Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10.1.2006   #1
Krpas
Regular Member

 
Krpas's Avatar
 
Join Date: 9.11.2004
Location: Semily
Posts: 602
Default

Qual
No tak nejak se nedarilo porad sem stim mlatil hlavne v T1 takze 13. misto coz sem si rikal neni zly a aspon se nemusim trapit v superpole

Race1
Nejsmolnejsi zavod sezony nejdrive me nekdo vyslal hned v prvnim kole ve vracece po prvnim splitu tak abych nekoho nahodou nesejmul pockal sem az vsici projedou a vydal se na stihacku. Behem dvou kol sem zazracne postoubyl o 4 pozice nahoru a pak to prislo bez jakehokoliv lagu prd a server me kopnul a napsal jakousi chybu pri synchronizaci paketu >:-( Po opetovnem pripojeni sem uz jen krouzil a snazil se uhejbat abych nikoho moc nezdrzel co se me doufam darilo.

Race2
Start z 20 mista nevestil nic dobryho a tak sem nasadil vikendove tempo a cekal az se nekdo vyseka a to se dost vyplatilo a zacal sem pomalu postupovat nahoru. Zhruba v polovine zavodu jsem dojel teamoveho kolegu Kubu se kterym sme se asi 3 kola pekne pretahovali a mrzi me ze jeho avast ukoncil nase laskovani i kdyz diky tomu sem si rek ze dost vozeni se a zacal stahovat lidi predemnou. Asi 2 kola pred koncem uz sem byl na 10 pozici coz pro me byl obr uspech, ale kdyz se predemnou v najezdu do posledniho kola objevila skupinka Magorik s Borisem rek sem si ze to jeste zkusim a zadarilo se a Magorika sem predjel v v zatacce po ktery uz jen nasleduje vjezd pod most a cil. Takze pro me uzasny 9 misto z nelichotive 20 startovni pozice. Co se tyce zavodu pro me nejzabavnejsi Race B)

Statistiky

Race1 Race2

Ted to nejpodstatnejsi, moc dekuji vsem kteri se na celem SROC nejakym zpusobem podilely, gratuluju vsem co dojeli a zaroven se mlouvam jestli jsem nekoho behem zavodu ohrozil nebo nejak poskodil, opravdu to nebylo umyslne. Tak doufam ze se sejdeme ve stejne hojnem poctu v nejake dalsi lize.
__________________
Vcz Rulezz
Krpas is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2006   #2
Sarag 91
Member

 
Join Date: 11.3.2005
Location: Dob?ichovice
Posts: 181
Default

no tak ja prihodim svuj posterh

KVALIFIKACE
lip snad pro me dopadnout nemohla 10.misto a ucast v superpoli zajistena ..... v poslednim kole ktery jel Krpas sem ani nedejchal protoze sem mel pocit ze zkoncim 11 ale nakonec 10.misto

SUPERPOLE
sem prekvapive jel ale bohuzel sem zrovna jel sve kolo na PB a pred cilovou rovinkou me server vyhodil >:-( >:-( takze sem nakonec startoval z 10.mista (asi tak nejhorsi co semsi kdy predstavoval ... nesnasim chumly)

1.RACE
docela to slo ... zlepsil sem se o 1. misto takze sem dokoncil na 9.miste .... dobre sem si zazavodil mel sem pekne souboje se Salim

2.RACE
ten se mi vydaril... hned na startu sem vratil finalove predjeti Saliho z minuleho zavodu a zacal sem stihat vedouci skupinu..... nahle co to nevidim Loukota jede do boxu a Jimik zrejme doplatil na zradnou T1 tekze sem se ocitl na 6.miste ..... stiham SIRa a snazim se ujet Salimu ktery zase stihal me nacez nahle se mi objevi zluta vlajka takze reflexive zpomalim a co to nevidim chaos mel nakou nehodu a my ho dojeli a tak zacal boj mezi SIRem a Chaosem .... bohuzel nam SIR trochu zacal lagovat uz na cilove rovince, ale v T2 sme se docela solidne na sebe nahustili ja sem chtel nekoho predjet jenze to neslo ... predemnou je SIR vlevo zed vpravo Chaos a za mnou Sali.... bohuzel SIRovo pripojeni nevydrzelo a byl odpojen a tak mi Chaos opet ujel a ja v poklidu dokrouzil na krasnem 5. miste .....

abych pravdu rek necekal sem ze bych na South City moh takle dobre jet .... SO totiz patri mezi me nejneoblibenejsi trati

tak grat Chaosovi, Windmousovi a tusim ze Jimik je treti .... proste grat vsem co sou prede mnou i tem za mnou ze jste absolvovali SROC a hodne stesti v dalsich zavodech
__________________
http://www.nrg-racing.net
Sarag 91 is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2006   #3
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Na prohlížení replay? nemám moc ?asu, tak sem napíšu jenom to, co si pamatuju, a to, co vy?tu ze statistik. Od kvalifikace jsem nic ne?ekal a tak m? moje umíst?ní ani moc nep?ekvapilo. U superpole jsem usínal a probudila m? až Chaosovo finta s ránou do svodidel. Holt nás necht?l tolik znemožnit a tak to jako op?el do zdi.

V prvním závod? se to po startu p?kn? semlelo a tak se muselo opakovat. Druhej start už byl v pohod? a tak jsem se vydal vst?íc novým zážitk?m v div1. Postupn? jsem p?edjel pár jezdc?, kte?í se n?kde rozmázli o ze? (tuším Pablo, Kuba, Speder) a tak jsem se s Losem v zádech p?kn? probíjel kup?edu. Zle jsem pak za?al dotírat na Saliho a po n?kolikeré vým?n? pozic jsem se definitivn? (ó, jak jsem byl naivní, když jsem si tohle myslel) dostal p?ed n?j. Z 11. místa jsem ale za?al být celej nesv?j a tak jsem to preventivn? n?kolikrát taky op?el o svodidla, abych moh zaject do box? a propadnout se tak zpátky tam, kam pat?ím. Díky tomu se mi naskytla p?íležitost si podruhý b?hem jednoho závodu dát Pabla a s ním jako bonus i Magorika, takže jsem se vrátil zpátky na svojí pozici ze startu. Výsledkov? to byla bída, ale na druhou stranu musím ?íct, že jsem si p?kn? zazávodil. Btw malou náplastí na pokaženej závod je i zápis do tabulky Best split 3. :shh:

Do druhýho závodu jsem startoval s celkem slušn? posílenou d?v?rou v schopnosti své a svého vozu, který byl na tenhle závod mimo?ádn? dob?e p?ipraven. Za?átek závodu se vyvíjel stylem "co kolo, to místo vp?ed" a to hlavn? díky tomu, že i ost?ílení borci z div1 jsou bytosti chybující, tudíž lidský (info pro ostatní - ne, skute?n? to nejsou roboti, i když to tak n?kdy vypadá). Pot?ebnej pocit jistoty mi op?t dodával Los jedoucí pár vte?in za mnou. Postupn? jsem za?al dotahovat dvojici Speder - Jimik a za?alo to být op?t zajímavý. Jimik sice state?n? klad odpor, ale proti šnekovi na Spederov? a pak i mojí kapot? prost? nem?l šanci. Na druhou stranu ale musím uznat, že z jezdc? s poškozeným autem se bránil nejvíc. Ve 12. kole ale následoval zásah vyšší moci, kterej m? vrátil nohama zp?t na zem a veškerý moje nad?je na dobrý umíst?ní vzaly za svý (chjo, blbý Kerio...). Byl jsem z toho tak rozhozenej, že jsem v dalším kole oto?il auto na st?echu a dílo zkázy bylo dokonáno. Do cíle jsem se tak dovlek tém?? na chvostu.

Co dodat. Sláva vít?z?m, ?est poraženým, pam?tní desku všem smola??m, díky organizátor?m a admin?m jednotlivých závod?, díky sponzor?m... Prost? díky za skv?lou zábavu b?hem n?kolika uplynulých m?síc?. Bylo mi ctí s vámi všemi závodit!
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2006   #4
Commander
Member

 
Commander's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Praga
Posts: 378
Default

tak ja byl treti v kvali, takze jsem mel hroznou radost. Pak jsem nejak zapomel jak se jezdi pri super poli, a startoval az sedmy.. buu..

vse vypadalo nice, akorat v T3 sem se oprel do felixe, nekoukal jsem jeste na replay, ale je dost mozny ze jsem mu dost pomohl k otoceni. Very sorry felix. Pak se tak nejak jelo, dobry zavody. 4th.

druhej byl o dost lepsi.. meli sme nadherny kola spolu s loukotou, pak nas dohnal chaos, a nestesti bylo na svete. na prvnim splitu jsme se nedohodli s loukotou, a on to odnesl, ja taky ale malo, nicmene jsem si myslel, ze to byla moje chyba, jeste jsem ho pustil pred sebe, a jel jak bez zivota, po tom, co loukota pitoval s rozbitym autem. Fakt jsem byl smutnej, ze jsem mu pokazil zavod. a dokrouzil jsem treti.
pak po analyze se teda zjistilo, ze jsem za to zase tak nemohl, takze jsem mohl klidne spat. I tak je to ale skoda..

Takze celkove brabmorovej, gratuluju vitezum, a uprimnou soustrast vykopnutym, predevsim SIRovi

Dik za sezonu vsem a doufam ze pristi bude CeRTovska
Commander is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2006   #5
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

takze ja budu psat jenom ve zkratce

v kvali sem si zajistil superpole, ktery sem jako obvykle pokaknul

v prvnim zavode sem jel jako lempl dokud me nepredjel felix a trochu me neprobudil. dojel sem 7.
v druhym zavode uz sem jel tak nejak jak sem chtel, kdyz sem po nekolika chybach dojel chaose a dokonce ho predjel a dostal se na 4. misto, laglo mi to poprvi, ale vydrzel sem, ale asi o minutu pozdejc zacal stoupat cervenej sloupec vlevo dole a ja vedel ze je konec

tak ted sem se uz i kouknul na celkovy poradi. celou sezonu vedu a ted sem 7., ani teamovej titul nemame,
jinak bych tuhle sezonu hodnotil celkem kladne az na posledni zavod
gratulace vsem co dobojovali s wosklivackym FWD hlavne tem co jsou na bedne

EDIT: pred sezonou sem chtel skocit do 15. mista a kdyby mi nekdo rek: "skoncis 7." nebo "budes bojovat o titul" tak se zasmeju, ted me to 7. misto stve, ale co, zeme se toci dal a peknejch zavodu nas ceka ete dost a dost
SIR is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2006   #6
Loukota
Regular Member

 
Loukota's Avatar
 
Join Date: 25.9.2004
Location: Zelenice
Posts: 535
Default

ted ja

kval pro me super zajel jsem ji moc dobre a 4 misto bylo nasvete.
superpole jsem jako jiz asi potreti pokazil takze 9.misto (nejak jsem se ten zavodni den nemohl trefit do T1)
1.zavod jsem jel na jistotu a predemnou odpadlo par lidi takze 5. misto. zamnou jel celych 17 kol mark, ktery obcas vystrcil ruzky a obcas se stahl pekny zavod, diky marku.
2.zavod jsem startoval ze druheho mista doufal ze se skupince zamnou vzdalim, protoze mezi sebou budou bodovat. bohuzel diky moji spatne jizde jsem se nevzdalil a musel jsem 5 kol odrazet utok commandera. v 6.kole jsme v T3 s commem kolidovali (tenhle vyraz se mi moc libi , protoze se za nej schova vsechno) pak jsem musel do pitu a nakonec jsem spusti stihaci jizdu az jsem skoncil na 11.miste.

dale se chci vyjadrit za VCz brother team:
svou CENU za prvni misto v tymech prenechavame tymu NRG blue, jelikoz o prvni misto prisli nezavinenou technickou zavadou. titul tymoveho mistra LFS si s jejich svolenim ponechame, holt pravidla jsou pravidla na ty se fair play nevztahuje ^^
Loukota is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2006   #7
Mark Novys
Member

 
Join Date: 4.10.2004
Location: Brno
Posts: 222
Default

QUALI: Vubec nechapu co se delo, nebyl jsem schopnej zajet cas pod 53 a byl jsem celkem rozcarovanej ze 14. mista. Nakonec jsem si ale rekl, ze aspon pojedu v klidu.

1 RACE: Ze 14 mista jsem startoval s rozvahou a vice mene cekal na chyby souperu. Ty se dostavili a za chvili jsem jezdil na 10 miste za Loukotou, za kterým jsem potom odjel cely zavod. N?ktere pasaze jsem jezdil o fous rychleji, ale na predjeti to nebylo. Ja nejak tady s tim autem neumim predjizdet. Nakonec jsem dojel na 6. miste.

2 RACE: Start z prvniho mista a za mnou obranar Loukota. Idealni kombinace. Postupne jsem se zacal celemu poli vzdalovat. Nekdy behem 6-7 kola jsem zjistil, ze Loukota byl predjed Vitkem a mam naskok asi 4.5s. Bylo me jasne, ze nevydrzim dlouho. Nicmene do 15 kola jsem se drzel a to uz byl Vitek tesne za mnou. Pro ulehceni jeho predjizdeni jsem to napral do svodidel a nasledne byl predjet. Potom uz jsem se jenom modlil, aby me nedojel Commander. Nakonec tedy 2. misto a castecna spokojenost.

P.S. Velka skoda vypadeni internetu u Sira. Takhle jsem k tomu tretimu mistu prisel jak slepej k houslim. Vlastne jsem za celou sezonu nic nepredvedl a ne svoji pili se dostal na 3 misto. Good luck Sire do dalsich zavodu.

EDIT: Diky teamu VCz. za jejich gesto. Je to opravdu prijemne a gratuluji jim k titulu mistra republiky. Jinak myslim, ze to s tou kosmetikou nejak vymyslime v zavislosti na mire oslav v Praze
Mark Novys is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2006   #8
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Ja bych chtel podekovat organizatorum a adminum za praci co delali, podekovat za reporty, statistiky a vse ostani.
Mrzi me, ze nekteri meli problemy s netem, mozna by se dalo zauvazovat o skrtnuti jednoho nejhorsiho vysledku..
Ale proboha, jdete do sebe s tim kecanim! Me se zda, ze to je cim dal horsi - a dokud za to nebudou bany, bude to porad jak konskej trh.. >:-(

No a samozrejme gratujuji vitezum a smekam pred Chaosem ze prenechal ceny, osobne si myslim, ze by si je plne zaslouzil.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2006   #9
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Pred poslednim zavodem jsem udelal vsecko pro to abych mel pred kvalifikaci nejakej ten cas na rozjezdeni, WR v kufru, tak jsem chtel potvrdit, ze to nebyla zas az tak nahoda... Vyslo mi temer 30 min na rozjezdeni a ja se chystal je vyuzit... Jenze pak se pripojil SRi Peet a resenim toho co s tim bylo razem po 30ti minutach... Vyslo to akorat tak, ze jsem na posledni chvili obeh div2 a 3 abych jim poprat stesti a sup do kvalifikace...

Q:
nerozjezdenost se projevila naplno, dobre do pulky kvalifikace jsem ani nedokoncil kolo, pac jsem byl stale nekde ve svodidlech... Po polovine jsem zajel svoje prvni lepsi kolo a pri dalsim pokusu to, ktery mi zajistilo 2. pozici...

S:
opet nerozjezdenost... zatacka co jsem po rozjezdeni bez problemu jezdil 99x ze 100 byla najednou moc uzka, takze pribrzdeni, lehky kontakt se svodidly vpravo a pak i vlevo a zbytek trati predemnou... ztrata v prvnim useku 0.7sec... zbytek jsem si rek ze musim jet na jistotu, coz se mi celkem podarilo a cekal me tedy start z 6. pozice, s tim ze od 2. mista me delilo 0.19sec...

R1:
uz pred zavodem mi bylo jasny ze dopredu pujde ten kdo nebude bourat svodidla, tohodle hesla jsem se drzel, jezdci predemnou ne a tak jsem se postupne dostal az na 2. misto, Vítka jsem uz dojet nemoh, pac ten jel stylem start-cil, jelikoz jsem 3 kola pred koncem uz mel slusnej naskok, chtel jsem alespon best lap, ale zatacka v druhem sektoru mi nastavila svodidla a tak jsem zbytek jen odkrouzil s poskozenym zavesem...

R2:
start z 5. pozice, windmouse za mnou... zdalo se ze se vetsina poucila z r1 a uz tolik nedochazelo k odirani svodidel... darilo se mi drzet si Vítka za zady, coz jsem mel v planu na cely zavod, ale v momente kdy se commander myslim ze s felixem nepohodli na vyjezdu na dalnici, ja musel s nohou taky z plynu a tim padem mel Vítek volnou bezproblemovou cestu k predjeti otevrenou... Nekolik kol jsem se vozil za dvojici Loukota-Commander, kdyz ti se nepohodli v rychle zatacce po cilove pasce, koukal jsem na ne co tam delaji, oba jeli lehce bokem, kazdy na jinou stranu a ja misto toho abych si hlidal brzdnej bod se kocham timto baletem... to znamenalo probrzdeni do vracaku a lehky kontakt se svodidlama nastesti bez vetsiho poskozeni... Opet jsem za chvili dojel Commandera a vozil se za nim, cekajic na nejakou chybku. To se mi ale vymstilo, pac jsem po nekolika kolech odevzdaneho krouzeni ztratil koncentraci (pac na rizeni FXO skoro zadnou nepotrebuju, u rwd musi bejt clovek stale ve strehu, coz tady netreba) v nejnevhodnejsi okamzik (asi v nejtezsi zatacce okruju, prava lamana po nejpomalejsim vracaku). Comm najednou uhnul a ja koukam jak se na me riti svodidla. Nastesti jsem nezazmatkoval a nejal se zatacku moci mermo vybirat, ale vybral jsem celni naraz z duvodu zachovani naprav... to se povedlo, sice jsem pak jel s pluhem misto narazniku, ale nastesti jeste neni tak dokonala aerodynamika, takze se to neprojevilo... Tahle bouracka me stala 8 sec naskoku co jsem mel pred SIRem... ten se nalepil akorat za me a ja jeste stale rozhozenej bourackou jsem nejel jak je mym zvykem... SIR me na cilovce diky draftu predjel a ja se mu povesil na naraznik, mensi lag a SIR pocita nejty ve svodidlech... dostal jsem se na moment pred nej, ale pri prejezdu dalnice mu ustupuju, abych ho nepredjel timto zpusobem... Chvili tam na nas dorazel jeste Sarag, ale toho jsem uz dal nepustil... Netrvalo dlouho a SIR vypadl lagem... To mi vzalo uz takhle nalomenou motivaci a naladu, o ktery jsem prisel resenim problemu pred zavodem a nasledne zkazenym superpolem a zbytek kol uz jen odevzdane odkrouzil na 4. pozici...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2006   #10
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

Quali: no vic jsem od toho necekal takze asi 8. misto...

Superpole: tam jsem mel druhej nejlepsi druhej split ale nakonec z toho bylo asi 4. misto na startu...

Race1: no comm me tam s pohotovosti sobe vlastni obratil , ani me to nejak nerozezlilo pac jsem mu taky obcas delal problemy... no tak jsem jel asi na 10. miste... zacal jsem se propracovavat se sirem predsebou dopredu... Zdal se mi nejakej ospalej tak jsem ho uz ani nevim kde predjel... pak se me zacal drzet a po par mych chybach byl zase predemnou... No tak jsem pokracoval na osmym miste a v poklidu jsem dojizdel. Ale nanestesti mi LFS skocilo do okna a bylo po ptakach. Razem sem byl 10. a predsebou Saraga se Sallim. Saraga jsem skoro predjel ale nakonec se mi to nepovedlo. Takze 10. misto...

Race2: chyba za chybou... Tak nejak by se dal nazvat druhej zavod. Totalne jsem ho zeslonil ( to je jako zkonit ale mnohem mnohem vic ) takze jsem musel do boxu. Pak tam sel i Hacman takze jsem byl predposledni. No byl jsem znacne rozladenej a vic jsem si vsimal nepresnosti navazovani textur nez jizdy. No potom jsem si vsimnul velkyho cervenyho sloupce. A rikal jsem si paneboze at to neni SIR. No byl to SIR takze jsem ztratil posledni chut do jizdy. Znacne rozladen a znechucen jsem dojel predposledni do cile...

Sezona se mi libila. Chtel sem skoncit do 10. mista coz se mi nepovedlo ale kdyby jsem jel BW vypadalo by to asi jinak. Ale to jsou kdyby a ja se tesim na dalsi ligu.

Chtel bych moc podekovat vsem adminum i lidem co se jakkoli podileli na lize. Sponzorum samozdrejme dvojnasob.

A jeste jedno velke dik za skvely opravdu skvely reporty patri Jimikovi... GOOD JOB MAN

EDIT: vcera jsem se dozvedel ze WMS dluzim jeste panaka za Aston...
Felix is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2006   #11
Sarag 91
Member

 
Join Date: 11.3.2005
Location: Dob?ichovice
Posts: 181
Default

Quote:
Originally Posted by Felix
Totalne jsem ho zeslonil ( to je jako zkonit ale mnohem mnohem vic )
ve filmu to bylo asi 1000krat vic nez zkonil :P:P:P
__________________
http://www.nrg-racing.net
Sarag 91 is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2006   #12
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

Quote:
Originally Posted by Sarag 91
Quote:
Originally Posted by Felix
Totalne jsem ho zeslonil ( to je jako zkonit ale mnohem mnohem vic )
ve filmu to bylo asi 1000krat vic nez zkonil :P:P:P
vsadis se?? >:-(
Felix is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2006   #13
Sarag 91
Member

 
Join Date: 11.3.2005
Location: Dob?ichovice
Posts: 181
Default

Quote:
Originally Posted by Felix
Quote:
Originally Posted by Sarag 91
Quote:
Originally Posted by Felix
Totalne jsem ho zeslonil ( to je jako zkonit ale mnohem mnohem vic )
ve filmu to bylo asi 1000krat vic nez zkonil :P:P:P
vsadis se?? >:-(
vsadim .... mam to doma takze to vim
__________________
http://www.nrg-racing.net
Sarag 91 is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2006   #14
vcz.Jimik
Member

 
vcz.Jimik's Avatar
 
Join Date: 27.2.2005
Location: Most
Posts: 237
Default

tak ja sem taky neco vyplodim

kvali
Z ty sem toho moc neodjel. Prvnich pet minut jsem stal nekde v zacpe. Odjel jsem dve kola a spad mi net (grrrr). Pripojil jsem se 4 minuty pred koncem a hned prvnim kolem jsem se dostal do SuperP, coz byl cil.

SuperPole
Celkem me prekvapilo, ze mi muj cas stacil na druhy misto, holt nervozita nebo nevim

Prvni zavod
Celkem se mi poved. Zezacatku souboje s Jardou, potom s Chaosem a Commen. Comma jsem drzel na zadech asi 6 kol a obcas to bylo hodne tesny ^^. Nakonec jsem uhajil 3. pozici.

Druhy zavod
Hned nekdy na zacatku me svym predjizdenim v T1 vyplasil Sir, takze jsem se oprel o svodidla. V následujícím kole sem takovy stesti nemel a dostal jsem boudu v prvni zatacce (omlouvam se vsem, ktery jsem vyplasil ). Auto bylo dost zniceny ale do konce zbyvalo 8 kol, takze jsem myslel ze dojedu v pohode. Jenze hnuta geo mi uplne zmenila ohrivani pneu, takze jsem v jednu chvili mel dokonce 120 stupnu na vnejsi starne PP gumy. Mno doklepal jsem se do cile a byl jsem rad, ze je to za mnou.

Gratuluji vsem co dojeli a sampionat ve zdravi prezili. Dekuji organizatorum, sponzorum a vsem lidem o kterych se moc nevi, ale odvedli na SROC nejakou praci. Uz se nemuzu dockat ohlaseni dalsiho poharu a doufam, ze bude aspon tak vyrovnany jako tento.
vcz.Jimik is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:19.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.