Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11.10.2006   #1
jet5et
Newbie
 
Join Date: 2.10.2006
Posts: 24
Default FOX cup

Zdravim. Aktuáln? jsem odstartoval sampionat pro FOX auta s trosku delsi dobou zavodeni. Jestli chcete merit sily v tomto povedenem auticku skuste se prihlasit. Pravidla a vsechny dalsi veci okola sampionatu jsou na strankach
http://www.racetolive.com/ v sekci samopionat FOXCup.

Statistiky a ?lánky

Diky

Last edited by jet5et; 18.10.2006 at 20:24. Reason: novy odkaz
jet5et is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2006   #2
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

už som tam
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2006   #3
I.T.G.|PROTEST
Newbie

 
Join Date: 21.6.2006
Location: Hradec Kralové
Posts: 24
Exclamation

Foxe mam rad tak jsem se prihlasil. Sice dlouhej turnaj ale good. Tesim se na City!!!

Nechcete sem nekdo posilat sety trati ktery se zrovna pojedou nebo uz predem. Je dost mozny ze kazdy je nebude mit a na infernu taky nebudou. Uceli se to na jedny strance a vsichni budeme vedet kde je najit. Vyzva pro jet5et!
I.T.G.|PROTEST is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2006   #4
Mr.Shiva
Newbie

 
Mr.Shiva's Avatar
 
Join Date: 5.8.2006
Location: Pražák jak stehno
Posts: 92
Default

Quote:
Originally Posted by I.T.G.|PROTEST View Post
Foxe mam rad tak jsem se prihlasil. Sice dlouhej turnaj ale good. Tesim se na City!!!

Nechcete sem nekdo posilat sety trati ktery se zrovna pojedou nebo uz predem. Je dost mozny ze kazdy je nebude mit a na infernu taky nebudou. Uceli se to na jedny strance a vsichni budeme vedet kde je najit. Vyzva pro jet5et!
Dej mi echo na icq a poslu ti nejakej set!
__________________


Mr.Shiva is offline   Reply With Quote
Old 17.10.2006   #5
jet5et
Newbie
 
Join Date: 2.10.2006
Posts: 24
Default Sety

Nevim zda sety jsou k necemu. Kazdy ma vlastni styl jizdy mne inferno vubec nevyhovuje a delal sem si defakto uplne vlastni set ktery je pro mne rychlejsi nez ty na infernu. Je to individualni jakym stylem kazdej jezdi. Jinak na infernu jsou sety na HotLapy a kdyz jedes zavod potrebujes uplne jiny nastaveni nez na HotLap. Minimalne odklon kol, vyvazeni a zvolena smes. Ja sem jeste doladil Diferencial a pritlak. Radej jezdi pomalej ale bez chyb nez delat super kolo za kolem ale v hodinach :-)
jet5et is offline   Reply With Quote
Old 17.10.2006   #6
Mr.Shiva
Newbie

 
Mr.Shiva's Avatar
 
Join Date: 5.8.2006
Location: Pražák jak stehno
Posts: 92
Default

S rychlym setem muzes jet pomaleji ale s pomalym nemuzes jet rychleji!
__________________


Mr.Shiva is offline   Reply With Quote
Old 17.10.2006   #7
I.T.G.|PROTEST
Newbie

 
Join Date: 21.6.2006
Location: Hradec Kralové
Posts: 24
Default

Kvalda: Necekal bych, ale nakonec 4 misto.
Zavod: Predcasne jsem ho ukoncil.
Asi by to byla dnes dobra zkusenost na otestovani toho co vydrzim za natlak souperu, ale kdyz sem videl, jak ve tretim kole vsichni ujizdeji a ja se hrabu v tom nejblbejsim miste z kacirku, tak bylo jasne, ze to pro dnesek neskusim. Skoda, ze nektery spechaji a delasi si cestu stylem kolo na kolo a to doslova. ...Atti Honyi si tak delal misto za coz mu dekuju! Kdyby si vedel, ze pro nektery lidi neni jednoduchy si najit cas a kdyz si ho konecne udelaji tak se najde nekdo jako ty a resi to posvem. Takyze Honyi priste pozor, hm!
I.T.G.|PROTEST is offline   Reply With Quote
Old 17.10.2006   #8
duuku
Member

 
duuku's Avatar
 
Join Date: 31.5.2005
Location: Merklín (okr. Karlovy Vary)
Posts: 335
Default

Ja sem si to uzil , vyhral sem vse co se dalo
Mimochodem zkoumal sem replay a Attiho chyba to urcite nebyla , mel si maly lag kterym si se z niceho nic priblizil jeste bliz k jeho formuli a stalo se to co se stalo
__________________
Battlefield Bad Company 2 lvl31 (PS3 - Duuku_cz)
duuku is offline   Reply With Quote
Old 17.10.2006   #9
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

to IGT Protest, ked som videl tvoje otázniky ??? po našom kontakte tak som napísal sorry, ale ja som šiel ved?a teba a mne sa zdalo že ty si narazil do m?a ked som bol na vnutornej stope, potom som si pozorne pozrel záznam a ja som fakt šiel rovno vo svojej stope a teba lag hodil ku mojim kolesám
takže za to nemôžem a nehnevaj sa na m?a.
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.

Last edited by Atti Honyi; 17.10.2006 at 22:19.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 17.10.2006   #10
I.T.G.|PROTEST
Newbie

 
Join Date: 21.6.2006
Location: Hradec Kralové
Posts: 24
Default

Quote:
Originally Posted by Atti Honyi View Post
to IGT Protest, ked som videl tvoje otázniky ??? po našom kontakte tak som napísal sorry, ale ja som šiel ved?a teba a mne sa zdalo že ty si narazil do m?a ked som bol na vnutornej stope, potom som si pozorne pozrel záznam a ja som fakt šiel rovno vo svojej stope a teba lag hodil ku mojim kolesám
takže za to nemôžem a nehnevaj sa na m?a.
Ted jsem se dival na zaznam a opravdu to byl lag okolo 0,5metru coz je v ty rychlosti a na tom miste dost. V ty situaci s tim neslo pocitat, takze Protest stahuju!
I.T.G.|PROTEST is offline   Reply With Quote
Old 18.10.2006   #11
jet5et
Newbie
 
Join Date: 2.10.2006
Posts: 24
Default Vysledky

Hodil jsem na http://www.racetolive.com vysledky. Do uvodniku jsem pridal jeden odkaz na statistiky celeho zavodu (prozatimni vylepsuji design) melo by tam byt vse co se odehralo behem zavodu. Pripravuji nejake review celeho zavodu v kratkem clanku, melo by to byt hotovo dnes vecer nebo zitra. Pripadne nesrovnalosti nebo protesty piste do diskuse na racetolive nebo na moje ICQ. Neudeloval sem zadne penalizace (zatim:-) ) ,protoze si myslim ze z meho pohledu tam nedochazelo k nejakym excesum. Jeste se podivam na replay. Myslim, ze to byl dobry zavod. Dik vsem za ucast a uz se tesim na pristi tyden.
jet5et is offline   Reply With Quote
Old 18.10.2006   #12
jet5et
Newbie
 
Join Date: 2.10.2006
Posts: 24
Default Novinky

Cau. Do prvniho postu jsem pridal odkaz na statistiky a clanky na svem serveru. Kdyz ted nedeje raceToLive
jet5et is offline   Reply With Quote
Old 18.10.2006   #13
Mr.Shiva
Newbie

 
Mr.Shiva's Avatar
 
Join Date: 5.8.2006
Location: Pražák jak stehno
Posts: 92
Default

Klobou dolu za rychle reporty a statistiky..Report se povedl... Uz se tesim na dalsi zavod!
__________________


Mr.Shiva is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2006   #14
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

qvalda 5 miesto
long: zvolil som R1 a set s ktorým vydržia pneu celý závod, štart sa podaril T1 bez problémov, hned som si všimol že kvôli R1kám som rýchlejší a to hned v prvých kolách, rozhodol som sa že to aj využijem a hned v prvom kole sa mi podarilo predbehnu? Shivasa, v duhom Juana, v tre?om IGT Protesta, avšak na konci rovinky sme mali kontak kvôli lagu, incident pozna?il moju koncentráciu a v 5 kole som v T1 dostal šmyk a prepadol som sa na 9 pozíciu, mierne som si poškodil podvozok ale nemalo to ve?ký vplyv na ovládate?nos? monopostu, postupne som sa prepracoval až na 3 pozíciu ale v 15 kole ma zostrelil Mr. main, takže som musel zamieri? do boxov na opravu a znova som sa prepadol na 9 pozíciu v tom ?ase už predposlednú. Opä? som za?al stíhaciu jazdu a ideálne zahriate pneu mi umož?ovali jazdi? najrýchlejšie kolá. V 30 kole som bol na 5 mieste za Juanom, ktorý sa snažil zo všetkých síl ale jeho monopost dostal v prvej šikane šmyk a len tak tak som sa mu stihol vyhnú?, predomnou bol Shiva skoro s polminutovým náskokom, neubral som a jazdil som na hrane v snahe priblíži? sa k nemu ?o najviac a využi? jeho prípadnú chybu, ktorú však skúsený Shiva už neurobil a pekne s preh?adom si udržal 3 miesto. Ku koncu som si ešte vylepšil svoje pb a zajel najrýchlešie kolo, ?o si však ví?az Duuku nenechal ?úbi? a najrýchlejšie kolo si vzal spä?, jazdil som na hrane ?o sa ukázalo aj na spotrebe a v poslednom kole mi 2 zákruty pred cie?om došiel benzín a do cie?a som sa dokotúlal na neutráli hore kopcom a udržal si svoju 4 pozíciu.
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.

Last edited by Atti Honyi; 19.10.2006 at 11:20.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 20.10.2006   #15
jet5et
Newbie
 
Join Date: 2.10.2006
Posts: 24
Default zmena terminu?

Jelikoz se zde objevila Hofyland liga a jak na potforu se bude jezdit taky v utery tak mam na Vas dotaz jestli chcete nekdo jezdit oboje tedy FOX i Hofyland mohu presunout ligu na jiny den. (Streda nebo ctvrtek) ale jenom v tech terminech ktere koliduji s HF ligou. Co vy na to?
jet5et is offline   Reply With Quote
Old 20.10.2006   #16
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

jj to by bolo super, ja by som to len uvítal
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 21.10.2006   #17
Mr.Shiva
Newbie

 
Mr.Shiva's Avatar
 
Join Date: 5.8.2006
Location: Pražák jak stehno
Posts: 92
Default

Jj..Klidne hoffy nejedu takze mi to je jedno!
__________________


Mr.Shiva is offline   Reply With Quote
Old 25.10.2006   #18
jet5et
Newbie
 
Join Date: 2.10.2006
Posts: 24
Default Zavod2

Byly pridany vysledky (zatim neoficialni), plus statistiky na mych strankach. Protesty, v pripade ze budou, budu resit dnes odpoledne. Musim rict, ze to byl daleko horsi zavod nez jsem predpokladal. Musim se projit zaznam abych zjistil ve kterym kole se mi hnulo zadni hridlo a pak to slo z kopce, dvoje hodiny na rovince dvakrat neplanovane do boxu a 1 minuta ztrata v 6 kole. Pak uz se s tim nedalo nic delat. Dost smolnej zavod. Malo mista na predjeti (takovy Monaco :-). Nevite jak zjistit miru poskozeni vozu v LFS? Poloosa mne nezajima tu sem mel v poradku a stejne sem koncil v hodinach. Je tam neco co mi nahlasi ze mam rozstriskany kridla? jestli znate rFactor tak tam je to super, ale v LFS se nic nenasel.
jet5et is offline   Reply With Quote
Old 25.10.2006   #19
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

v LFS se aero zatim neposkozuje... vliv na jizdni vlastnosti maj jen zniceny zavesy...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2006   #20
jet5et
Newbie
 
Join Date: 2.10.2006
Posts: 24
Default Replay

Na mem webu je review z druheho zavodu ligy. (Odkaz statistiky zavodu z RacetoLive)http://212.47.30.34/livetiming
jet5et is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:26.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.