Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > ANTIK Poháry

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 15.6.2008   #1
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default Tlacovka ANTIK Sport Cars Cup - FE4R

Kvali: Strašná sm?la, nemohl jsem zajet po?ádný ?as. Nakonec 5. místo.
Long1: 5. místo v kvali mi bylo k ni?emu, ve 3.-4. zatá?ce jsem to pokazil a všichni m? p?edjeli. Ob?as jsem dohán?l mno, ale p?estalo m? to bavit, pak mi za?al klouzat i zadek a poslední 4-5 kol jsem jel bokem. Cht?l jsem zkusit ješt? skon?it 10., ale v posledním kole jsem cht?l utéct Branislavovi s vym?n?nými pneu, zadkem jsem vjel trochu na trávu a už sem se to?il. ANTIK Drift Event.
Long2: Start z n?jakého skoro posledního místa, snad 10. z 12. Op?t brzy pokazil, vzdal jsem to už rychle v 2.-3. kole.

Na to RAC už nemam nervy . V zá?í by to cht?lo zase n?co stabiln?jšího. Snad nebude Caterham (pardon, jestli je to špatn? napsané) . Arigatou za Cup .
MikeCZ is offline  
Old 15.6.2008   #2
Harad
Member

 
Join Date: 26.9.2005
Posts: 212
Default Tlacovka ANTIK Sport Cars Cup - FE4R

Kvali: ani jedno kolo mi nevyslo, 1. ciste kolo som dosiel asi po 15. minutach a bolo aj jedine...skoda 2 driftov na vyjazdoch, stalo ma to mozno 1. miesto

Zavod: Zaciatok mi nevysiel, nemal som potrebny cit na vyjazdoch, takze som sa nedokazal od Polyho zamnou odlepit, po fegreen sikane som vysiel do travy, Poly ma predbehol a zacal sa vzdialovat...Po par kolach sa moja jazda ustalila, snazil som sa dohnat Polyho, ale ten po rovinke na moste v 3. sektore trafil zvodidla na vnutornej stope lavotocivej zakruty, ja som bol hned zanim a kedze som najazd nevidel, isiel som podla neho -> tiez naraz, obidvoch nas to rozhodilo, ale ja som to neustal, smyk, ostal som napoly v protismere, prepadol som sa len o 2 pozicie, kedze za nami bola velka medzera, ale mal som cervene zadne pneu, co znamenalo drift v kazdej zatacke a na vyjazdoch, co sposobilo stale viac a viac neriaditelne auto...po par vyjazdoch mimo trat som sa rozhodol pre vymenu pneu, dosiel som asi 7.

2. zavod som uz nesiel, celkom mi stacil ten 1.

V tejto lige som sa utvrdil v tom, ze nedokazem odjazdit celu ligu s jednym autom v rovnakom nasadeni, ako aj vo FBM lige, tak aj tu bol pre mna na zaciatku RAC vyzvou, pretoze som s nim este nejazdil, ale po 3 odjazdenych veceroch som sa ho dokazal "prejest", a hlavne posledne 2 trate mojmu vykonu velmi nepomahali...mozno keby boli na zaciatku a AS a KY boli na konci, tak by sa to este dalo...ale stale len mozno Takze sa tesim na TB2008, kde sa bude jazdit stale s niecim inym.

Na zaver gratulujem Ghostovi, svojimi neskutocnymi vykonmi v kazdom zavode potvrdil "favorita" ligy, a dufam, ze Polymu sa podari dostat na zaverecne 2. miesto (kedze zavod este prebieha).
__________________
Harad is offline  
Old 15.6.2008   #3
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Gratulacie Ghostikovi !

Chcem podakovak kazdemu co to somnou na trati vydrzali.

posledny vecer bol premna hrozou ,z casti ,ze som ani netrenoval a z druhej ,ze som chcel len dojst a ukoncit tuto ligu v celku a nie natrechce alebo mimo trate.
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline  
Old 15.6.2008   #4
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Tak jsem to stihnul. Z úžasného WTCC v Brn? jsem dorazil dom? cca v 19:15. Sice jsem byl a po?ád jsem po?ádn? unavený, ale jel jsem.

Q: 1, i když jsem m?l rozjeto na mnohem lepší ?asy

R1: start -> cíl -> Vít?zství v lize. Uprost?ed závodu jsem sice d?lal dost chyb, protože jsem sledoval zd?šen? létající ping a nev?noval moc pozornost ?ízení. ALe pak se to ustálilo a do cíle už jen pohoda.

R2: V?bec jsem necht?l jet, p?eci jen mi už o nic nešlo, ale Bra?o m? p?ekecal abych jel. P?eci jen je to jist?jší než riskovat problémy. Nemá cenu to komentovat, d?lal jsem chyby, p?eh?ál gumy a klouzal se. Takže v cíli 2 za suverénním Polym. Gratulace.

Záv?rem:
Kone?n? jsem vyhrál Antik. A te? ke všem s mým oblíbeným autem. Spokojenost.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline  
Old 15.6.2008   #5
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by Harad View Post
2. zavod som uz nesiel, celkom mi stacil ten 1.
preco si nesiel? stacilo, aby si dosiel do 10. miesta a skoncil by si na 2. mieste celkovo
Ondrejko is offline  
Old 16.6.2008   #6
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Na tenhle zavod se mi konecne podarilo vytvorit slusny kvalifikacni i zavodni setup.. Jelikoz na Haradovych setupech obvykle neumim jezdit, pouzil jsem alespon podvozek a prevodovku jako zaklad. Pred zavodem jsem mel ztratu na Radka a jeho 3. misto 3 body. Puvodne jsem napocital jen 2 ale vzhledem k tomu ze je zde system skrtani trochu jiny nez v ceske lize tak 3.

Q: Souboj o 3. pozici na startu vysel v poslednim merenem kole. Radek mel mozna rozjeto na lepsi, ale v ceste mu staly pneumatiky...
R1: Po startu jsem se nalepil na Harada kteremu to moc nejelo a po chvili se pred nej dostal. Po cely zavod jsem se drzel na 2. pozici a jezdil celkem stabilni casy.. pred Radkem jsem mel slusny naskok a vsechno vypadalo skvele. Jenze to bych nesmel na konci predposledniho kola najet do travy...To me roztocilo do hodin a razem jsem prisel o 2. misto. V tu chvili jsem si mel sto chuti omlatit volant o hlavu. A to jsem si porad rikal: "hlavne neudelat chybu.."
R2: Tady uz jsem pocital s tim ze Radka nedostihnu, jedine za predpokladu ze bych skoncil o dve pozice pred nim cimz jsem si stejne nebyl jisty a navic uz do zavodu nenastoupil Harad, ktery by mohl vyplnit prostor mezi nami. Po startu jsem se behem prvniho kola protalacil na prvni pozici a jako obvykle se snazil vypracovat nejaky ten naskok.. Ghost se po par kolech dotahl, ale rekl jsem si ze to jen tak nevzdam a snazil se co to slo. Jel jsem v klidu a pomalu se Ghostovi vzdaloval. Takze zaver mi vysel vyborne a konecne jsem si mohl vychutnat prvni pozici s RAC. Trochu mi k tomu nahral fakt ze souperi nebyli v nejlepsi kondici.

Nakonec mi na Radka chybel bod, ale kdyz vemu ze byl ve vetsine zavodu o neco rychlejsi tak si to 2. misto zaslouzi. Ja jsem spokojeny se tretim a s RAC se se zase nekdy rad svezu. Je to zajimave auto a mam se s nim jeste hodne co ucit... Takze gratulace Ghostovi a Radkovi a diky vsem za pekne zavody. Zase nekdy nashledanou...

EDIT: Jeste nesmim zapomenout pogratulovat Haradovi k celkovemu vitezstvi (zatim neoficialnimu) v sezone 2007/2008.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing

Last edited by Poly; 16.6.2008 at 10:37.
Poly is offline  
Old 18.6.2008   #7
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

http://simracing.sk/live-for-speed/a...p-round-5.html
Ondrejko is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.