Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 20.10.2008   #1
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default 911 Cup / Tiskovka - 4. závod

Tak zde se m?žete vyjád?it k finálovému podniku SDI 911 cupu.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 20.10.2008   #2
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Super závod, po?ád bylo s kým závodit. Po startu skv?lejch 5 kol, pak souboje s Reycem a nakonec po boxech dohán?ní Loukoty.

Btw. doporu?uju podívat se na konci 15. kola na m?j nájezd do box?, taková lamárna se jenom tak nevidí. Lala musel mít docela šoky, když m? tam vid?l šaškovat.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 20.10.2008   #3
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Q: 11. místo bylo nad moje o?ekávání

R: bohužel asi lag nebo nevím co oto?ilo Attiho a sebral m? s sebou. Koukal jsem na replay a okolo n?j v tu dobu nikdo nebyl M? to zas tak nerozhodilo, ale škoda že zrovna on, jel si pro titul.. Tzn. hned po startu poslední s 15s ztrátou na pozici, kde jsem byl p?edtím, docela se da?ilo pár lidí stáhnout (nebo spíš pár lidí chybovalo víc než já ) a v cíli z toho bylo tuším 10. místo t?sn? p?ed Attim, který m? za poslední kolo sjel snad o n?kolik sec (už mi nedržely gumy).

Fakt m? mrzí, že mi to nevycházelo a jel jsem jen jeden závod, cup to byl p?kný.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 21.10.2008   #4
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

wow! Posledný závod bol asi najlepší z celého cupu, vynikajúce kombo, vyrovnané pole.

Q1 : Podarilo sa mi zníži? moje pb, skon?il som na 2.miesto ?o ma znervóznilo pred q2.

Q2 : Tento krát som sa rozhodol ís? na tra? hne?, bol som ve?mi nervózny na to, aby som ?akal na ?asy ostatných. Naš?astie sa mi podarilo prejs? priam ideálne kolo v rámci mojich možností, ktoré mi sta?ilo na krásne 3.tie miesto.

R : Nervy trocha pominuli, ke? som videl podplateného Attiho ako sa zmieta vzadu štartového pola. Bál som sa však, že súboje vpredu vyvrcholia do fatálnej chyby, ktorá naš?astie neprišla. Na štart som natankoval 45% pri?om som ?alších 40% musel dotankováva? (7s strata). Preto som sa chcel dosta? ?ím skôr dopredu, aby som si vypracoval aký taký náskok pred prvým pitom. Cítil som, že mam trocha rýchlejšie auto ako Kid, Poly a Loukota, medzi ktorými prebiehal do prvých pitov neprestajný súboj, pozície sa menili, no proste krása. Postupne som sa prepracoval až na 1.miesto, ktoré mi Louky ponechal, aby som si vypracoval náskok. Avšak hne? prišla chyba, ke? ma v šikane po 2.splite rozhodil obrubník a mal som ?o robi?, aby som auto udržal v priamom smere. Po chybe ma predbehol Kid, preto som nestrácal ?as a zamieril do pitlane. Tu som sa stretol s Polym, ktorý sa po pite zaradil tesne za m?a. Po 15. kole na 1.mieste Loukota, 2.Kid, 3.Lala, 4.Reyco a 5.Poly. Lala išiel trocha pomalšie ako ja ale predbehnú? ho bolo nemožné. Vždy ke? som sa na neho dotiahol zvolil takú stopu, že som musel spomali?, na?o ma dobehol Poly. Po pár súbojoch sa predom?a dostal aj Poly a ja som sa nevedel sústredi?. O?akával som, že ostanem na 5.tom mieste a preto som po?ítal rozdiel pozícii medzi m?ou a Attim. Myslel som, že to je dos? ale chcel som udrža? kontakt s prvou štvorkou, ke? niekto z nich spraví chybu. Chyba naozaj prišla a dostal som sa pred Polyho, vedel som že ak dojdem do cie?a na 4.tom mieste celkové ví?azstvo nebude ohrozené. Pozíciu som si aj udržal ale nie ve?mi ?estným spôsobom, za ?o sa Polymu ospravedl?ujem, v poslednej zákrute som ti mal necha? miesto ale psychologický tlak, ktorý som si na seba vypracoval bol ve?ký, a preto som išiel tak tvrdo.

Po dojazde do cie?a vytešené vytrubovanie, pálenie gúm a podobné oslavné kreácie, samozrejme aj destruction derby s Attim .

?akujem za super organizáciu, mali by si z vás bra? príklad, ?erstvé štatistiky a hlavne sledovanie závodu už po?as jeho priebehu. Nemalo to chybu !

A ?akujem môjej spolu kravi?ke, spolu múmii, soulmanovi, Loukotovi , ktorý sa ve?kou mierou pri?inil na ví?azstve jeho tímu VCz v tomto cupe
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 21.10.2008   #5
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Lepsi combo jsme si na zaver snad ani nemohli prat. Super!

Kdyz se na zavod podivam z pohledu vysledne pozice, tak to pro me neni zadna slava. Ale o nic mi neslo a skvele jsem si zazavodil. Musim rict ze podobne vyrovnany a zajimavy zavod od zacatku do konce jsem dlouho nejel.

V obou castech kvalifikace se darilo, takze poleposition. Ale jak uz je u me zvykem, tak v zavode ze zacatku ztracim a vcera tomu nebylo jinak. Loukota se prede me dostal hned za T2. Poradi se dost casto menilo a pred zastavkou jsem byl az na 5. pozici, takze jsem vlastne uzaviral vedouci skupinku. V boxech jsem se mohl krasne dostat pred Reyca ktery tankoval, ale nejak jsem se netrefil na boxovy stani. Zaverecnou fazi uz tu dost podrobne rozepsal, takze se vyjadrim jen k tomu poslednimu kolu: v te posledni sikane to bylo dost divoky, ale stejne jsem nemel presah, takze na tom tvem manevru nevidim nic spatnyho. 5. misto - kdybych nedelal tolik zbytecnych chyb mohl jsem byt na bedne.

Jeste dodam ze jsem se po kazdem prujezdu skrz tycky v sikane snazil zpomalit, pac jsem vedel ze me vsevidouci oko Branovo neustale sleduje A (ne)jednou jsem tim zpusobil mensi problemy ostatnim. Tak to je asi tak vsechno, byl to pekny cup, diky vsem. Skoda ze jsem nemohl jet prvni zavod. Celkove budem asi 6. coz je na dva odjete zavody (Kid jeden) vlastne suprovy vysledek.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing

Last edited by Poly; 21.10.2008 at 11:45.
Poly is offline   Reply With Quote
Old 21.10.2008   #6
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

posledni zavod s takovym krasnym kombem a ja si to zmrvim takovou blbosti. Vzal jsem si nahodou spatny set a bylo mi divny, ze jedu na rovinkach nejak podezrele rychle. Po zjisteni (podle stupnu na kridlech) jsem odstoupil.
Dik organizatorum i kdyz jsem si cup skoro vubec neuzil (kvuli me male ucasti)
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 21.10.2008   #7
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Nemuzu jinak nez souhlasit s tim, ze zaverecny zavod byl nadhernou tresinkou na dortu!

V prvni kvalifikaci jsem si vykrouzil 3. misto. V dalsi casti jsem se jako vzdy zhorsil a startoval tak z 8. pozice a pred sebou jsem mel tymoveho partaka

Zavod byl paradni!!!
V T1 bylo jako vzdy prehusteno a nasledoval drobny kontakt s Faraonem. Pote jizda tesne za sebou v jedne skupince, bylo pekne sledovat jak si vedou jezdci predemnou a jak si neustale meni pozice. Po nekolika kolech se utvorila v nejpomalejsi zatacce pred cilem tlacenice, musel jsem jit hodne na brzdy a pri vyjezdu se kolem prehnal Ondejko. Pak nasledovala take pekna cast kdy jsme si s Faraonem nic nedarovali (snad se koukali kluci od Ferrari jak se to ma delat ) Pri tomto souboji se mi prehrivala spojka. Nakonec me kolega zdolal a ja se tak rozhodnul zamirit do boxu. Mel jsem od zacatku natankovano takze po chvilce huraaa na trat. Odkrouzil jsem par kol a po pitech ostatnich jsem se dostal nekde na 6-7 pricku. Za zminku stoji take super souboje s Losem a Sirem - diky

V zaveru jsem mel mene paliva a jelo se tak paradne jezdil jsem vyrovnane casy, ale na vedouci skupinku jsem uz ztracel kolem 15s. Nakonec jsem si dojel pro 6. misto a byl jsem spokojen. Trat byla vynikajici!

Zaverem tedy velka gratulace vitezum, organizatorum a vlastne vsem, kteri se zucastnili! Pokud nekdy bude podobny cup nebudu vubec vahat jestli jet ci nikoliv
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 21.10.2008   #8
Loukota
Regular Member

 
Loukota's Avatar
 
Join Date: 25.9.2004
Location: Zelenice
Posts: 535
Default

auto super, byl nalezen uplne idealni pomer vykon - vaha a tak s nim byla radost zavodit kolo na kolo. trate byly zvoleny idealne a presne ty co mam rad. chybelo jen trosku stesticka, ale jinak dekuji organizatorum a vsem, sesla se dobra parta.
Vcera se mi na KY gp jelo nadherne. Vyhral bych kdyby mi neodesli predni gumy. zacatek zavodu byl super a jeste, ze jsem jel tak pomalu a mohl jsem tak vest vlacek, ktery bojoval. pak se to trosku roztrhalo a nejak to dojelo do konce.

dik vsem
Loukota is offline   Reply With Quote
Old 21.10.2008   #9
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default To byl mazec!

Natrenovano jsem mel dost, protoze stejne kombo (i kdyz mensi restrikce) pojedem o vikendu v ramci 16h. Na druhou stranu Polym slibovane casy me trochu znepokojovaly

Q1: Jel jsem jak se svazanyma rukama. Hned zezacatku jsem udelal par chyb, a pak jsem nedokazal chytit spravne tempo. Do top 10 jsem se ale nakonec v pohode vesel.

Q2: To byla uplna katastrofa. Jedna velka chyba za druhou, takze za 9. misto jsem mohl byt jeste rad.

R: Zelena se rozsvitila nejak rychle, ale nezaskocilo to jen mne, takze jsem skoro nic neztratil. Za T1 se to vpredu nejak zahustilo, ale krom par tukancu probehl start bez problemu. Brzo jsem si poradil s Mottem a zavesil se za duo NRG. Kolem 5. kola, v zaverecne technicke pasazi, se vytvoril chuchvalec jezdcu. Nejakym zazrakem jsem se z nej vymotal na 4. miste, pritom za mnou se vynoril Poly a brzo na mne zacal tlacit. Uzili jsme si par spickovych souboju, dostal se i prede mne, ale v zapeti udelal chybku a pozici mi vratil. Na zacatku zastavkoveho okna zmizel do boxu a i prede mnou bylo volno, jenze ja ztratil koncentraci a delal drobne chyby. I pres to jsem po bleskovem pitu vyjel na 3. miste tesne pred Reycem. Ani potom, co jsem odrazil nekolik jeho utoku, jsem si neulevil, protoze si za mnou prohodil misto s Polym a ja se zacal zuby nehty branit jemu. I presto jsme postupne dojeli Loukotu a poslednich asi 5 kol bylo naprosto infarktovych. Loukotovi to moc nejelo, ja uz taky poradne klouzal na sjetych pneu a navic jsem si musel hlidat zada. Jeste v zaverecne pasazi posledniho kola jsme bojovali o kazdy metr mista. Zadni pneu uz nemely moc prilnavosti, takze mi zadek tancoval sem a tam. Nervy na pochodu, srdce bilo tak 2x rychleji nez normalne ... proste perfektni finis
Zavod jsem dokoncil na vynikajicim 3. miste a udrzel nejvetsi ufony za sebou. Jestli se nepletu, bude z toho 2. nebo 3. misto v celem cupu, coz je bomba vysledek vzhledem k tomu, ze na velke GTR se az tak necitim a navic FZR mi predtim nikdy nesedlo. Diky restrikcim je z toho ale "dobra kara"

To Kid: Jo, trochu si me vylekal v najezdu do boxu, ale jinak se nic nestalo
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 22.10.2008   #10
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Z pohledu po?adatele:

Jednozna?n? nejlepší závod sezóny a bylo opravdu vzrušující ho sledovat. Po?adí se neustále míchalo a bylo vid?t mnoho souboj?. Prost? závod jak má být, ne jako dnešní F1.

Závere?né shrnutí:
Cup hodnotím pozitivn?, i když o?ekával jsem trochu vyrovnan?jší závody. P?eci jen i když jsme FZR ubrali kon? na úrove? Porsche 911 a nasadili jednotné pneu, po?ád jich má dost po?etné stádo. Ale hlavní jsou ohlasy jezdc? a ty jsou veskrze pozitivní a to je nejlepší vysv?d?ení. V 1. závod? jsme sice m?li trochu organiza?ních zmatk?, ale od 2. závodu už vše šlapalo jak má a systém kontroly závodu se taky osv?d?il. Uvidíme jak do budoucna, když jsme te? nabrali d?ležité zkušenosti.

EDIT: Report bude, slibuji - do konce p?íštího týdne.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 22.10.2008   #11
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Cup jsem si užil i p?esto, že t?etím závod pro mne trval asi 2 kola (3?) a 4. závod jsem bohužel nemohl jet. I tak to bylo krásné poježd?ní a povinné ?ásti setu byly ur?it? ku prosp?chu vyrovnanosti. Díky
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 24.10.2008   #12
Faraon_cz
Member

 
Faraon_cz's Avatar
 
Join Date: 2.12.2006
Posts: 106
Default

Sice pozde,ale presto neco malo napisu,casu strasne malo...

Cup hodnotim velmi pozitivne,rad bych podekoval organizatorum a taky vsem jezdcum za super atmosferu.

Co se tyce 4. zavodniho vecera,byl asi neljlepsi ze vsech.Takovou pretahovanou jsem uz dlouho nezazil.Proste parada.Kdo nejel,muze jen litovat.

Tod asi tak vse podstatne,jdu zase makat.Takze diky vsem a nekdy u podobneho cupu ahoj
__________________
M3R Faraon_cz member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

MB:GIGABYTE GA-EP35-DS4 CPU:Intel® Core™2 Duo Processor E8400 GPU:Bliss 8800 GT 512MB GS RAM:2x2GB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition + 2 X 1GB DDR2 800 240Pin Registered DIMM ECC Memory HDD:WD Caviar 500 GB, 3 Gb/s, 16 MB Cache, 7200 RPM LCD:22“ Samsung 2232BW Wheel:Logitech G25 Racing Wheel OS: Windows 7
Faraon_cz is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:12.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.