Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22.6.2008   #1
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Zavod...super, pocity ze zavodu...super, ostatni pocity...jsem docela rozhorcen.
Proc? Hned vysvetlim.
Jak muzete videt z nasledujicich fotek, tak jsme se se Sparcem rozhodli k tomu, ze se opravdu budeme stridat v zavodni sedacce a ne jako trotlove klikat na nejaky T. Proste jsme si to chteli uzit a byt jako poradny team a ne jako team jednotivcu.
Prvni co se nam stalo, kdyz jsme vsechno potrebne smontovali, tak nas pri vstupu na serveru osocili z toho, ze budeme mit vyhodu. Paneboze! Probudte se! Myslite si, ze to je vyhoda?
Pri kazde vymene nam vypadly bzdici kolecka, ktera jsme byli koupit v obi 45minut pred startem. Vypadavali nam proto, ze v obi meli jenom s prumerem 6mm a na zidli bylo 8mm. Plyne z toho to, ze vymena byla o poznani tezsi nez ta virtualni. Clovek se musel ze sedacky zvednout, uhnout, kolega si musel sednou a nastavit si vysku zidle a vzdalenost od pedalu. Pri tomhle ukonu jsme vetsinou zjistili, ze nam chybi kolecko, takze kopilot musel jednou rukou zvednou zivyho clovek s zidli a kolecko nasadit.
Tot k endu.

Ted nazor, ke kteremu posledni dobou dospivam.
Cim dal tim dele jsem v LFS komunite, tak tim vice mam pocit, ze vetsina lfsaru je jenom banda infantilnich egomaniaku, kteri se jenom staraji o to jestli nahodou ten druhej ma lepsi podminky.
Proste mi pripada, ze jako skoro jediny se snazim o poradny zazitek a o co nejrealnejsi prostredi a nakonec na tom jenom prodelam stejne tak lidi co maji hacko atp. Jak je to sakra mozny?! Vzdyt to hraju proto, ze na zavodeni nemam a vzdycky jsem se domnival, ze vy jste na tom podobne.

Proc jsem jedinej, kdo da fotky z pripravy na zavod?
Proc se snazim organizovat lfs srazy?
Proc vam davam vedet o motokarovych zavodech?
Neni to proto, aby na moji andresu smerovaly sarkasticky poznamky typu:
O sraz jsem se uz pokouseli a nikdo by na nej neprisel, tak se na to vykasli.
Tak nam ty motkary zaplat a dovez nas tam.
Je to proto, ze se snazim neco delat pro lfs komunitu a misto toho me pomalu kazdej zjebe.

Dalsi poznamka. Mel jsem pocit, ze diskuze je o tom, aby se diskutovalo a kdyz diskutujeme o tom jak vznikly ty ktere zkratky (GTO,GTi atd.) a co vlastne znamenaji, tak zase prijde nekdo, kdo nas zjebe, ze jsme troubove a neumime se podivat do wiki. Myslite si ze nejakej trouba se na to jen tak podiva? Ne! A proto jsme to vlakno vytvorili, abychom lfs komunitu vzdalavali a kdyz ji nebudeme vzdelavat v oblasti motorsportu, tak k nam budou konvertovat lidi na urovni NFS kteri jenom vedi, ze kdyz seslapnu plyn tak se auto rozjede.
Do ted cekam, jestli se nekdo ozve na moje poznatky z wtcc, kde jsem utrousil vetu ....jak se asi bude jmenovat heel'n'toe u Zanardiho. Mozna na to nikdo neodpovedel proto, ze nikdo nevi, bud co to heelntoe je, nebo nevi kdo je Zanardi. A jsme zase u toho. Tohle je diskuze. Kdyz neco nevim, tak se na to zeptam. Proc se lidi neptaj protoze se projevi, ze to nevi a tech par lidi, co to vedi tyhle zvidavy jedince jenom zbuzerujou.

Pred nedavnem jsem resil FF a po opetovnem procteni vlakna jsem si vsimnul ze Pablo uz jednou odpovidal na uplne stejnou otazku jako jsem polozil ja. Misto toho, aby me zjebal tak mi dal opet link na navod. Tohohle si strasne cenim, protoze takhle by to melo byt.
Tot asi vse k mym pocit k lfsarum.

Sparco planuje napsat nejaky report, tak si pockejte, protoze bude dosahovet stejne kvality jako jeho predchozi clanky o formulich, cossie apod.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 22.6.2008   #2
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
Co dal nechapu, jak muze nekdo, kdo skonci v oktavkach na bedne, jezdit v pozici sobotni vecere a jeste k tomu nevi, co to je apex? (Pozice sobotni vecere znamena: uhel v kolenech...90° uhel v panvi...89°.
Je to jen hra. Nemam doma kokpit.
Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
Tohle je diskuze. Kdyz neco nevim, tak se na to zeptam.
Když jsi byl u m? po WTCC tak jsem se ptal co je to apex a ty se m? takhle vysm?ješ, takže ty tady nemáš co ?íkat.
EDIT: Jendan smazal ?ást kde ?íkal jak n?kdo m?že sed?t v pozici sobotni ve?ere a že nepochopí jak n?kdo m?že nev?det co je to apex.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)

Last edited by Radek CZ; 22.6.2008 at 23:52.
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 22.6.2008   #3
duuku
Member

 
duuku's Avatar
 
Join Date: 31.5.2005
Location: Merklín (okr. Karlovy Vary)
Posts: 335
Default

Tak by me docela zajimalo kdo te osocoval z toho ze budes mit v zavode nejakou vyhodu? ja teda o nicem nevim, jen to ze je mozny ze jedes jen ty sam cely 4 hodiny (to teda vyhoda rozhodne neni a dal uz to nikdo nerozebiral) coz se nemohlo tak si laskave nech to osocovani pro sebe a ze jsme trotlove taky (to ze si to mozna myslel jinak me nezajima nemas to psat vubec ) . Zavod probehl az na to pocatecni zdrzeni naprosto v klidu skoda jen toho poctu
__________________
Battlefield Bad Company 2 lvl31 (PS3 - Duuku_cz)
duuku is offline   Reply With Quote
Old 22.6.2008   #4
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

vzdyt ja jsem ze zavodu nadseny. Toho poctu je skoda. Nemeli jsme zadneho primeho protivnika. Obzvlaste po tom co jsme v menu misto na hrace klikli na garaz
Me slo jenom o to ze se snazim jezdit v co nejrealnejsim prostredi a nakonec je to jenom nevyhoda.

EDIT: ajajaj. Tak tohle je trochu trapas. On to vlastne nikdo nerikal. To jsme jenom tak diskutovali se sparcem ze to uricte budete rikat, ale protoze jsem pravdepodobne neco montoval tak jsem to bral jako realny fakt.
Timto se omlouvam.
Avsak idea je porad stejna....ti co to jedou co nejvice real tak jsou na tom vetsinou hur a pro ne se musi konat specialni zavody jako get real.

EDIT2: za toho trotla se trochu omlouvam. Chtel jsem vyburcovat reakce

EDIT3:
Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
Je to jen hra. Nemam doma kokpit.
Ja myslel, ze to je simulator? A na kokpit toho zas tolik nestaci. Jenom obratit pedaly, aby byli zaveseny zeshora, dat je trochu vys(7cm?) a trochu si zklopit operadlo.

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
Když jsi byl u m? po WTCC tak jsem se ptal co je to apex a ty se m? takhle vysm?ješ, takže ty tady nemáš co ?íkat.
EDIT: Jendan smazal ?ást kde ?íkal jak n?kdo m?že sed?t v pozici sobotni ve?ere a že nepochopí jak n?kdo m?že nev?det co je to apex.
No... puvodne jsem psal, ze nechapu jak nekdo muze bojovat na spici a nevi co to je apex. Bez toho se snad neda ani jezdit.
Tohle jsem nemyslel utocne spis jsem miril k tomu vzdelavani, protoze je videt, ze to je potreba. A i ja bych se rad dozvedel nejake zakulisni veci od dmichla a dalsich.
Pr.: kdyz jsem byl na wtcc, tak mi bylo divne, proc vsechny oktavky maji odmontovane predni narazniky. Nejdrive jsem si myslel, ze kazda oktavka je proste bouchla, ale kdyz jsem jich videl asi 8, tak jsem se nevahal zeptat v jednom teamu. Odpoved byla velice prosta, ale asi by me nenapadla. Je to proto, ze kdyz vjizdeji na vlek tak by si ten naraznik urazili kvuli pomerne velkemu uhlu naklonu.
Proto jsem tam na ty zavody sel abych toho vedel a videl vic a ne tam sedel jako pecka na jednom miste.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl

Last edited by JENDAN; 23.6.2008 at 00:24.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #5
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
EDIT3:

Ja myslel, ze to je simulator? A na kokpit toho zas tolik nestaci. Jenom obratit pedaly, aby byli zaveseny zeshora, dat je trochu vys(7cm?) a trochu si zklopit operadlo.


No... puvodne jsem psal, ze nechapu jak nekdo muze bojovat na spici a nevi co to je apex. Bez toho se snad neda ani jezdit.
Tohle jsem nemyslel utocne spis jsem miril k tomu vzdelavani, protoze je videt, ze to je potreba. A i ja bych se rad dozvedel nejake zakulisni veci od dmichla a dalsich.
Nemam pot?ebu si davat pedály naopak, když stejn? nejsem v aut? a nikdy to nebude real. Co se tý?e apexu, nepot?ebuješ znát odborný názvy, aby jsi mohl závodit. Jak vidíš dá se bez toho jezdit a umístit se.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #6
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
Cim dal tim dele jsem v LFS komunite, tak tim vice mam pocit, ze vetsina lfsaru je jenom banda infantilnich egomaniaku, kteri se jenom staraji o to jestli nahodou ten druhej ma lepsi podminky.

Nevim no, jestli jsi se upsal nebo jis pri psani pozil Kazdopadne pouzivas zajimave vyrazy - celkem ostre a mozna si to u par LFSaku po..... Prijde mi, ze se potrebujes vypovidat. Vsichni hrajeme stejnou "hru" a myslim si, ze je na kazdem jak si to doma prizpusobi! S tou nevyhodou jsis pekne nabehnul
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #7
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

ale vzdyt to tak je. Kolikrat se tu diskutovalo o hackach a o pohledech nad vozem, o idealni stope, o skoku do garaze.
Mrzi me to ze hraju s lidma kterym je jedno jestli je to realny nebo ne.
Pride mi ze celou svoji energii vkladaji do toho jak si to co nejvice ulehcit misto toho aby to posunuli na vetsi realnou uroven.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #8
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Je na kazdem jak si to udela. Ja mam taky rad co nejrealnejsi zavody, ale ne kazdy ma treba spojku, hacko a podobne a uz tady zacinaji ty rozdily. Jak tohle vyresit?

A real je proste jenom jeden!
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #9
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Neda mi to a na tohle musim reagovat...
Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
Ted nazor, ke kteremu posledni dobou dospivam.
Cim dal tim dele jsem v LFS komunite, tak tim vice mam pocit, ze vetsina lfsaru je jenom banda infantilnich egomaniaku, kteri se jenom staraji o to jestli nahodou ten druhej ma lepsi podminky.
Proste mi pripada, ze jako skoro jediny se snazim o poradny zazitek a o co nejrealnejsi prostredi a nakonec na tom jenom prodelam stejne tak lidi co maji hacko atp. Jak je to sakra mozny?! Vzdyt to hraju proto, ze na zavodeni nemam a vzdycky jsem se domnival, ze vy jste na tom podobne.

Proc jsem jedinej, kdo da fotky z pripravy na zavod?
Proc se snazim organizovat lfs srazy?
Proc vam davam vedet o motokarovych zavodech?
Neni to proto, aby na moji andresu smerovaly sarkasticky poznamky typu:
O sraz jsem se uz pokouseli a nikdo by na nej neprisel, tak se na to vykasli.
Tak nam ty motkary zaplat a dovez nas tam.
Je to proto, ze se snazim neco delat pro lfs komunitu a misto toho me pomalu kazdej zjebe.
Je hezke ze tu zdelujes svoje pocity ale volis dost silna slova. Mozna to bude tim ze jsi sel do LFS s trochu jinym ocekavanim nez vetsina ostatnich hracu. Kazdy hrajeme LFS z urcitych duvodu. Ano vetsina si nemuze dovolit realne zavodeni tak hraje LFS, nekdo ma ale treba jine duvod.. Treba ten ze ho LFS proste bavi, bavi ho zavodeni a nepotrebuje znat co je to apex, kdo je to Zanardi. A jak vidis muzou bez toho zit a pekne si zazavodit. to ze organizujes srazy a davas fotky z pripravy je pekny, ale mel bys pochopit ze to je neco navic. Pokud vim tak sarkasticke poznamky na tvou adresu meli nejakou pricinu. Nechci to dal rozebirat ale mozna by ses nad sebou mel zamyslet jinak si tu proti sobe rozhazis velkou cast komunity...
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #10
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

+1
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #11
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

jendan k tomu ze som na zaciatku povedal ze budete mat vyhodu? to som podla mna nepovedal ja som povedal jednu vec a to som myslel viac menej ironicky nieco v zmysle ze "ako ti mam verit ze ste tam dvaja" o ziadnej vyhode a nevyhode som tu nehovoril...a neviem ze by niekto hovoril no mozno som to prehliadol....
ja osobne nemam doma ziadny kokpit a vsetko co je u mna realne je ta hra inak ked to idem na mysi a radim pomocou S a X na klavesnici tak z tejto stranky moc realne to neni ale ja si uzivam tie realne vlastnosti auta v hre.....samozrejme ze vzdy mam pohlad v aute a odskok do garaze pocas kvaldy nebol prave najstastnejsim riesenim no poucil som sa....
no som rad ze si to nakoniec zhodnotil tak ze sa ti zavod pacil i ked mala ucast bola...co bola fakt skoda a vlastne nikto uz na konci nejako nebojoval o svoju poziciu ale tak mozno nabuduce


to branislav: teda to ste sa fakt z fleku rozhodli (nuda>ideme endu)...ale som rad...skvalitnili ste zavod a priniesli ste do zavodu aj XRR co ma potesilo ze tym padom sa zucastnili vsetky povolene auta

edit// jendan pozri ja tiez neviem poriadne kto je to zanardi akurat tak viem ze jazdi WTCC a aj to som len tak nahodou som si vsimol ked som cital temu o tom na fore - ale popravde ma to nejako moc nezaujima a neodsudzujem tym WTCC ani jeho a urcite je to zaujimavy serial a mozno je len moja lenivost ze sa o to nezaujimam ale niekomu to fakt k zivotu netreba a ty vravis ze ked nepoznam tak s mam spytat ale nechcem sa pytat lebo netuzim to vediet.....
ale tak vidno ze to myslis s dobrym umyslom ale trosku nechaj priestor rozhodnut kazdeho samotneho o svojom sposobe hrania a zaujimania sa o veci okolo motosportu bud so sebou spokojny ze ty si chces spravit z lfs co najrealny zazitok a nenechaj si ho skazit niekym kto to az tak vazne realne neberie a odskakuje do garaze po kazdom vyjdeni na travu alebo po kazdych hodinach


kukam fotky...to fakt ste tam pekne este kutili pred tym zavodom....a jendan vypada pri tom zavodeni asi ako ja....maximalne sustredeny cumi na obrazovku ani trochu sa nenecha vyrusovat by som fakt chcel vidiet fotky seba ked som zavodil....
inak je pekne ze ste to takto spojili ze ste boli vpodstate za jednym pc za jednym volantom ale vies nie kazdy ma tu moznost....moj teamovy kolega je z dalekeho ceska a vlastne mne najblizsi teamovy kolega byva odo mna asi 350km autom takze to neni mozne aby sme takto spolu zavodili na jednom pc v jednom byte....ja som fakt za to nijako neodsudil ze ste sli takto...

Last edited by bavorak; 23.6.2008 at 02:57.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #12
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

dik za pochvalu fotek. Proto jsem je delal
je mi jasny ze komunita je rozeseta po cele republice a slovensku ale teamovyho kolegu urcite najdes v blizkosti sveho bydliste kdyz se budes kamosum zminovat o LFS. Presne takhle me nasel Sparco
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #13
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

JENDAN.
Krituku necekj Ba naopak +1.

Souhlasim, ze by se tu molhy obcas probirat zajimave veci ktere nevim (a ze jich je v motorismu pro me hafo, skoro vsechno)

Treba me potesila nedavna diskuze o turbu a anti-lag systemu. Priznam se, ze jsem byl do te doby linej si sednou k webu a najit si to. Nastesti jsou zde lidi, co to vedi a poradi. Ale taky uz maji svoji praci a nesedi jen u webu. Takze odpovedi nejsou hned na pockani ...

Ale vubec bych se nebranil nejake teorri o motorech, prevodovkach, podvozku ale i slitiny a materialy, vyrobni postupy atd.

Uz jsem se dokonce i prekonal a pro radost navstivil mnoho let nenavstivenou skriptarnu CVUTu a oproti starym zvyklostem neskoncil v casti FEL ale probehl i strojarnu s dopravkou. A ze tam je hodne zajimavejch veci I matiku jsem si oprasil, abych zase tusil co to tam vlastne pocitaji Ono, kdyz se to ma spocitat, tak je to vcelku veda…

Jen nevim jestli to je vec zajimava pro valnou vetsinou. Ne kazdeho zajima proc a jak, ale hlavne kdyz to jede
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #14
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

prevodovka je vec kterou chci pochopit uz dlouho. Planuju nekolik let ze zajdu na srotak a nejak si tam ukradnu nebo koupim
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #15
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

jendan...ja z okolia mojho bydliska (z mesta) poznam jedneho co hra lfs a to som sa s nim zatial ani nestretol ale zda sa mi prilis mlady
ale inak ja uz mam svoj team a nemienim menit zazemie...ja som spokojny a skor berem do teamu ludi talentovanych fair play hracov ako niekoho len aby byval blizko
inak kamarati moji vsetci vedia ze to drtim no nejako ich to nebere....ked som maval volant tak to chodili ku mne obcas zahrat ale ked vsetci drtia len ten trapny cs a obcas pocujem aj kritiku na lfs no vzdy nepodlozene a pre nich neoverene informacie, ktore im musim hned vyvratit ze to tak v skutocnosti nie je a dodam ze lfs sa stale zlepsuje....dovolim si povedat ze aj kazdy tyzden lebo patchov je v poslednej dobe fakt vela....


a k tym prevodovkam, motorom, diferakom a vsetkym tymto zahadne pracujicim suciastkam v aute ... to by som fakt bral o tom nejaku diskusiu...ja som tiez lenivy a nechce sa mi to pozerat na wiki alebo podobne a je aj lepsie ked to niekto kto tomu rozumie vysvetli po sedliacky
tak trosku sajnu mam o kazdom ako funguje...mam doma knihu "mamutia kniha techniky" a kupodivu je to tam celkom dobre vysvetlene, ale napr turbo tam nie je ale prevodovku som odtial pochopil asi po tom co som na to hodinu nechapavo cumel
no ale tak uplne do detailov by ma to zaujimalo ale ja som tak lenivy clovek ze to neni mozne takze je to tazko so mnou
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #16
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Stejnych podminek pro vsecky nikdy nedocilis tak co se rozcilujes, je na kazdem z nas jak pojede, co investuje, co muze investovat atd, kazdy ma na vyber. nikdo ti nebrani jet, na DFP radit pod volantem, nebo si poridit G25 a jet s G25 radit Hcko atd, je to tvoje volba. Takze o stejnych podminkach se bavit nelze. pokud si myslis ze ma dotycny vyhodu o proti tobe, nic ti nebrani jezdit jako on.

Jinak si nemyslim ze by jsi byl spatny a ze by te lidi nejak kamenovali za ty srazy atd, ale jsme tu lidé ruzní, s r?znch kout? zem?(zemí) a tak a d?lat sraz je naro?né proto t? t?eba odrazovali.

Jinak co je apex netšim zatim sem to nepot?eboval a dokážu bez toho žít.

Co se tý?e toho když se n?kdo na n?co zeptá a první co se mu dostane za odpov?d je že je ..... ze ma pouzit search a nebo wiki se me taky nelibi. I v dnesni moderni dobe holt nekdo o wiki nevi a hledat neumi.

SRY za Ot a super ze se vam zavod jaks taks povedl
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #17
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
....nestaci. Jenom obratit pedaly, aby byli zaveseny zeshora....
Proc?

Pouc me, prosim, trotle. (pzn. "trotl" jsem pouzil z duvodu vyburcovani k vcasne a pohotove odpovedi, nikoli jako urazku, takze se jen trochu predem omlouvam. Jsem totiz infantilni egomaniak, nemuzu si pomoci. Nevim mozna jsem jeste mel zalozit i novy thread, aby se o tom mohlo diskutovat do sirky a hloubky)
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #18
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
...teamovyho kolegu urcite najdes v blizkosti sveho bydliste kdyz se budes kamosum zminovat o LFS...
Omyl. To, že zrovna vy máte to št?stí, že jste na sebe takhle narazili neznamená, že tohle št?stí má každý.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #19
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

JENDAN: Ve vidlacke pospolite jednote (rozumej, mimo Prahu) se tezko najde skupina lidi venujici se takhle malo rozsirene zalibe. Licenci ma po celym svete +- 30000 lidi, demo hraje neco pres 100000 (registrovanych). To mas tolik lidi, co je Kromerizsky okres, nebo Praha 4, chces-li. A najit mezi timhle mizerne malym poctem stejne zapaleny lidi, jako ses ty se Sparcem, je jako hledat prislovecnou jehlu v kupce sena.

Nemam ti za zly, co pro komunitu delas, ale ne kazdy ma stejny nazor jako ty/dostatek casu/chut/zapal/cokoli. Klidne se snaz dal, jestli ti vydrzi elan, ale necekej, ze ti za to nekdo bude skladat vavriny k noham.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #20
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Proc?
Protoze to tak v aute je. Pak jsou jeste auta ktery maji spojku, brzdu zeshora a plyn zespoda. Napr BMW. Abych to takhle mel tak musim jeste trochu zapracovat s zelezem.

Quote:
Originally Posted by Itar View Post
Omyl. To, že zrovna vy máte to št?stí, že jste na sebe takhle narazili neznamená, že tohle št?stí má každý.
my nemame to stesti. Sparco to objevil, ukazal a tak jsme jezdili. Stesti je to ze 5minut chuze od baraku bydli Killman.
Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
JENDAN: Ve vidlacke pospolite jednote (rozumej, mimo Prahu) se tezko najde skupina lidi venujici se takhle malo rozsirene zalibe. Licenci ma po celym svete +- 30000 lidi, demo hraje neco pres 100000 (registrovanych). To mas tolik lidi, co je Kromerizsky okres, nebo Praha 4, chces-li. A najit mezi timhle mizerne malym poctem stejne zapaleny lidi, jako ses ty se Sparcem, je jako hledat prislovecnou jehlu v kupce sena.
Proc hledat? Proc lfs nesirit mezi kamosema?

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Nemam ti za zly, co pro komunitu delas, ale ne kazdy ma stejny nazor jako ty/dostatek casu/chut/zapal/cokoli. Klidne se snaz dal, jestli ti vydrzi elan, ale necekej, ze ti za to nekdo bude skladat vavriny k noham.
Necekam, ze mi nekdo bude skladat vavriny k noham. Ostatne ti, co prisli, mi podekovali. Spis bych byl rad, kdyby si nekostruktivni poznamky nechali.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:35.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.