Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 8.1.2007   #1
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default Tiskovka CarDo Racing Octavia Cup - round 4 div 2

Pred zavodem jsem se dozvedel, ze budu delat admina misto SIRa, kterymu kaprici pomohli do D1... ..takze trochu nervozita.

Kvalda: 9. na jistotu do superpole

Superpole: 4.

Race1: V prvnim kole jsem predjel Treglise, po par kolech vyjel do kaceru Alien. Od te doby jizda na druhym miste a stahovani Adama, v cili jsem za nim byl jenom o 1,7 s....2. misto

Race2: Na konci druhyho kola kick ze 4. mista.

Kdyz si odmyslim druhy zavod, tak se mi vecer libil, vsichni byli ukazneni, davam jim velky

Diky za zavod, tesim se na Kyotu.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2007   #2
Sarag 91
Member

 
Join Date: 11.3.2005
Location: Dob?ichovice
Posts: 181
Default

no tak ze zacatku bych chtel poblahoprat attimu ktery me uspesne zdolal v obou zavodech

kvali sem prekvapil sam sebe se svym pb--3.misto

superpole sem zkazil zatacku za 1.splitem-- 6.misto

1.race sem pocitoval silnou nervozitu jelikoz sem nemel zadny set na long tak sem poupravil set se kterym sem jel na south city. po startu jsme se nekolikrat predjeli s attim (2x sem zkazil vyjezd z mostu) a pak sem zacal ztracet kvuli opotrebeni pneu. nakonec se mi povedlo predjet treglise-- 5.misto

2.race start z druheho mista mi dodaval optimismu ale treglis se brenil zuby nehty a pak kdyz udelal mensi chybicku tak sem to zkusil ... a nevyslo mi to a vyjel jsem z trati tohoto zpomaleni vyuzil za nami jednou atti a oba nas pedjel. pak se mi podarilo predjet traglise pri silenem manevru do sikany a v poslednim kole jsem udelal chybku v 1.splitu a dodal sanci adamovi ... nastesti se mi uz nic dalsiho neprihodilo a v poklidu sem dojel na 2.miste

diky vam za zavody, grat attimu a ostatnim co dokoncili a dekuji adminovy kidovi ze se sveho ukolu zhostil se cti
tesim se na kyoto
__________________
http://www.nrg-racing.net
Sarag 91 is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2007   #3
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 23.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default

Tak u me hned na zacatku podotknu, ze to byl pro me zatim nejlepsi zavod ze serie CROC.

Ve volnym treninku jsem zkusil nejaky stary set na uplne jinou trat, a zajel jsem svuj neoficialni PB 1:35.750, cemuz jsem sam neveril. Pak cely trenink ladeni setu na long zavody.

qual: Zrpvu to vypadalo tragicky, dvakrat mi v perfektnim casu nevysla poslendi sikana, ale nakonec se zadarilo a 5. misto a moje historicky prvni superpole v div2.
superpole: Co jsem pokazil ve kvalde, tady jsem se vyvaroval. I pres opatrnejsi prujezd zatacku pri najezdu na most se mi povedlo zajet cas, ktery me nakonec hodil do prvniho zavodu na 3. startovni pozici.
race1: Jel jsem jak jen to slo, ale na Aliena, Kida a myslim ze Sykoru to nestacilo, dojel jsem ale na pro me skvelem 6. miste.
race2: 6. mistem v race1 jsem mel tu cest startovat v druhem zavode z 1. pozice. Prvni 3 4 kola jsem si dokonce na druheho Sykoru vyjel slusny naskok, ale jizda na hranici richle zahrivala me pneu a tak me Sykora zacal kolem 5. kola dojizdet. Snazil jsem se ho nekolik kol drzet za sebou, coz se mi i darilo, pak jsme ale zacal delat pod tlakem vlacku, ktery se zamnou diky me pomale jizde vytvoril, chyby a v jedne zatacce doslo ke kontaktu se Sykorou, cehoz vyuzil Atti Honyi a dostal se na prvni pozici. Po par kolech jsem se nakonec propadl na 8. misto a po vypadku Aliena z toho nakonec bylo 7. misto. Takze i tak pro me pekna pozice.

Chtel bych se omluvit klukum za druhy zavod, ze za mnou museli trpet pulku zavodu

edit 2Sykora: no v ty sikane jsem te pustil, jsem vedel ze uz to nema cenu se branit, tak jsem tam skoro zastavil abych te tam nahodou nesejmul.

Last edited by Treglis; 8.1.2007 at 22:54.
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2007   #4
AdamCZ
Member

 
Join Date: 4.3.2005
Posts: 105
Default

HL: 29. Hruza. Nejak jsem nestihl pripravu a sup do 2. divize.
Q: 2. To by slo.
SP: 1. Taky dobry.

Race 1:
Pohoda az ke konci, kdy me nebezpecne zacal dotahovat Kid. Ale uz nastesti nestacil zautocit. Takze 1.

Race 2:
Start ze 6. mista probehl klidne. Jedu si, a asi ve druhym kole jsem udelal zbytecnou chybu a ocitl se mimmo trat a jeste jsem si "seridil" geometrii.
Propadl jsem se asi o dve mista a pak jsem se snazil dohnat co se da. Musel jsem ale obcas pouzit tlacitko F5 kde mam napis Sorry! Byl jsem trochu zbrklej, takze Sorry za ty tukance. Pak jsem se jakstaks uklidnil a po chybach souperu a padech nekterych pripojeni jsem dojel 3. Zavod to byl ale peknej. Diky
________
NO2 VAPORIZERS

Last edited by AdamCZ; 15.2.2011 at 03:05.
AdamCZ is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2007   #5
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

cely vecer me provazely potize s netem... nevim jestli to bylo mnou, nebo ne, ale evidentne jsem nebyl sam...

nicmene...

kvali: nedarilo se - 11 misto (aspon kdyby to superpole...) :/

superpole: (takze nic )

race1: no to byla parada!! kdyz ustaly lagy (vsem se omlouvam), zacalo presne to co si predstavuju pod pojmem souboje! myslim ze jsme se Woodem Bombou vsichni dost trasli o sva mista i o tam pred kazdym z nas (jestli mi rozumite ). ani M.Pavlik (doufam ze to teda byl on) nechtel svou pozici dat jen tak, ovsem do toho vstoupil vylet mimo trat... ale fakt paradni zavod! (nakonec 10.)

race2: no to byl humage jel jsem jaks taks, ze zacatku jsem to trochu prokaucoval, protze predemnou se dalo cosi zpomalujiciho a ja jsem se neodvazil to objizdet narozdil od dvou kolegu... pak jsem chvili nak krouzil, kousek za tim vsim... kdyz v tom to vylagovalo Kida podivam se doleva nahoru kdo ze je tim nestastnikem, no a koncentrace je tatam... pak uz to slo od 9 k 5... jen velmi tezko jsem souperil o soustredeni s mym druhym jak, ktere mi stale nadavalo za velke chyby, cimz je paradoxne zpusobovalo po case jsem se obcas pokusil o predjeti M.Pavlika (opet doufam ze mluvim o tom spravnem cloveku). to se nakonec povedlo. uz jsem nedoufal v neco vic, kdyz v tom se predemnou objevil kdosi, a jel celkem pomalu (skoro bych tipoval na poskozeni, nebo pri nejmensim spalene gumy). v predposlednim (nebo poslednim? ted si nejsem jisty) jsem ho predjel a zajistil si tak 11. misto (myslim ). no proste bylo to utrpeni...

ale ten prvni zavod to uplne vyrovnava, to jsem se opravdu bavil!! diky hosi!!
Novas is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2007   #6
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Dneska to bylo supa!

Hnusný auto, hnusná tra?, p?esto jsem se skv?le bavil. Na kvaldu už dávno nehraju, takže m? 14. místo nemohlo ani trochu rozhodit (kluci na TS by mohli vypráv?t...)

Prvních pár kol každýho závodu jsou pro m? vždycky utrpení - jsem totiž jako pneumatika... Abych podal správnej výkon, pot?ebuju se dostat na provozní teplotu. No a když jsem se kone?n? dostal do tempa, za?al jsem nep?kn? prohán?t Pospu. Po asi 6 kolech neúsp?šných pokus? se mi povedlo n?co, co m?žu p?i vší skromnosti nazvat famózním p?edjížd?cím manévrem (pro zájemce o kvalitní zážitek to bylo ke konci 9. kola). Pak jsem se jal nahán?t Novase, ale toho se mi nakonec udolat nepoda?ilo. I tak si ale myslím, že si diváci (a Novas) p?išli na svý.

Druhej závod byl zase trochu z jinýho soudku. Po pom?rn? rychlým natažení pole jsem se pokoušel o stíhací jízdu vedoucí skupinky, která byla nakonec díky jejich ko?kování úsp?šná. Prokousal jsem se na 5. místo a dostal se pod tlak, což není nic pro m?, takže po krátkým odporu jsem tu pozici zase odevzdal. Ale jak se nakonec ukázalo, tak mi byla souzená, protože ani nevím jak jsem na ní nakonec skon?il.

No, tenhle ve?er se zapsal do mýho pov?domí jednozna?n? pozitivn?, takže díky vám všem.

P.S.: Kide, jsi b?h!
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25

Last edited by Woodbine; 8.1.2007 at 23:12.
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2007   #7
Sarag 91
Member

 
Join Date: 11.3.2005
Location: Dob?ichovice
Posts: 181
Default

Quote:
Originally Posted by Treglis View Post
Chtel bych se omluvit klukum za druhy zavod, ze za mnou museli trpet pulku zavodu

edit 2Sykora: no v ty sikane jsem te pustil, jsem vedel ze uz to nema cenu se branit, tak jsem tam skoro zastavil abych te tam nahodou nesejmul.
nemas se za co umlouvat to ze semte nedokazal predjet je moje chyba ne tvoje a jeste k ty sikane no kdyz sem videl jaks vyjel ze stopy zkusil sem zautocit a kdyz jsme brzdili tak sem videl ze brzdis vic tak sem to zkusil ... nevim co to se mnou bylo ale pri smyslech bych v tyhle ani jiny sikane nepredjizdel
__________________
http://www.nrg-racing.net
Sarag 91 is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2007   #8
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

statistiky

kvalifikacia
superpole
Race 1
Race 2
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2007   #9
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post


EDIT: nicmene, tam se pise ze do prvniho zavodu jsem startoval z 10. mista... nestartoval... startoval jsem z 11

Last edited by Novas; 9.1.2007 at 17:49.
Novas is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2007   #10
Zefram
Newbie

 
Join Date: 3.6.2006
Location: Praha
Posts: 39
Default

Pro me zatim nejhorsi zavod ligy. Behem kvalifikace jsem teprve ladil setup na long a podle toho taky dopadla jak ta kvalifikace, tak ten setup.

Prvni zavod se nesl v duchu zajimavych situaci zpusobenych lagy (omlouvam se M. Jenikovi za stouchanec ve 3. kole) a mych skolackych chyb, kdy jsem musel dokonce i vycouvavat po probrzdeni v predposledni sikane. No co, nekdo prece musi skoncit posledni

Ve druhem zavode uz to bylo lepsi, trochu jsem se vzpamatoval a protlacil na 9. misto. Predjizdet se v podstate nedalo, takze jsem jenom cekal na chyby souperu a obcas se i dockal

Diky vsem za dalsi super zavody!
Zefram is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.