Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > ANTIK Poháry

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 11.10.2009   #1
Pútnik
Newbie

 
Pútnik's Avatar
 
Join Date: 5.1.2008
Location: Zilina
Posts: 96
Default Antik GT cup - Tlacovka - 2. kolo

Race 1: Zly sen sa premenil na skutocnost.Pred pretekmi som si specialne nacvicoval start a dufal som, ze ak budem na prvom medzicase pred ghostom, uz to nejak udrzim, kedze predbiehat je tu takmer nemozne. Samozrejme som to uplne posral, ghost si ma v prvej zakrute vychutnal, v druhej zakrute som nedobrzdil trosku do ghosta tukol, mna otocilo, co sposobilo nemale problemy celemu rutiacemu sa polu zavodnikov. Aby toho nebolo dost tak po druhom medzicase sa mi este podarilo niekoho otocit, sorry. Nervy v kybli, radsej som po pockani kym sa vsetci rozbehnu zostal este zo 10 sekund stat na mieste, ukludnil sa a pretrapil pretekom az do konca, v ciely 5 miesto.

Race 2: Pravy opak toho utrpenia, co som zazil v prvom preteku. Perfektny start nejakym zazrakom z 5 na 1 miesto a potom uz len jazda bez chybycky a budovanie naskoku. 2 kolo pred koncom prislo SC, som si myslel, ze ma porazi, nastastie to uz robo nepustil a doslo sa za SC az do ciela. Konecne to prislo, moje uplne prve vitazstvo v lfs.
__________________
InSeRT - Independent Slovak eRacing Team
http://www.in-sert.php5.sk/

Last edited by Pútnik; 11.10.2009 at 22:41.
Pútnik is offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:02.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.