelal nekde chybu ci co a ja opet 1. az do konce...

2. zavod> zvyklej z konce 1. zavodu na pneu v ideal teplote, jsem chyboval z asi 3. pozice na vyjezdu na cilovku, trefil zed, box, propad polem... pak jsem dojel a predjel nekolik jezdcu bez nejakych potizi, nakonec jedno kolo pred koncem jsem se dotah na Kida a Mia, skoda Kidovo vyoutovani lagem, mohlo to bejt zajimavy az do poslednich metru... ja opet zapomel na ztratu aera v pytli a v predposledni zatacce se odporoucel z trati, presto jsem ale dokoncil na 4. pozici...

dobry zavody, gratulace vitezum, tesim se na pristi takovehle free event

edit> nejzabavnejsi moment vecera> woodbinuv predjizdeci manevr boxama
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 18.9.2006 at 22:03.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2006   #45
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Tak p?edn?, díky, že jste se dostavili v hojném po?tu a docela dost vás p?ežilo až do konce. Sonyku, tob? díky, žes m? v tom nechal samotnýho... Ale k v?ci. Kvalda byla snad v poho. Start do prvního závodu už byl horší, nejspíš proto, že spousta lidí (v?etn? m?) nem?la startovní manévr natrénovanej. Jedeme pro zábavu a ne na krev, takže proto byly ty restarty. P?ece jenom když se p?lka pole vymlátí už na startu, tak to moc zábavný není. V druhým závod? už to byla pohoda, snad jste to vid?li taky tak. Kupodivu se mi povedlo maskovat absolutní nep?ipravenost a lovení v pravidlech b?hem pauzy mezi závodama. Tak, a vy?erpal jsem si po?et smajlík?...

K mýmu výkonu - no, co k tomu ?íct. Snad jen vyslovit velkou omluvu t?m, kterým jsem zk?ížil cestu, p?íp. který jsem popostr?il, ale t?ch tolik nebylo. Kdysi jsem si ?ek, že do formule už nesednu a po dnešku si to musím n?kam napsat, abych na to zase nezapomn?l. Pro m? nejlepší okamžik ve?era byl ve 2. závod?, když se p?ede mnou z ?ista jasna na cílový rovince objevil Chaos a m? se naskytla šance ho p?edject. Tak jsem chytnul šanci za pa?esy, prolet?l jsem kolem n?j, za?al se mu smát do zrcátka a když jsem kouknul zpátky p?ed sebe, ?ítil jsem se p?ímo do boxový uli?ky... A všichni víte, jak to dopadlo. To? vše.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25

Last edited by Woodbine; 18.9.2006 at 22:05.
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2006   #46
duuku
Member

 
duuku's Avatar
 
Join Date: 31.5.2005
Location: Merklín (okr. Karlovy Vary)
Posts: 335
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
1. zavod> vydarenej start, posun na 1. pos, na ktery jsem nebyl akorat kdyz jsem zastavil v boxech a duuku zatim ne, pak asi udelal nekde chybu ci co a ja opet 1. az do konce...
jen dodam ze v tu dobu jak sem te predjel sem v boxech predtim uz byl
__________________
Battlefield Bad Company 2 lvl31 (PS3 - Duuku_cz)
duuku is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2006   #47
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Statistiky:
160 km
80 km

Replaye (do?asn?): tady
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2006   #48
Mio
Newbie

 
Join Date: 6.8.2004
Location: Chrudim
Posts: 98
Default

Poprvé od HLLFSL jsem spustil LFS (krom dvou mini závod? na RTL bez tréninku) a tak jsem o?ekával n?jaké poslední pozice. Nakonec to vypadalo na st?ed pole a tak jsem se t?šil na závod.

Long: První start se hodn?krát restartoval, našt?stí mi to pomohlo, poprvé m? n?kdo sest?elil zezadu, podruhé jsem sám v T1 vylétl na studených pneu, které nedrželi tak jak jsem ?ekal Když jsem T1 projel bez problém?, tak se kone?n? v závod? pokra?ovalo dále. Škoda, že server kopnul pár lidí, díky tomu jsem se dostal v cíli na 4tou pozici, posledních nemálo kol jsem m?l kousek zasebou Protesta, nádhernej fight z jeho strany, ale nakonec se mi poda?ilo udržet p?ed ním. Jeho poslední a nejv?tší šance byla, když se za m? dostal na klopence, nechal jsem ho využít pytle, aby se p?iblížil kousek za m?, když už byl moc blízko tak jsem se mu uhnul a v tom brutus rychlým vracáku jsem mu vjel p?ed auto, ztratil p?ítlak a vyjel ven. Byla to p?kná lest, vyšla jako hodinky
BTW v boxech jsem byl p?ed?asn? po n?jaké vlastní chyb?
Nakonec tedy již zmi?ovaný 4tý flek.
__________________
B.E.E.R. Team member - BEER Team web
Mio is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2006   #49
Mio
Newbie

 
Join Date: 6.8.2004
Location: Chrudim
Posts: 98
Default

Sprint: T?šil jsem se na souboj s Protestem, ale v prvních kolech to bylo hodn? kruté, jendoho jezdce jesem p?edjel, další se dostal p?ede m? a znovu dokola. A?koliv jsem b?hem prvních kol p?edjel nemálo jezdc?, stále jsem z?stával na 7mé pozici Protest se tentokrát kolem m? prohnal, jako by m?l F1 Sauber a ne F3000 ale užil jsem si souboj s bývalým stájovým kolegou Kidem. Když m? p?edjížd?l Chaos, trochu jsem ubral, aby nedošlo ke kontaktu a toho ubrání Kid využil a dostal se p?ede m?. Když jsem se ho snažil dostat dal jsem moc plynu v jedné z pomalých zatá?ek a hodiny byli na sv?t?. O X kol pozd?ji jsem Kida dojel (vyrobil taky chybku a objevil se p?edemnou). Dokonce jsem se dostal p?ed n?ho. Pak na m? za?al úto?it a to tak, že úsp?šn?. V první chvíli to vypadalo, že bych mohl mít ješt? šanci zkusit na n?ho zaúto?it z5, ale Kid dost lagoval, tak jsem se bál toho hned využít a pak už mi ujel a nem?l jsem na n?ho, zuby nehty jsem držel ?asovej rozdíl na "stejné" úrovni mezi námi, ale pomalilinku se mi vzdaloval. Nakonec ho jezdci o kolo z5 zpomalili a já se snadno dostal p?ed n?ho, pak se ješt? na m? dotáhnul, zaúto?il, ale dokázal jsem si ho pohlídat na správné stran? trat? a neumožnil jsem mu ideální nájezd do nejrychlejšího vracáku na trati. Já m?l nájezd taky pomalejší a toho všeho využil Chaos, nejd?íve se dostal p?ed Kida a pak se hnal na m?. Bylo to poslední kolo, ale Chaos byl rychlej jak drak. Tuším, že m?l menší p?ítlak než já, že byl rychlý na rovinkách a v technických pasážích ztrácel, našt?stí konec už je trochu "techni?t?jší" takže i když byl blízko se mi poda?ilo ho zasebou udržet, dokonce tuším, že p?ed poslední šikanou ud?lal n?jakou chybku. Nakonec tedy 3tí flek.

Jsem rád, že jsem se nechal ukecat do tohodle závodu. Bohužel jsem nem?l ?as potrénovat a pár lidí ví, že jsem nem?l ani ?as jet, nakonec jsem své povinnosti trochu p?eházel a jel jsem a v?bec toho nelituji. S tímhle autem bych se klidn? zase n?kdy svezl, formulky v LFS miluju.

Díky všem za nice race a zase n?kdy ahoj
__________________
B.E.E.R. Team member - BEER Team web
Mio is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2006   #50
Mio
Newbie

 
Join Date: 6.8.2004
Location: Chrudim
Posts: 98
Default

Omlouvám, že to píšu takhle debiln? rozhozen?, ale necht?lo mi to v?bec odeslat celý najednou, psalo to cosi o 4 IMG z 5ti, což nechápu, když jsem žádnej obrázek nelinkoval
__________________
B.E.E.R. Team member - BEER Team web
Mio is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2006   #51
NEXT
Regular Member

 
NEXT's Avatar
 
Join Date: 16.1.2006
Posts: 555
Question

Quote:
Originally Posted by Mio
Omlouvám, že to píšu takhle debiln? rozhozen?, ale necht?lo mi to v?bec odeslat celý najednou, psalo to cosi o 4 IMG z 5ti, což nechápu, když jsem žádnej obrázek nelinkoval
tam do vsech tech obrazku se pocitaji i smajlici jestli se nemyslim
Quote:
Originally Posted by Kid222
3 kola pred koncem mi vjede Next z travy primo do stopy, snazim se vyhnout, ale vyjel jsem az do travy a prisel jsem o treti misto
jo na to si pamatuju a velice se omlouvam, sem na okamzik podcenil rychlost sipek na mape priblizujicich se k mistu meho vyjeti z trate, no a tak kdyz sem pomalu vyjizdel z travy, tak jsem se jeste ohlidnul a zadup to na posledni chvili..
Quote:
Originally Posted by Woodbine
Tak jsem chytnul šanci za pa?esy, prolet?l jsem kolem n?j, za?al se mu smát do zrcátka a když jsem kouknul zpátky p?ed sebe, ?ítil jsem se p?ímo do boxový uli?ky...


jinak se chci omluvit vsem kterym sem se pletl pod kola ale snazil sem se co to slo. docela se mi to libilo i kdyz sem ve dlouhem zavode hodne ztratil po kolizi s Woodbinem a pak uz sem se z toho nedostal, ale vydrzel sem. kratky zavod byl uz temer OK
__________________
Motorstorm Racing
Logitech DFP, I Live for Speed since 10/2004, S2 Licenced since 28.2.2006
NEXT is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2006   #52
Mio
Newbie

 
Join Date: 6.8.2004
Location: Chrudim
Posts: 98
Default

Quote:
Originally Posted by NEXT
tam do vsech tech obrazku se pocitaji i smajlici jestli se nemyslim
Aha to bude asi ono, thnx.
__________________
B.E.E.R. Team member - BEER Team web
Mio is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2006   #53
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Default

Kdyz jsem zacal trenovat na tuto trat, rikal jsem si, to bude masakr. Sotva jsem zajel cele kolo po asfaltu. Ale nakonec se to celkem dalo. Pred zavodem jsem si rikal hlavne dojet (a pri trose neskromnosti..) nebyt posledni

Moc jsem toho ale nenatrenoval a tak jsem se do toho dal jeste par hodin pred zavodem. Zkousel jsem ruzne sety a trosku je jeste ladil, pac se mi porad nezdalo, ze by to bylo "ono". A to jsem nemel delat. Sice jsem si jeste zlepsil PB, ale udelal jsem si v tech setech takovy zmatek, ze uz jsem proste nevedel ktery je ten the best a vlastne jsem si je vsechny dodatecnyma opravama rozhodil. Zkousel jsem to napravit v garazich jeste behem kvalifikace, ale uz nebyl cas

V dlouhem zavode jsem taky nepochopil proc se tolikrat restartovalo, ale stejne bych se na ten chvost propadl tak ci tak :-)

Nastesti jsem v zavodech nikoho nesejmul (aspon v to doufam..) a vicemene v klidu jsem si krouzil na poslednich mistech. Takze souboje vlastne zadne, nepocitam-li predjeti o kolo jezdci typu Chaos, Jarda Polma, SDI, atd.. A ani tem to nedalo nijak moc prace, pac mi to opravdu nejelo ani na rovinkach, ani v zatackach. Podle statistik (diky Woodbine) jsem nejvice ztracel na prvnim splitu.. Ale asi to hodim za hlavu a budu se tesit na dalsi zavodni vecer, protoze to byla i tak prima zabava a to je myslim to, proc jsme my vsichni tady

PS: Je docela k zamysleni, ze na startu prvniho zavodu nas stalo 16 a do cile druheho dojelo jen 8
..
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2006   #54
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by Mio
Aha to bude asi ono, thnx.
Jojo, je to ono, prave jsem to taky zjistil
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2006   #55
Mr.Shiva
Newbie

 
Mr.Shiva's Avatar
 
Join Date: 5.8.2006
Location: Pražák jak stehno
Posts: 92
Default

Dekuju kombajnovy ze me pekne poustel v kvalifikaci i v zavode..diky jemu by sem nemel takovy cas v kvali...

Jinak ten prvni zavod co byl restartovat se mi povedl coz se nada rict o tom druhem kde sem si to pokazil a jeste po tom restartu me chytly nervy a odpojil sem se takze sem se pripojil do druheho zavodu a jel s posledniho mista..Jinak nechapu ze se ty zavody furt restartuji...Ja by sem dal restart pri vice lidech a ne pri 5 kteri se vybouraji...Musi se lidi naucit ze na to maji tech 22 debilnich kol a ze se v T1 nevyhrava...Takhle clovek trenuje vsechno mu vyjde podle predstav a najednou restart!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!


PSo serie nam zbyva FOX bude zavod s timhle vozitkem?
__________________


Mr.Shiva is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2006   #56
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Mr.Shiva
?
nn fox uz je ozkouseny prijde neco jineho
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2006   #57
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk
nn fox uz je ozkouseny prijde neco jineho
jestli pojedete s MRT5, tak se mnou pocitejte
SIR is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2006   #58
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by SIR
jestli pojedete s MRT5, tak se mnou pocitejte
to sme chteli puvodne altp3
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2006   #59
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk
to sme chteli puvodne altp3
mno ale do ty byste me nepustili takze aspon nejakej zavod s MRT by potesil
SIR is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2006   #60
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by SIR
mno ale do ty byste me nepustili takze aspon nejakej zavod s MRT by potesil
berem na vedomi
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:24.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.